Merter Yemek Ve Catering Firmaları

Merter Yemek Ve Catering Firmaları

Merter Yemek Ve Catering Firmaları

Merter Yemek Ve Catering Firmaları

Ahmet merterin kurduğu tekstil sanayi bölgesi istanbulda tekstil ihracatının adeta baş kenti haline gelmiştir. Merter bölgesinde faliyet gösteren tekstil firmaları ve diğer işletmeler oradaki sanayi iş hanlarında kiralam yada satın alma ile ikamet etmektedirler. İstanbulun ortalama en merkezi konumunda bulanan merter'de işletmeler yemek hizmetlerini almak için Merter catering firmaları yada Merter yemek firmaları olarak bilenen avrasya hazır yemek'ten karşılamaktadır. Avrasya tam 22 yıldır mertere her gün 3 servis aracı göndermektedir. Bu araçlar tam olarak 2000 yemek taşımaktadır. Merter'de yemek hizmetini en seçkin refaranslara sahip olan avrasya gıda merterin en seçkin yemek firmasıdır. Oldukça düzenli ve dengeli beslenme odaklı çalışan avrasya tüm mavi ve beyaz yakalı çalışan emekcilerin servis hizmetini vermektedir. Aynı zamanda Güngören sanayi bölgesinde bulunan aksesuar firmalarına hizmet vermekte olan şirketimiz geniş servis ağı ve değişken menüleri ile oldukça keyifli hizmetler vermektedir. Master menüleri ana yemeklerde değişim hakkı bütün seçkin refaranslarımıza oldukça zevkli hale getirmektedir.Merter'de sadece tekstil firmaları bir ölçü değil aynı zamanda ayakkabı firmalarına dört kap yemek artı yoğurt hizmeti vermektedir. Bunun sebebini ise şudur; ayakkabı imalatında çalışan kişiler kimyasala maruz kalmaktadır. Yoğurt insanın iç mekanizmasını yenilemektedir avrasya catering organik yoğurtları ile oldukça iyi ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Kullandığımız tüm ürün ve hizmetler yüksek kalite sertifikalarına sahiptir. Merter bölgesinde avrasyanın bütün refaransları fatih caddesi ve civarında bulunmaktadır. Merter bölgesi oldukça sık ve yoğun olduğundan araçlarımız daha küçük hafif ticari araçlardan oluşmaktadır. Bütün araçlarımızda thermoline taşıma sistemine sahiptir. Merter bölgesi yemek hizmetleri konusunda yaklaşık %15 lik bir kapasiteyi bölgedeki lokanta ve büfeler karşılamaktadır. Haricinden merter bölgesi yemek firması avrasya bütün müşterilerine her gün aynı kalitede ve zamanında taşıma yemek hizmetleri vermektedir.

 

Merter Bölgesi Yemek Firmaları Fiyatları

Merter'de yemek birim maliyetlerinin en önemli ölçüsü menü planması yani dört kap yemekten başlıyan fix menüleri tercih eden firmaları oldukça uygun, leziz ve ekonomik hizmetleri almaktadır.

Bir diğer unsur ise servis personelidir, aynı zamanda firmanın yatırımı oldukça göz önünde bulundurulmalı ve finans dengesine göre fiyat politikası belirlenmelidir.

Merter yemek firması avraya catering merter'de ortalama 7 Tl 'den başlıyan fiyatları ile merterin en seçkin yemek şirketidir.

Örnek Menü;

  1. Çorba
  2. Ana Yemek
  3. Yardımcı (arasıcak)
  4. Desert

Tüm bu hizmetleri yerinde görmeyi arzu ederseniz sizleri mertere 5 km mesafede bulunan mutfağımıza bekliyor yada 0212 489 12 28 nolu telefondan bizlere ulaşmanızı diliyoruz. afiyetle kalın...