Yemek Şirketleri

Yemek Şirketleri

Yemek şirketleri günümüzde sıkça karşılaştığımız, çoğunlukla şirketler tarafından tercih edilen, müşterilerine kaliteli ve sağlıklı yemekler sunmayı amaç edinen firmalardır.Avrasya Kurumsal yemek şirketi de hizmet alan müşterilerine en iyi yemekleri sunmayı ve müşteri memnuniyetini kazanmayı şirket olarak benimser ve gereken tüm çalışmaları da aktif olarak yapar.Yemek şirketleri hizmetleri ile pek çok kişinin düzenli beslenmesine, sağlıklı yemekler tüketmesine ve ev yemeği lezzetinde yemekleri tüketmesine imkan tanır.Bu nedenle birçok kişi tarafından da ilk tercih yemek şirketleri olur.

Yemek Şirketlerinin Sıkça Tercih Edilmesi

Yemek şirketlerinin sıkça tercih edilmesinde pek çok etken vardır. Bu etkenler: Yemek şirketleri müşterilerine ev yemeği lezzetinde yemekler hazırlayarak dışarıda yemek durumunda kalan kişilerin lezzetli yemek yemesine olanak tanır.Birçok yemek şirketi menülerinde geleneksel tatlara yer verir.Bu da hizmet alan kişilerin bilindik yemekleri tüketmesine olanak sağlar.Ayrıca menülerde meyve ve sebzelere yer verilmesi ile kişilerin daha sağlıklı ve besin değerleri daha yüksek yemekler yemesine imkan verir.Bunun sonucunda da kişiler dengeli beslenerek daha az hasta olur ve daha verimli çalışır.

Yemek şirketleri genellikle şirketler tarafından sıkça tercih edilir.Bunun en temel sebebi işletmelerin yemekleri hazırlayacak alanlarının olmaması ya da çalışan sayısının fazla olması ile bu meşakkatli işin daha da zor bir hal almasıdır.Bu nedenle çalışan sayısının fazla olduğu yerlerde ya da kişi sayısının çok olduğu kutlama vb. etkinliklerde daha verimli zaman geçirmek ve maddi anlamda kazanç sağlamak için yemek firmaları ile anlaşmak en makul olandır.

Yemek Şirketlerinde Kaliteli Hizmet

Yemek şirketlerinde kaliteli hizmet gıda güvenliğine, kalite standartlarına ve yönetmeliklere göre belirlenir. Ayrıca müşterinin memnuniyeti, çalışanların bilinçli davranması ve şirketin misyon-vizyonu da kaliteli hizmetin verilip verilmediğini belirler.Bu noktada Avrasya Kurumsal yemek firması gerek hizmetleri gerekse şirket anlayışı ile catering sektöründe en iyi ve en kaliteli hizmeti sunar.Deneyimlerden yola çıkarak müşterilerine en köklü hizmeti verir.Ayrıca sektörün gelişmelerini takip ederek ve müşterilerinden gelen geri bildirimleri değerlendirerek en iyi ve en kaliteli hizmeti yemek şirketi olarak sunar.

Yemek şirketlerinden kaliteli bir yemek hizmeti almak için öncelikle iyi araştırma yapmak ve gelişigüzel seçimde bulunmamak önemlidir. İnsan hayatında beslenmenin ne denli önemli olduğu bilinmekle beraber rastgele bir catering firması ile anlaşmak doğru bir tercih olmaz.Bu şekilde yapılan seçim ile kişiler sağlıklarını riske atmış olur.

Yemek Şirketlerinde Hijyen

Yemek şirketlerinde hijyen olmazsa olmaz hususlardan biridir.Tüketilen besinlerin sağlığa zarar vermemesi için temiz ve düzenli ortamlarda yapılması ve belli kurallar altında servis edilmesi gerekir.Bu nedenle yemek firmasında çalışan kişilerin hijyen eğitimi alması ve hijyenik ortamlarda çalışamlarını yürütmesi gerekir.

