LEVENT CATERİNG FİRMALARI

LEVENT CATERİNG FİRMALARI

LEVENT CATERİNG FİRMALARI

Levent catering firmalarının amacı müşterilerine iyi bir hizmet vermektir. Bilimsel çalışmalara uygun bir şekilde, ürünlerin tedarik edilmesinde, yemeğin üretiminde, servis edilmesinde ve teslimatında, büyük bir titizlilik ile çalışma gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli tüm çalışmaları özveri ile sürdürür. Ayrıca Levent catering firmaları günümüzün teknolojisinden yararlanarak çağa uygun gerekli araç ve gereçleri kullanır. Levent catering firmaları gıda sektöründe ve hizmet konularında catering firmaları arasında deneyimli olması ile öne çıkar. Profesyonel çalışanları ile birlikte hem lezzetli hem de sağlıklı yemekleri standartlar doğrultusunda üretip müşterilerine büyük bir mutlulukla hizmet verir.

Levent Yemek Şirketlerinden Hizmet Almanın Önemi

Beslenme insanlar için olağan bir ihtiyaçtır. Bu açıdan bakıldığında insanlar için çok büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda insanların çalışma oranları zamanla birlikte artmaktadır. Bu durumda insanların çalıştıkları yerde ya da dâhil oldukları organizasyonlarda yemek yemeye gereksinim duymasına neden olur. Levent yemek şirketleri de bu konuda uzun yıllar sahip olduğu deneyimi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Günümüzde pek çok insan dışarıda çok fazla zaman harcamaktadır. Bu da yemek şirketleri için zaman geçtikçe daha da büyüyen ve gelişen hizmet sektörü olarak karşımıza çıkmasının nedenlerinden biridir. Ancak bu gelişme içerisinde maliyetten kaçma, daha fazla kazanma vb. sebepler ile hijyen ortamında yoksun sağlıksız koşullarda yemek üretilip kalitesiz bir hizmet sunulabilmektedir. Bu yüzden kişilerin hizmet almak istediklerinde çok iyi bir şekilde araştırma yapıp daha sonra hizmet almaya karar vermeleri oldukça önemlidir. Levent yemek şirketleri ise çalışma ortamları, personelleri ve özenle seçtiği tedarikçileri ile standartlara uygun bir şekilde üretim yapmakta ve insanların sağlığını düşünerek gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Levent Catering Firmalarının Bünyelerinde Çalışan Personeller

Yemek firmalarında müşteri memnuniyeti için önemli olan kavramlardan biri de personel seçimidir. Levent catering firmaları bünyesinde nitelikli personeller bulundurur. Ayrıca yemek şirketi içerisinde tüm çalışanların düzenli aralıklarla hem hijyen hem de sağlık konularında eğitim alınmasını sağlayarak sağlık bilincinin personeller tarafından özümsenmesi ve hayata geçirilmesi sağlanmış olunur.

Levent Catering Firmalarında Ne Tür Hizmet Verilir?

Yemek firmaları müşterilerinin çeşitli gereksinimlerine bağlı olarak hizmet sunar.  Levent catering firmaları da müşterilerinin portföyüne göre ve isteklerine göre çeşitli şekillerde hizmet sunabilmektedir. İnsanların belirlemiş olduğu konseptlere uygun bir biçimde nitelikli çalışanları ile birlikte hem yemek üretimi yapabilmekte ve hem de servis verebilmektedir. Ayrıca şirketler tarafından daha az maliyetli olması ve konusunda uzman kişilerin süreci ilerletmesiyle kendi zamanlarını bu noktada yoğunlaştırma gereksiniminin kalmaması açısından levent catering firmalarından yemek hizmeti alabilmektedirler.

Sonuç olarak levent catering firmaları toplantı, kına, düğün, tanıtım günleri, doğum günleri vb. organizasyonlarda müşterilerin gereksinimlerini güven sağlayarak, toplu yemek hizmetlerini yemek şirketi olarak geçmişten günümüze kadar sürdürür.

Levent Catering Firmaları

Levent Catering Firmaları

Levent Catering Firmaları

Catering firmaları basit bir yemeyi bile şık bir sunum ekler. Hazırlanan yemekler araçlara yüklenerek zamanında da teslim edilir. Levent catering firmaları arasında yer alan Avrasya yemek de bu hizmetin öncüleri arasında yer alır. Catering, kelime anlamı olarak yemek ziyafeti demektir ancak yemek organizasyonu olarak da kullanılır. Ülkemizde çeşitli yemek kültürleri vardır. Bu yemekleri insanlara sunan farklı yemek şirketleri bulunur. İş yerleri, hastaneler, okullar, devlet daireleri gibi kalabalık olan yerlerde ekonomik ve pratik yemek sunma ihtiyacı vardır. 

