TABLDOT YEMEK HİZMETİ AVANTAJLARI

TABLDOT YEMEK HİZMETİ AVANTAJLARI

Tabldot kelime anlamı olarak belirli bir fiyat karşılığı verilen seçmesiz yemektir. Tabldot yemek hizmetleri geçmişten günümüze yükseliş göstermiştir. Yemek hizmetleri ile insanlara pratiklik kazandırmıştır. Bu nedenle firmalarda yemek hizmeti için tabldot yemek firmaları ile anlaşarak yemek hizmetini temin etmişlerdir.

Tabldot Yemek Hizmetleri

Tabldot yemek hizmeti sürecinde uzman kişilerin öncülüğünde hazırlanan menüler, mevsime göre seçilen ürünler ile yemeklerin yapılması, ürünlerin güvenilir yerden temin edilmesi, uygun şartlarda muhafaza edilmesi, catering sektörü içiresindeki yeniliklerin entegre edilmesi, müşterinin isteklerine göre yemek hizmetinin sunulması, sunumların özenle yapılması ve zamanında sunulması vb. işlemler yer alır. Her bir süreçte özverili çalışma yürütmek, standartları sağlamak, yasalara uygun çalışmalar yürütmek, doğaya zarar vermeden çalışmalar yürütmek, geri dönüşümü sağlamak, gıda güvenliğine dikkat etmek gerekir. Buna ek olarak hijyenik ortamlarda çalışma yürütmek ve personeller için eğitim düzenlemek gerekir.

Tabldot Yemek Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Yemek şirketleri tarafından sunulan tabldot yemeklerin hem organizasyon düzenlemek isteyen hem de firmalarda, fabrikalarda ya da kurumlarda çalışanların günlük yemek hizmetini karşılamak için hizmet alanlara pek çok fayda sağlar.

Tabldot yemek hizmetlerinin sağladığı avantajlar:

 • Yemek hizmeti almak isteyen şirketlerin çalışanlarına gün içinde dengeli ve düzenli beslenmesine,
 • Yemek firmaları tarafından kalori hesaplamaları ile oluşturulmuş planlı menülerin sayesinde gün içinde gerekli kalorinin alınmasına,
 • Çalışanların düzenli ve dengeli beslenmesi ile daha verimli çalışmalar yürütmesi,
 • Hazır paketli ürünler yerine ev yemekleri lezzetinde yemeklerin yenmesi,
 • Besin değerleri yüksek ürünlerin tüketilmesine,
 • Çeşitli seçeneklerin sunulduğu menülerdeki yemekleri yeme imkânı,
 • Tabldot yemek hizmetinin daha ekonomik olmasına,
 • İşinde ehil kişilerden alınan tabldot yemek hizmet ile yemek hizmeti sürecinin sorunsuz halledilmesine,
 • Yemeklerin ziyan olmasının önlenmesine,
 • Organizasyonlarda özgün sunumlarının yapılmasına,
 • Özel günler için hazırlanan organizasyonlarda sorunsuz hizmet almasına,
 • Beş çayı ya da mevlüt gibi organizasyonlarda kişilere özel ikramlıklar sunulmasına,
 • İnsan sayısının fazla olduğu kurumlarda ya da organizasyonlarda kısa sürede yemeklerin sunulmasına,
 • Firmaların yemek hizmeti için gereken süreçler ile uğraşmayarak zaman kazanmasına,
 • Sağlıklı yemeklerin tüketilmesine olanak tanır.

Tabldot Yemek Hizmetlerinde Servis

Yemek hizmeti vermek isteyen catering şirketleri tarafından özenle seçilen malzemeler ile lezzetli ve sağlıklı yemeklerin yapılmasının yanı sıra müşterilerine hızlı bir şekilde servis yapması da bir o kadar önemlidir.

Yemek firmaları müşterilerinin memnuniyetini kazanabilmek için yemeklerinin sunumunda ve servisinde etkili çalışma yürütmesi gerekir. Hazırlanan yemeklerin müşteriye zamanında ulaşması ve o süre zarfı içerisinde herhangi bir bozulmanın meydana gelmemesi için gerekli tüm önlemleri alması gerekir.