Kısacası yemek şirketleri çeşitli nedenlerden ötürü tercih edilse de hijyen başta olmak üzere pek çok faktör dikkate alınarak kaliteli yemek hizmeti almak en önemli tercih sebeplerindendir.

Yemek Şirketleri
Yemek Şirketleri

Yemek şirketleri, müşterilerin taleplerine göre çeşitli yemek hizmeti sunan ve yine müşterinin isteklerine göre yemek hizmetini müşteriye ulaştıran firmalardır.Günümüzde sıkça karşılaştığımız yemek şirketleri kişilerin daha sağlıklı ve daha düzenli beslenmesine olanak sağlayan firmalardır.

Yemek Şirketlerinden Hizmet Almak

Yemek şirketlerinden hizmet almak işletmeler, fabrikalar ve kişi sayısının çok olduğu kurum kuruluşlar için oldukça önemlidir.Başta ekonomik olarak sağlanan kazanç ile zaman tasarrufu, çalışanların daha sağlıklı ve doyurucu beslenmesi, çalışanların daha verimli çalışması, işinde uzman kişilerce yapılan yemeklerin daha lezzetli ve görsel açıdan daha şık olması ile özel günlere daha yakışır bir hizmet verilmesi insan hayatındaki önemini gözler önüne serer.

Yemek şirketlerinden hizmet almak kadar önemli olan bir diğer konu da hangi yemek şirketinden hizmet alınacak olmasıdır.Çeşitli nedenler ile hizmet almaya karar vermiş kişiler hizmet alacağı firmayı özenle seçmeli ve incelemeleri sonucuna göre kararını vermelidir.Bu noktada Avrasya Kurumsal yemek şirketi yemekleri, sunumu, personelleri, deneyimleri, kalite standartlarına uygun çalışmalarını yürütmesi, hijyenik ortamda yemeklerini hazırlaması, personellerin hijyen kurallarına uyması vb. hususlardan ötürü anlaşmak hizmet alacak kişilerin memnun kalmasını ve kaliteli hizmet almasını sağlar.

Yemek Şirketleri Hizmetlerini Nasıl Sunmalıdır?                                                                         

Yemek şirketleri hizmetlerini sunmadan önce muhakkak hizmet alacak kişinin beklentisini ve ne tür bir hizmet almak istediğini anlaması gerekir.Aynı zamanda hazırlanacak yemeklerden sunumuna ve müşteriye ulaştırılmasına kadar geçen tüm süreçlerin planlanmasını en ince ayrıntısına kadar yapması gerekir.Bu plan doğrultusunda da çalışmalarını yürütmesi gerekir.Aksi halde yemek firması hizmetlerini yeterince kaliteli bir şekilde sunamaz ve müşterisinin memnun kalmamasına neden olur.

Yemek şirketleri yemek hizmetlerini servis aracılğı ile müşterisine ulaştıracak ise muhakkak aracın gerekli hijyen şartlarını sağlaması ve yemeklerin de gerekli donanımlara sahip ekipmanlarla taşınası gerekir.Ancak bu şekilde yemekler korunaklı ve hijyenik bir şekilde müşteriye ulaşır.Ayrıca kullanılacak ekipmanların yemek firması tarafından özenle seçilmesi, sağlam ve koruyucu olması oldukça önemlidir.Bu nedenle yemek firması servis aracı, kullanacağı saklama kapları, özel ekipmanları vb. gibi çeşitli araç gereçlerin hijyeninden ve işlevselliğinden emin olması ve gerekli kontrolleri düzenli olarak yapması gerekir.

Yemek Şirketleri Ne Tür Hizmetler Sunar?

