Toplu Yemek Hizmeti Nedir?

Toplu Yemek Hizmeti Nedir?

Toplu Yemek Hizmeti Nedir?

Son yıllarda catering yemek hizmeti oldukça gelişmektedir. Üstelik hızla yaygınlaşmakta ve daha da gelişim göstermektedir. Catering hizmeti bir diğer adı ile toplu yemek hizmeti olarak da bilinir. Toplu yemek hizmeti hem şirketler içerisinde personellerin yemek yemesini sağlayan bir hizmet dalıdır hem de toplu organizasyonlarda yemeklerin hazırlanıp dağıtılmasını sağlayan bir hizmettir. 2018 yılına baktığımızda toplu yemek hizmeti alan günlük bazda milyonlarca kişiler olduğunu biliyoruz. Büyük ya da orta ölçekli pek çok firma ofislerdeki personelleri için toplu yemek hizmeti almaktadır. Ama bugün bakıldığında küçük işletmeler de sürekli dışarıdan yemek yeme yerine toplu yemek hizmeti almaktadır. 

Toplu yemek hizmetinde en çok dikkat edilmesi gereken nokta hijyenik olmaları ve sağlıklı olmalarıdır. Hijyen açısından düşük kalitede olan bir firmanın lezzetli gıdalar üretmesinin hiçbir anlamı yoktur. Avrasya Kurumsal Catering firmamızda hem hijyen koşulları en üst düzeyde tutulur hem de sağlıklı ve leziz yiyecekler üretilmektedir. 
Toplu yemek hizmetlerini küçük ölçekli işletmelerin de tercih etmesinin başında maliyetlerin oldukça düşük olmasıdır. Dışarıdan günlük yemek siparişi vermek ya da şirket içerisinde yemek yapılması hizmeti maliyetleri oldukça arttırmaktadır. Ancak dışarıdan günlük olarak tedarik edilen yiyecekler catering firmaları ile karşılandığında oldukça düşüşe geçmektedir. 

Toplu Yemek Hizmeti Maliyetleri 

Sizler de ofisleriniz ve iş yerleriniz için catering toplu yemek hizmeti alabilirsiniz. Bu, hem maliyetlerinizi büyük ölçüde düşürecektir hem de her gün ne yemek yenilecek, yapılacak derdinden sizleri kurtaracaktır. Her zaman aperitif yemekler yemek ya da fast food gıdalar tüketmek sağlığı olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle toplu yemek hizmeti almak her bir kurum  için oldukça mantıklı bir adım olacaktır. 
Gün boyunca sabahın erken saatlerinden akşam vakitlerine kadar çalışan tüm personeller öğle arasını ve yemeği dört gözle beklerler. Onları sağlıklı ve lezzetli yemekle ödüllendirmek ise işlerinde şevklerini arttıracaktır. Yalnızca yemeklerimizde değil yemeklerin yanında gelen atıştırmalıklarla da kullanıcılarımızı memnun etmeye çalışıyoruz. Sağlıklı gıdalar sağlıklı ve verimli personeller demektir. Bu da iş veriminizin de bir o kadar artmasını sağlayacaktır.