ŞİŞLİ BÖLGESİ SERVİS BÖLGELERİMİZ

ŞİŞLİ BÖLGESİ SERVİS BÖLGELERİMİZ

Şişli bölgesi servis bölgelerimiz sahip oldukları vizyon ve misyonları ile İstanbul’un kalabalık bölgesinde hizmet veren catering firmalarıdır. İstanbul’un kalabalık ilçelerinden birinde yer alan Şişli  bölgesi servis bölgelerimiz şirketlere ve organizasyon düzenlemek isteyen kişilere toplu yemek ya da atıştırmalıklar sunar. Bu hizmetler ile catering firması olarak kişilerin yemek ihtiyacını karşılar.

Şişli Bölgesi Servis Bölgelerimizde Hijyen

Şişli bölgesi servis bölgelerimizde hijyen son derece önemlidir. Yemek hizmeti alan kişilerin sağlıklarının bozulmasına neden olmamak için servis bölgelerimizde hijyen kapsamında gereken tüm çalışmalar yapılır.

Servis bölgelerimizde hijyen standartları kapsamında: malzemelerin depolanması, kullanılan araç gereçlerin bakımı ve kontrolü, hazırlanan yemeklerin uygun koşullarda muhafaza edilmesi, yemek yapılan yerin temiz olması, haşere ya da böceklerin oluşmasına engel olunması, yemekleri hazırlayan ve sunan personellerin kişisel hijyene dikkat etmesi konularında titiz çalışmalar yürütülür.

Şişli bölgesi servis bölgelerimizde çalışan tüm personele genel hijyen kuralları ve kişisel hijyen kuralları konusunda düzenli olarak eğitimler verilir. Aynı zamanda standartlar kapsamında catering firmaları bünyesinde çalışan ve yemek üretiminde ve sunumunda yer alan personellerin bone, maske, eldiven vb. koruyucu ekipmanları kullanması şarttır. Bu sebeple servis bölgelerimizde ekipmanların temin edilmesinde ve kullanılmasında gerekli özen gösterilir.

Şişli Bölgesi Servis Bölgelerimizden Neden Hizmet Alınmalı?

Şişli bölgesi servis bölgelerimiz sundukları hizmetlerin çeşitliliği, lezzetli yemeklerin ve atıştırmalıkların hazırlanması, işinde usta kişiler tarafından hizmetin sunulması, özgün içeriklere sahip sunumların müşteriye sunulması ve kaliteli hizmetleri ile catering sektöründe öncüdür. Bu nedenle güvenilir bir yerden kaliteli yemek hizmeti almak için şişli bölgesi servis bölgelerimiz ile anlaşmak önemlidir.

Şişli servis bölgelerimizde menüler uzman kişiler tarafından hazırlandığı için hizmet alan kişilerin dengeli ve düzenli beslenmesine olanak tanınmış olunur. Aynı zamanda ev yemeği lezzetinde yemeklerin yapılması ile müşteriler hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler yeme fırsatı yakalar.

Şişli bölgesinde servis bölgelerimizin sunduğu yemek hizmeti ile kişilere ekonomik olarak ve zaman açısından avantajlar sağlar. Bu nedenle toplu yemek hizmetleri ya da organizasyonlarda sunulması için hazırlanan atıştırmalıklar için şişli bölgesinde yer alan yemek şirketi servis bölgelerimizden hizmet almak doğru bir tercihtir.

Şişli Bölgesi Servis Bölgemizde Menü Planlaması

Şişli bölgesi servis bölgelerimizde menü planlaması gıda mühendisleri ve uzman kişilerin ekip çalışması ile yapılır. Ayrıca menüde yer alan yemeklerin kalorilerine  ve besin değerlerine dikkat edilir. Buna ek olarak kullanılacak sebze ve meyvelerin mevsime uygun olmasına da bakılır. Bu şekilde hazırlanan menüler ile müşterilere sağlıklı yemekler sunulur.

Sonuç olarak Şişli bölgesi servis bölgelerimizde insan sağlığına verilen önem sebebi ile hijyen şartlarına uyarak ve müşterilerin sağlıklı beslenmesi için menü planlaması yapılarak standart yemek şirketlerinden daha farklı tabldot yemek hizmeti verilir.

Teklif Talep Formu