Profesyonel Yemek Hizmeti: Avrasya Kurumsal

Profesyonel Yemek Hizmeti: Avrasya Kurumsal

Profesyonel Yemek Hizmeti: Avrasya Kurumsal

Her gün Aynı Kalitede Profesyonel Yemek Hizmeti: Avrasya Kurumsal

Avrasya Kurumsal Yemek Şirketi,  yemek firmaları arasına 2011 yılında katılmıştır. Merkez mutfakları ile küçük firmalardan büyük fabrikalara kadar aklınıza gelebilecek her büyüklükte kurumlar için toplu yemek hizmeti sunar.

Mevsiminde tüketimi ilke olarak edinmiş Avrasya Kurumsal, taze meyve ve sebzelerin tüketimine öncelik verilir. Mutfaklarımızda her zaman kültürün temelini sağlıklı, hijyenik ve dengeli beslenme prensibi oluşturmaktadır.

Avrasya Kurumsal Catering; fabrikalara ve kurumlara özel yerinde yemek hizmetleri ve taşıma yemek hizmetleri verir. Kurumların duyduğu ihtiyaçları doğrultusunda menüler ve personel yemek listeleri oluşturur. Firma çatısının altında çalışan sayısı baz alarak oluşturulan menüler, gıda teknikerlerinin kontrollünde eksiksiz olarak uygulanarak servis edilir.

Catering Hizmetimizde Modern Teknoloji

Avrasya Kurumsal, yemek firmaları arasında şeflerinin günümüzde modern gastronomi ile bir araya getirdiği birbirinden güzel yerel lezzetler, farklı damak tatlı için alternatifler sunmaktadır. Haftalık ve aylık olarak hazırlanan menülerin tekrara düşmesini engelleyerek, sıradanlaşmanın önüne geçmede önemli bir seçenektir.

Avrasya Kurumsal Yemek Hizmetleri, yer aldığı tüm sektörlerde yemek firmaları arasında öncü konumunu üstlenmiş ve bu üstlendiği başarıyı sürdürmektedir. Mutfaklarımızda son teknolojiler kullanılmakta, dünyada ki tüm gelişmeleri de yakından takip etmekteyiz.

Avrasya Kurumsal;

Yüksek Kaliteli Lezzetler Sunar

Kurumlara verdiği catering hizmetlerinde daima beş yıldızlı otel kalitesini hedefler. Hedeflediği kaliteyi mutfaklarda kullanılan ürünlerin tedarikçilerden alım aşamasından, kullanılan servis ekipmanına ve personeline kadar her adımı takip eder; devamlı geliştirir.

İşinde Profesyonel Personellerle Çalışır

Her personelin kendi alanında en iyi derecede olması önemli bir husustur. Bu sebepten dolayı genel eğitimlerin yanı sıra personele özel eğitimler verir. Avrasya Kurumsal personelleri, hizmet verdikleri sektörü de göz önünde bulunduran eğitim programları ile sürek olarak ve 360 derece tam bir eğitim alırlar.

Gıda Güvenliği ve Kalite

Kalite departmanımız tarafından yapılan haftalık, aylık ve yıllık olarak düzenlediğimiz denetimlerle her zaman en üst seviyede güvenlik ve hijyen sağlanır. Değiştirilemez ve esnetilemez gıda güvenli ve kalite prosedürleri, yemek firmaları ve Avrasya Kurumsal Yemek Şirketi için güvenli hizmetin temelidir.