Yemek şirketleri hizmet olarak çok fazla alternatife sahiptir.Müşterisine sunacağı hizmeti öncesinde hizmet alacak kişilerin talepleri ile birlikte belirler ve çalışmalarını ona göre planlar.Sunduğu hizmetler başta toplu yemek hizmeti olmak üzere etkinliklere çeşitli ikramlıklar, özel günler için atıştırmalık ya da yemekler, organizasyonlar için aperatifler ya da ikramlıklar, işletmelere ve fabrikalara tabldot olarak listelenir.

Sonuç olarak müşterilerin isteklerine ve beklentilerine yönelik hizmet sunabilmek müşteri memnuniyeti ve hizmetin devamlılığı için oldukça önemlidir.Bu bilinç ile hareket eden catering firmaları hizmet vermeden önce muhakkak müşterisinin neleri istediğini belirler ve hizmetini de ona göre sunar.

Yemek Şirketleri
Yemek Şirketleri

Pek çok kişi tarafından tercih edilen yemek firmaları arasında bulunan yemek şirketleri alanında uzman ekip kadrosu ile sizlere toplu yemek hizmeti sunar. Toplu personel olan kurum ya da kuruluşlara hizmet vermenin yanı sıra; özel günler olan doğum günü, nişan ya da düğün gibi zamanlarda da sizlere hizmet sağlar. Bu özel günlerde seçtiğiniz ya da sizlerin oluşturduğu menü veya listeler özenle hazırlanır ve paketlenir. Bölgemizde yer alan yemek şirketleri da sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktadır.

Özel denetim ve kontrolden geçen tüm yemek ve yemek ürünleri sizlerin sağlıklı ve doyurucu besinler almanız için de pek çok açıdan sizlere hizmet sunar. Yaptığımız her işte güven ve kaliteliye önem veren firmamız sizlerin en sağlıklı ve en doyurucu şekilde sizler için hazırlamakta ve sunmaktadır.

Bu sistem içinde kurum, kuruluş ya da özel şirketlerin tamamına bir yıllık anlaşmalar yapılarak hizmet sunar. Yapılan sözleşmeler bir yıllık olup her iki tarafında memnun kalması halinde yeniden yıllık sözleşmeler ile devam etme imkânı da sağlar.

Yemek şirketleri; sadece toplu yemeklerde değil yapılacak her toplu organizasyon içinde hizmet vermektedir. Özel günleriniz için de özel menü ve listeler hazırlayarak sizlere hizmet veren bir sistemdir. Ayrıca yapılan tüm yemekler belli başlı koşullara uygun olup kalite standartlarına uygundur. İşte tüm bu hizmetler sizler uygun fiyat ve yüksek hizmet performansı da sağlar. Böylece tüm hizmet alan müşterilerimiz ödedikleri fiyat karşısında yüksek ürün kalite hizmetine sahip olurlar. Ayrıca yapılan tüm yemekler de belli bir kalite ve onaydan geçerek protein ve karbonhidrat değerleri titizlik ile hesaplanarak sizlere sunulur.

İşte tüm bu fırsat ve imkanlardan yararlanmak isteyen her kişi ve müşterileri firmamıza bekliyoruz ve sizeler için hazırladığımız menü ve günlük yemek listelerini sizlere sunuyoruz. Yapılan her yemek ve çeşidi özenle hazırlanıp sizlere sunulur ve uygun fiyat seçeceğine üstün hizmet performansına sahip olma şansına erişme imkânı da sağlar. Yapılan araştırmalara göre de pandemi dönemi ile beraber bu firmalara olan ihtiyaç ve güvenin de arttığı bilinmektedir.

Yemek şirketleri hizmet açısından da sizlere en yüksek performansı ve kaliteyi sunarlar. Ayrıca uygun fiyat seçenekleri ile de sizlerin seçimine kalmıştır. Sadece yemek çeşitleri ile sınırlı olamayan bu firmalar: özel günler içinde toplu yemek ya da yiyecek siparişleri de almaktadır. Tüm tatlı ve tuzlu seçenekleri ile doğum günü, nişan, düğün gibi toplu yemek organizasyonlarında her türlü yiyecek ve içecek sizlere temin edilerek hizmetinize sunulmaktadır.

