Toplu Yemek Firmaları

Toplu Yemek Firmaları

Toplu Yemek Firmaları

Toplu Yemek Firmaları

 

Catering hayatımıza ilk olarak 1980 ‘li yıllarda girmiştir. O dönemlerde otellerde rastladığımız catering hizmeti bugün neredeyse tüm kurum ve kuruluşlarda karşımıza çıkmaktadır. Catering kelime anlamı olarak yemek tedarik eden ya da toplu yemek firmaları olarak bilinmektedir. Ancak ülkemizde hem catering olarak hem de toplu yemek firmaları olarak anılmaktadır. Toplu yemek firmaları adı üzerinde olduğu gibi insan topluluğunun yoğun olduğu yerlerde hizmet vermektedir. Yemek yapmak ve servis etmek birkaç kişiye yapıldığı gibi yüzlerce kişiye yapıldığı şekilde olmamaktadır. Bu nedenle de profesyonel bir hizmet alınmalıdır. Yüzlerce kişiye hatta sayıları binleri bulan kişilere yemek yapmak ve servis etmek oldukça zorlayıcı olmaktadır. Bu hizmet normal mutfak koşullarında ve standart mutfak ekipmanlarında olmamaktadır. Bu yüzden de profesyonel bir destek almak kaçınılmaz olmaktadır. Bir toplu yemek firması seçimi için pek çok nokta ele alınmalıdır. Bu şartlar sağlandığı durumda catering hizmeti alınmalıdır. 

Her gün dışarıdan tedarik edilen yiyecekler bir süre sonra midenizi bozmakta, sağlığınızı olumsuz etkilemekte ve dolayısı ile de iş performansınızı oldukça düşürmektedir. durum böyle olunca da hem firma sahipleri hem de personeller sağlıklı ve lezzetli gıdalar tercih etme ihtiyacı hissetmektedir. Her gün anne eli değmişcesine ev yemeği tadında ve lezzetinde gıdalar yemek dışarıda yenilen ağır ve yağlı yiyeceklerle bir tutulamaz. Hem uzun vadede hem de kısa sürede sağlığımız için her zaman sağlıklı gıdalar ve döneminin meyve sebzelerini yemek gereklidir. Bunu da dışarıdan tedarik edilen yemekler ile sağlamak oldukça zordur. Ancak toplu yemek firmaları ile bu durumu sağlamak pek mümkün ve olanaklıdır. Toplu yemek firmaları her zaman ve her durumda sizleri sağlıklı gıdalar ile buluşturmalı ve aksi bir durum asla söz konusu olmamalıdır. Yiyecekleriniz her zaman sağlıklı ve hijyenik koşullarda hazırlanmalı ve yine aynı koşullarda servis edilmelidir. 

Avrasya Kurumsal Catering firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte ve her geçen gün mutlu müşteri kadrosunu genişletmektedir. Sizler de bu ekibe katılmak ve sağlıklı gıdalar tatmak ve tüketmek istiyor iseniz bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden erişebilirsiniz.

Toplu Yemek Firmaları

Toplu Yemek Firmaları

Toplu Yemek Firmaları

Halk arasında catering hizmeti olarak da bilinen ama Türkçe adı toplu yemek olan bu hizmet ilk olarak 1980 ‘li yıllarda karşımıza çıkmıştır. Yine ilk olarak otellerde rastladığımız toplu yemek hizmeti bugün bakıldığında neredeyse tüm firma ve şirketlerde karşımıza çıkmaktadır. Bunun sebepleri olarak pek çok firmanın yemek yeme işlemleri için maliyeti düşürmek ve sağlıklı gıdalarla günlük taze yiyecekler ile beslenmek istemesi yatmaktadır. İyi bir toplu yemek firmaları tarafından yemek hizmeti almak her zaman çok daha karlı ve çok daha sağlıklı beslenmenize olanak tanır. Avrasya Kurumsal Catering toplu yemek firmamız çok uzun yıllardır müşterilerine kusursuz hizmetler sunmakta ve aynı zamanda da sağlıklı ve birbirinden lezzetli gıdalarla müşterilerine eşsiz bir öğle yemeği deneyimi yaşatmaktadır. Yalnızca öğle yemeklerinde değil vardiyalı çalışma sistemlerinde hem sabah kahvaltısı hem öğle yemeği hem de akşam yemeği olarak 3 öğün toplu yemek ihtiyacı olabiliyor. Bu nedenle firmamız da her türlü sektöre ve müşteriye hitap edebilmek adına 3 öğün için toplu yemek hizmeti vermekte ve öğünler için en sağlıklı gıdaları himayesinde barındırmaktadır. Üstelik gıda mühendislerimiz sayesinde sizler için en sağlıklı mevsiminde bulunan lezzetli ürünleri bir araya getiriyor ve sunumunuza hazırlıyoruz. İyi bir toplu yemek firmaları arayışında iseniz Avrasya Kurumsal Catering firması tam da aradığınız özelliklere tam teşekküllü sahip bir firmadır. 

Toplu yemek firmalarında dikkat edilecek en büyük hususlardan birkaçı firmanın sağlıklı yiyecekler üretebiliyor olması, bu yiyeceklerin hijyenik koşullarda üretilip üretilmemesi ve size gelen yiyeceklerin nasıl bir sunum ile hazırlandığıdır. Her ne kadar iyi koşullarda üretilen bir yemek iyi bir sunuma sahip değil ise bu her zaman olumlu sonuçlar doğurmayabilir. Sunum, hijyen, titizlik ve özen bir bütündür ve ayrı ayrı yapıldığı zamanlarda pek de bir anlam ifade etmeyebilir. Bu yüzden toplu yemek firmaları seçerken tüm bu hususlara dikkat etmeli ve aynı zamanda da sağlıklı gıdalar üreten bir firma ile anlaşmalısınız. Sağlığınız her zaman ve her durumda en önde gelen durumlardan biridir. Bu nedenle yaşamımızın üzerine kurulu olduğu bu düzeni bozmamalı ve yiyeceklerimizi buna göre hazırlamalıyız. Eğer iyi bir firma arayışında iseniz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor iseniz Avrasya Kurumsal Catering her zaman yanınızdadır.