Mecidiyeköy Catering Firmaları

Mecidiyeköy Catering Firmaları

Mecidiyeköy Catering Firmaları

Mecidiyeköy catering firmaları standartlara uygun olarak yemek üretimi yapan ve insanlara toplu yemek hizmeti veren firmalardır. Aynı zamanda yemeklerde kullanılan hammaddeden müşteriye sunulmasına kadar geçen tüm süreçlerde hijyen standartlarını ve yönetmelikleri titiz bir şekilde uygulayan müşterilerine kaliteli bir yemek hizmeti sunan firmadır. Mecidiyeköy catering firmaları sahip olduğu deneyimleri ile müşterilerine yemek hizmeti olarak catering sektörü içerisinde özgün ve kaliteli bir hizmet verir.

Mecidiyeköy Catering Firmalarında Hijyen  

Mecidiyeköy catering firmaları tüm hizmet sürecini kapsayacak şekilde hijyen standartlarına uygun çalışmalar yürütür. Bunun için de başta kişisel hijyenin sağlanması amacı ile personellerine düzenli bir şekilde eğitim verir. Aynı zamanda tabldot hizmetlerinde çalışma ortamı da dâhil olmak üzere tedarikçilerinin de belli standartları sağlamasına dikkat eder.

Yemek hizmeti insan sağlığını doğrudan etkilediği için tüm aşamalarda hem gıda güvenliğine hem de hijyene önem vermek şarttır. Bunun bilinci ile çalışmalar yürüten Mecidiyeköy catering firmaları hem çalışma ortamında hem de bünyesinde çalıştırdığı personellerde gerekli hijyen kurallarının sağlanması için kontrol mekanizması oluşturur. 

Mecidiyeköy Catering Firmalarında Eğitim

Mecidiyeköy catering firmalarında eğitim personellere düzenli olarak ve yetkili kişiler tarafından verilir. Düzenlenen eğitimler catering firmaları personellerinin daha bilinçli bir birey olmasında ve kişisel anlamda gelişmesinde fayda sağlar. Bu sayede öz bilinci gelişmiş kişiler ile çalışma yürütmek hem müşterinin memnun kalmasına hem de catering firmalarının sektöründe ilerlemesine sebep olur.

Catering firmalarında verilen hijyen eğitimleri ile kişisel hijyen farkındalığı yaratılır ve çalışanların daha bilinçli hareket etmesi sağlanır. Ayrıca ortamda bulunan riskler ve meydana gelebilecek tehlikeler hakkında verilen eğitimler çalışanların daha güvenli bir ortamda çalışmasına sebep olur.  Bu da personelin hem çalıştığı yer olan catering firmasına karşı güvenini arttırır hem de daha sağlıklı çalışmalar yürütmesini sağlar. Eğitimlerin kuruma ve personellere sağladığı faydalar düşünüldüğünde catering firmalarında düzenli periyotlar ile konusunda yetkin kişiler tarafından eğitimlerin düzenlenmesi büyük bir önem taşır. 

Mecidiyeköy Catering Firmalarını Farklı Kılan Nitelikler Nelerdir?

Mecidiyeköy catering firmalarını diğer catering firmalarından farklı kılan nitelikler: catering sektöründe uzun yıllar çalışmalar yürüterek deneyim sahibi olması,  benimsediği kalite politikaları ile yemek şirketi olarak özgün olması, yenilikçi olması, işinde yetkin ve deneyimli personeller ile birlikte çalışmalar yürütmesi, çeşitli yemekler ile farklı menüler ortaya koyması, sektördeki gelişmeleri takip ederek çağa uygun yemek hizmeti verebilmesi olarak sıralanır.  Ayrıca yemek şirketleri içerisinde müşterilerine sunduğu lezzetli yemekleri ve özgün sunumları ile öncü firma olarak yer almasını sağlar.

Kısacası Mecidiyeköy catering firmaları müşterilerinin sağlığına son derece önem vererek tüm çalışmalarında hijyene ekstra önem verir. Ayrıca müşteri memnuniyeti, kurumsal gelişim ve kalite politikaları için catering firması olarak personellerine düzenli olarak eğitim verir.