Sonuç olarak günümüzde tabldot yemek hizmeti veren pek çok catering firmaları bulunur. Bu hizmeti sunan firmalar müşterilerine lezzetli, sağlıklı, besin değeri yüksek yemekler üretir. Bu nedenle sağladığı faydalar ile işletmeler için önemli bir hizmet türüdür.

Avrasya Catering Kurumsal 

Catering, genel olarak toplu yemek şirketleri için kullanılan bir tanımı ifade eder. Kelime anlamı ‘yiyecek tedarik eden’ olan catering, toplu yemek törenlerinde yardım alınan firmalardır. Şirket toplantılarından düğün organizasyonlarına kadar her çeşit toplantıda catering firmalarından destek alınır. Avrasya yemek bu firmalar arasında başarılar gösteren ve adından övgüyle bahsedilmesini sağlayan bir ortaklıktır. Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte, her türlü yemek ve kokteyl sunumlarınızda yanınızda yer alıyoruz.

 Avrasya Kurumsal Yemek Hizmetleri Nasıl Ortaya Çıktı?

Teknolojinin son surat gelişimine devam ettiği bu günlerde zamandan tasarruf sağlamak insanların önceliği haline geliyor. Firmalar için zamanı etkili kullanmanın en etkili yolu çalışanlarına kaliteli yemek sunmaktan geçiyor. Bu durumu fark eden ve en iyi catering şirketleri arasında kendine yer bulmak isteyen bir ailenin, ortak çabalarıyla firmamız çalışmalarına başladı. Yaklaşık kırk yıl önce turizm otelcilik alanında hizmet vermek için çalışmalar yürüten firmamız, alanında en iyi olmak için emek vermeye devam ediyor.

İstanbul’da temellerini atan firmamız, yirmi iki yıl önce Bahçelievler semtinde yemek üretim tesisi kurdu. Bütün dikkatini sağlıklı, lezzetli ve ekonomik yemek yapmaya harcayan firmamız kısa zaman içerisinde İstanbul catering firmaları arasında yerini buldu. Firmamızda genel müdürlük görevini yerine getiren Mustafa Taptık, gelişme sürecimizi gösteren grafikte büyük bir sıçrama yaşattı. Zaman içerisinde genel müdürümüz Mustafa Bey, Yalova merkezli kurduğu çiftlikten firmamızı takip etmeye devam ediyor.

Catering Çalışma Ekibimiz

 Kaliteli üretimin sırrı doğru ekiple çalışmaktır. Firmamız kurulduğu zamandan beri anlaşmazlıkların yaşanmadığı çekirdek bir yönetici kadro ile yoluna devam etmektedir. Catering gıda üreticileri unvanlarıyla şirketimizin gelişmesinde katkısı olan çalışma arkadaşlarımızla ekip ruhu içerisinde ürün ortaya koyuyoruz. Uzun yıllardır çalışma ekibimizdeki büyümeye bağlı genişleme dışında değişiklik olmamıştır. Çalışma ekibinin sağlam olması bizim en iyi catering firmaları arasında yer almamızı sağlamıştır.

 Tabldot’tan Catering’e: Avrasya Gıda Hizmetleri

Şirketimiz yemek hizmetine başladığında tabldot yemek servisi yapmaktaydı. Avrupa yakası tabldot yemek firmaları içinde önde gelen bir şirket kurduk. Günün menüsünün önceden belli olması ve sunumun hızlı olması gibi nedenlerle günümüzde dahi sıklıkla tercih edilen tabldot yemek önemlidir. Tek seferde çok kişi için yemek planlandığında en hızlı sonucu tabldot verir. Firmamız bu hizmeti büyük bir titizlikle yerine getirmeye devam etmektedir.

 Ancak gelişen ve değişen dünya düzeninde tabldot yerini catering tarzına bırakmaktadır. Söz, düğün, doğum günü, şirket toplantıları gibi alanlarda catering sistemi daha kullanışlıdır. Düzenlediğiniz organizasyona uygun yemek menüsü ve dağıtım çeşidi firmamız tarafından sizin tercihinize sunulur.

Teklif Talep Formu