Sağlıklı Yemekler İle Enfes Lezzetler

Sağlıklı Yemekler İle Enfes Lezzetler

Sağlıklı Yemekler İle Enfes Lezzetler

Sağlıklı Yemekler İle Enfes Lezzetler

Büyüttüğümüz geniş hizmet yelpazemiz ve Avrupa standartlarına uygun, hijyenik ve sağlıklı catering hizmetlerimizi geniş kitlelere sunmaktayız. Sistemlerimiz dâhilinde olan catering yemek hizmetimiz ve tabldot yemek servislerimiz kurumlara, iş yerlerine ve işletmelere en kısa sürede hızlı ve daha sıcak servis etmekteyiz. Her gün güncel olarak değişen taze menülerimizle, toplu yemek organizasyonlarında ve benzeri organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her daim ön planda tutarak Avrasya Kurumsal olarak kendimizi her geçen gün daha da geliştirmekteyiz.

Catering Hizmeti

Alışık olduğumuz nezih ev yemek yemeklerinden tutun, yöremizde bulunan lezzetlere kadar menülerimizde aradığınız her çeşide sahip yemekleri bulabilirsiniz. Yenilikçi ve modern teknolojinin yardımı ile hızlı ve tempolu bir çalışma şeklimiz ile catering hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.  İstanbul da bulunan tüm semtlere servis hizmetimiz olduğu gibi özel araçlarımız ile de siz değerli müşterilerimize talep ettiğiniz zaman ve günde yemekleriniz tarafınıza teslim ediyoruz. Temiz ve güvenli gıda için alanında profesyonel ekibimiz ile birlikte çalışan kontrollü yöntemlerimizle aynı zamanda çalışarak benzersiz lezzetleri iş yerinize, evinize kısacası bulunduğunuz her ere tabldot yemek ve catering hizmetlerimizi servis etmekteyiz. ISO 22000, ISO 90001, marka tescili, gıdaların üretim izinleriyle firmamızda gerekli olan tüm kontrol ve güvenilirliğini sağmaktayız.

Güvenilir ve ünlü markalar ile birlikte yemeklerimizi bünyemize ait merkezlerimizde hazırlayıp, tabldot yemek servislerimizi sıcak ve hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Her gün yemeklerimi hazırlayıp, götürülecek merkezlere doğru günün ilk ışıklarında yani tam vaktinde ulaşım sağlanmaktadır. Kokteyl ve davet gibi organizasyonların menülerinde ayrı olarak talep ettiğiniz porsiyon ve çeşitlilikler için farklı farklı hazırlıklar yaparak tüm davet sürecinizde sizleri desteklemekteyiz. Açılışlarda, özel günlerinizde, düğünlerde istediğiniz tüm special menü seçeneklerini sunabilmekteyiz.

Kaliteli Servis Anlayışımız

Kaliteli servis, profesyonel ekibimiz ile birlikte güvenle yolumuza yön vermekteyiz. Her daim sizlere yardımcı olabilecek apertafiler ve zengin yemeklerimiz ile tüm catering ihtiyaçlarınız karşılamaktayız.  Hijyenik, sağlıklı, güvenilir ve birçok özelliğimiz ile damak tadınızı şenlendirmeyi hedefliyoruz. Kaliteden ödün vermeyerek her geçen hün talep ve istek listenizi büyütüyoruz. Tüm bu yoğun tempolu catering hizmetini karşılayacak personellerimiz ve çeşitli yemeklerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.