Yemek şirketleri içinde yer alan ekip kadrosu ile denetlenen ve sizler için kontrol denetim merkezlerinden geçen menüler, belli protein, karbonhidrat ve yağ oranlarına göre ayarlanır ve gün içinde dengeli beslenmenizi sağlayacak her koşul yerine getirilir. Böylece de sağlık açısından sorun yaşanmadan gönül rahatlığıyla öğünlerinizde yemeklerimiz tüketebilir ve doyuma ulaşabilirsiniz. Tüm bu imkanlardan yararlanmak için sadece bizlere ulaşmanız yeterlidir. Hem uygun fiyat seçenekleri ile hem de en sağlıklı yemek listeleri ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Yemek şirketleri; alanında uzman olan ekip kadrosu ile sizlere en iyi besinleri almanız için buradalar. Yapılacak yemek ürünleri; en kaliteli mallardan seçilir, gıdalar mühendisleri ve diyetisyenler denetiminde de yapılan tüm yemekler birebir kontrol edilir. Tüm bu kurallar uyan ve hijyenik hizmet koşullarında sizlere ve çalışanlarınıza en iyi ve en kaliteli yemekleri yedirmek için buradayız. İşte tüm bu nedenlerden kaynaklı olarak tercih edilmekteyiz.

Yemek şirketleri içinde yer alan; usta aşçılar, diyetisyenler ve gıda mühendisleri tarafından kontrol edilen ve onaylanan da bir liste bulunur. Günlü kalori hesabı, yemeklerdeki yağ oranları titizlik ile hesaplanarak yapılır. Bu sayede de bu hizmetten yararlanan kişiler, kurum ya da kuruluşlar gönül rahatlığıyla ile öğünlerini yiyebilirler.

Yemek paketlemeleri ile de fark yaratan firmamızda hijyen koşulları en önde gelen bir husustur. Bunun için de sizlere tüm sağlık koşullarına uygun ve kalite standartlarının üstünde bir hizmet performansı sağlıyoruz. Bunlara sahip olmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. İşte tüm bu kalite ve hizmetten yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Öncelikle toplu yemekler yapıldığı için, kullanılan malzemenin ürün kalitesine dikkat edilmesi gerekir. Yapılan listelerin; alanında uzman olan gıda mühendisleri ve diyetisyenler tarafından kontrolü sağlanmalıdır. Çünkü öğünlerin kalori ve protein hesaplanması buna göre de bir liste çıkması gerekir. Yemek yapan kişinin, temiz ve titizlik konusundaki önlemlerinin yeterli olup olmadığı konusunda da kesin bilgiler almak gerekir. Ayrıca yemelerim düzenli ve detaylı kontrolden geçmesi; yeterli hijyen ve sağlık koşullarına uygun şartlarda olup olmadığı da dikkat edilecek hususlarda kontrol altında tutulur.

Yemek şirketleri içinde sadece özel ya da resmî kurumlara değil bireysel olan işleriniz içinde sizlere hizmet vermektedir. Doğum günün, nişan ve düğün törenlerinde de sizlere özel olarak menüler çıkarmaktadır. Böylece de pek çok alanda faaliyet gösteren bi firmalar alanında uzman ekip kadrosu ile çalışarak tüm öğünlerinizde sağlıklı ve protein değeri yüksek olan menüler hazırlarlar. Böylece bu hizmetten yararlanmak isteyen herkes: yıllık sözleşmeleri yapar. Eğer her iki tarafta memnun kalır ise yıldan yıla yenilenmek koşulu ile devam eder. Hizmetlerimizin tamamı sizler için kalite ve kontrol şartlarına uygundur. Böylece gönül rahatlığıyla ile firmamızın tüm liste ve menülerini kullanabilir ve tavsiye edebilirsiniz. Tüm bu üstün kalite hizmetinden yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Teklif Talep Formu