 

MECİDİYEKÖY CATERİNG FİRMALARI

MECİDİYEKÖY CATERİNG FİRMALARI

Mecidiyeköy catering firmaları hijyenik şartların sağlandığı alanlarda üretim yapıp makul fiyatlarda toplu yemek hizmeti sunmaktadır.  Aynı zamanda Mecidiyeköy catering firmaları hazır yemek sektöründe ihtiyaç duyulması halinde şirketlerin personel yemeklerini hazırlayıp firmalara hizmet verir. Hizmet açısından düğün ya da nişan gibi davet yemeklerinde ve tabldot yemek hizmetlerinde yılların deneyimine sahip yemek şirketi müşterilerinin hizmetindedir.

Mecidiyeköy Yemek Firmalarında Hizmet Anlayışı

Yemek şirketleri günümüzde yoğun bir rekabetin içerisinde yer almaktadır. Bu zorlu rekabetin sonucunda pek çok catering firması kalite anlayışını düşürmekte ve düşük fiyatlar ile hizmet verebilmek için başta hijyen standartları olmak üzere pek çok konuyu göz ardı ederek yemek hizmeti sunmaktadır.  Ancak Mecidiyeköy yemek firmaları bu anlayışın dışına çıkarak müşterilerine alışılmışın dışında yemek hizmeti verir. Başta çeşitli seçeneklere sahip menüleri, kaliteli ürün kullanmaları ve fiyatlandırmada makul seçenekleri ile catering firmaları arasında müşterilerine hizmet anlayışı açısından farklılıklar sunar.

Mecidiyeköy Catering Firmaları Hizmet Sunarken Nelere Dikkat Eder?

Toplu bir şekilde yemek hizmeti vermek düşünülenin aksine oldukça zorlu aşamalardan oluşur. Başta ürünlerin temin edileceği noktalar olmak üzere, ürünlerin zamanında ulaşması, malzemelerde herhangi bir bozulmanın yaşanmadan ulaştırılması, hijyen standartlarına uygun bir biçimde hazırlanması, depolanması, müşteri portföyüne göre gerekli olan kalori değerlerinin göz önüne alınması, nitelikli personeller tarafından çeşitli ve lezzetli yemeklerin yapılması, müşteriye zamanında ulaştırılması vb. pek çok unsur bu zor aşamaların içerisinde yer alır. Mecidiyeköy catering firmaları ise tüm bu unsurlara müşterilerinin sağlığını ve memnuniyetini düşünerek dikkat eder. Gereken tüm işlemlerin yapılması için özenle çalışır. Aynı zamanda personellerinin de bu süreç içerisinde gerekli tüm kurallara uymasına özellikle dikkat eder. Personellerinin başta hijyen ve sağlık olmak üzere pek çok konuda periyodik olarak eğitim almasını sağlar.

Mecidiyeköy Firmalarının Çalışma Biçimleri

Catering hizmetlerinde bilimin gerektirdiği kurallara uygun, yemeklerin üretiminde, sevk edilmesinde ve servis aşamalarında titiz bir şekilde hijyen şartlarının sağlanması, günümüz teknolojisinin sağladığı olanaklar ile tüm araç gereçleri çağa uygun olacak şekilde temin edilmesi, sektörde deneyimli ve tamamen nitelikli personelleri ile çeşitli seçeneklere sahip menüleri ile müşterilerin damak tadına uygun yemek hizmeti sunmaktadır.

Mecidiyeköy catering firmaları sektördeki diğer catering firmalarının aksine hizmetin kaliteli olmasına ve insan sağlığını olumsuz yönde etkilememesine ayrıca bir önem verir. Aynı zamanda toplu yemek hizmeti almak isteyen kişiler için ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda gerekli tüm işlemleri personelleri ile birlikte ortak çalışması sonucunda planlar. 

Sonuç olarak Mecidiyeköy catering firmaları sahip olduğu hizmet anlayışı, yemeklerinin üretiminde, hazırlanmasında ve sunulmasında gereken tüm işlemleri standartlar doğrultusunda gerçekleştirmesi, gelişime açık olması, müşterilerinin memnuniyetini önemsemesi ile yemek firmaları sektörü içerisinde kaliteli ve donanımlı firma olarak ilk sırada yer almaktadır.