 Levent Catering Firmaları Hangi Organizasyonlarda Kullanılır?

Ortalama 1980’lerden beri catering firmaları bu hizmeti vermektedir. Bu firmalar ilk başta sadece otellerde yemek hizmeti sundu. Ancak daha sonraları bütün topluluklara yemek hizmeti sunmanın genel adı oldu. Catering ki yemek hizmetleri anlaşılan kişi veya kurumların istekleri doğrultusunda yemek listeleri çıkarır. Bu listelerde doyuruculuk kalori hesabı yemeklerin uyumu mevsime göre malzemelerin kullanılması gibi bütün unsurlar göz önüne alınır.

 Catering kelime olarak birden fazla anlama gelir. Profesyonel birçok çalışmada catering hizmeti sunulur. Avrasya catering her ihtiyacınıza cevap veren bir firmadır. Özellikle fabrika ve mağaza açılışları, şirket içi kurumsal aktiviteler, fuarlar, bayi toplantıları gibi birçok organizasyonda catering kullanılır. Ayrıca bayi toplantıları ve ürün tanıtım lansmanlarında da hizmet verilir.

 Catering firmaları günümüzde özel anlarımızda da yardımcımız halindedir. Kına, düğün, nişan gibi evliliğe giden yıllarda verilen parti ve kutlama yemeklerinde catering hizmeti alınır. Ayrıca büyük doğum günleri ya da baby shower olarak adlandırılan hamilelik kutlamalarında da catering firmaları yanınızdadır. Levent catering firmaları arasında önemli bir yere sahip olan Avrasya catering size bu konuda en iyi biçimde hizmet vermektedir. 

 Catering alanında yaygın olarak kullanılan bazı hizmet alanları vardır. Bu hizmet alanları:

    •    Kokteyl organizasyonları,

    •    Coffe break,

    •    Bar catering,

    •    Kahvaltı

    •    Paket yemekçilik,

    •    Barbeküdür.

 Büyük firmaların çalıştığı catering alanında hizmet veren yemek şirketleri vardır. Birçok yemek şirketi de bireysel organizasyonlar için de hizmet sunmaktadır. Avrasya yemek şirketi olarak her türlü catering ihtiyacınızda yanınızdayız. 

 Catering Firmamız Nasıl Hizmet Verir?

 Günümüz insanı sık sık kalabalık kişilere yemekli davetler düzenler. Yemek hazırlamak ve çok sayıdaki insana sunmak oldukça zahmetli bir iştir. Bu iş yükünü hafifletmek için Avrasya catering olarak sizlerin yanında oluyoruz. Öncelikle sizden davet türünü öğreniyoruz. Bir doğum günü için hazırlanan menü ile şirket toplantısı içim hazırlanan menü aynı değildir. Sizden alacağımız diğer bir bilgi de davetli sayısıdır. 

Hazırlanacak yemek miktarı belirlendikten sonra diyetisyenlerimizle beraber menü ayarlanır. Levent catering firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamıza bu işlem dikkatle gerçekleştirilir. Mevsim sebze ve meyveleri menü belirlenmesinde etkili olur. Tecrübeli aşçılarımız tarafından yemeklerimiz pişirilir. Isı kaybını engelleyen yemek termoslarıyla hazırlanan yiyecekler servis yerine ulaştırılır. Bütün bu işlemler esnasında Avrasya kurumsal yemek firmamız çok titiz davranır. Hazırlanan yemekler düzenli kontrollerden geçer. Servis yapan elemanlarımız da bu konuda eğitim almış kişilerdir.

Levent Bölgesi Yemek Hizmeti

Levent istanbulun plaza kentidir aynı zamanda'da istanbul teknik üniversitesine'de ev sahipliği yapan bu semt gerçekten çok önemli ve merkezi bir konumdadır. Maslak ve sarıyer'e komşu olan levent catering firmaları profesyonel ve thermoline taşıma sistemleri aynı zamanda tüm üretimdeki modern ve çağdaş ekipmanları ile bu lokasyonda hizmet almak isteyen tüketicilerin ayağına kadar servis vermektedirler. Levent yemek firmaları arasında en iyi catering şirketi olan avrasya kurumsal ile iletişime geçebilir ve kusursuz yemek hizmeti alabilirsiniz.