Mecidiyeköy Catering Firmaları

Mecidiyeköy Catering Firmaları

Mecidiyeköy Catering Firmaları

Sektörde faaliyet gösteren çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar sundukları yemek hizmetleri ile birbirileri arasında rekabet içerisindedirler. Mecidiyeköy catering firmaları arasında özel bir yeri olan firmamız, catering hizmetinde farkını ortaya koymaktadır. Kaliteli hizmet anlayışını uygun fiyatla sunarak her ortamda adından söz ettirmeyi başarabilmiştir. Lezzetli yemekleri uygun hijyen koşulları altında hazırlayan firmamız sektörde lider konumda yer almaktadır. Firmamız, lider konumunun bilincinde hizmet sunmaktadır.

Mecidiyeköy Catering Firmaları Olarak Yemek Sektöründe Neler Yapıyoruz?

Firmamız tarafından sunulan catering hizmetlerinin bir diğer önemli farkı ise yemeklerin taşınması sırasında ısı kaybının önlenmesidir. Firmamız tarafından yemeklerin taşınmasına azami derecede önem verilmektedir. Yemeklerin ısı kayıplarının en aza indirilmesi için özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Yemeklerin pişirildikleri andaki sıcaklıklarını korumasına firmamız tarafından dikkat edilmektedir. Isısı azalan yemeğin lezzeti de azalacağından dolayı bu husus önemlidir. Isısı kaybolan bir yemeğin lezzeti de kaybolmuş demektir.

Özel olarak hazırlanan menüler için gıda mühendislerimiz tarafından kalori hesaplamaları yapılmaktadır. Yeterli ve dengeli bir beslenme için kalori hesaplamaları önemlidir. Kalori hesaplamalarını doğru yapan firmalar diğer catering firmalarından önde yer almaktadır. Menülerin yeterli hazırlanması önemlidir. Gıda mühendisleri tarafından kontrol edilen menüler her öğün için son derece sağlıklı olmaktadır. Sağlıklı yemekler de sağlıklı nesillerin oluşmasına yol açmaktadır.

Firmanızın Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Firmamız tarafından sunulan catering hizmetleri çok çeşitlidir. Klasik tabldot yemek sunumu dışında farklı catering hizmetleri de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamızın sunduğu catering hizmetleri genel olarak şöyledir:

  • Tabldot yemek hizmeti,
  • Hastane, okul, yurt, pansiyon gibi toplu yaşam alanlarına yönelik yemek hizmetleri,
  • İş kollarına yönelik yemek hizmeti,
  • Davet ve organizasyonlara yönelik yemek hizmeti,
  • Diğer tüm yemek hizmetleri.

Mecidiyeköy catering firmaları arasında lider olan firmamız sunduğu çok çeşitli catering hizmetleri ile göz doldurmaktadır. Davet ve organizasyonlara yönelik yemek sunumlarında konsepte uygun menüler hazırlanmaktadır. Davet ve organizasyonlarda konsepte uygun yemek sunumları da yine talebe göre firmamız personeli tarafından itina ile yapılmaktadır. Özveri ile sunum yapan personelimiz her yemek organizasyonunda yanınızda bulunmaktadır. Davet ve organizasyonlarda catering hizmeti sunmak tecrübe ve özveri gerektiren bir hizmettir.

Diğer Catering Firmalarından Farklarınız Nedir?

Firmamız tarafından sunulan catering hizmetlerinin diğer firmalardan bazı farkları bulunmaktadır. Bu farklar sayesinde firmamız her zaman lider konumdadır. Sunduğu hizmetin farkları şöyledir:

  • En kaliteli personeli istihdam ederek en kaliteli yemekleri hazırlıyoruz,
  • Yemeklerimiz lezzetli olduğu kadar hijyenik koşullara da uygun hazırlanır,
  • Yemeklerin hazırlanması sırasında son kullanma tarihi geçen ürünler kesinlikle kullanılmaz, bu ürünler derhal imha edilir,
  • Yemeklerimiz helal kesime uygun olarak hazırlanır,
  • Yemeklerimiz uzak mesafelere ulaştırılırken ısı kaybına ciddi anlamda uğramaz.

Mecidiyeköy catering firmaları arasında her zaman ilk sırada yer alan firmamız sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Sektörün gerektirdiği kaliteye sahip bir donanımla hizmet sunmaktayız.