Yenibosna Yemek (Catering) Firmaları

Yenibosna Yemek (Catering) Firmaları

Yenibosna Yemek (Catering) Firmaları

Yenibosna Yemek (Catering) Firmaları

İstanbul’un merkezi konumunda olan bahçelievler ilçesinin yenibosna semti bir çok sanayiye ev sahipliği yapmaktadır. İstanbulun en merkezi altın alışverişi kuyumcu kent avm ve atölyeleri yenibosnadadır. Avrasya kurumsal yemek firması yenibosna da hizmetler vermektedir.  Bit pazarına hemen komşu olan kuyumcu kent ve çevresi bir çok fabrikaya ev sahipliği yapmaktadır. Gıda endistürisinin gelişmesiyle yenibosna da toplu yemek hizmetleri ve ya tabldot yemek hizmetleri oldukça ivme kazanmıştır. Yenibosna yemek firmaları denince ilk akla gelen yenibosna catering şirketi avrasya dır. Lider yenibosna catering catering firmaları arasındaki en seçkin kurum olan avrasya yenibosna bahçelievlerde yaklaşık 9000 kap yemek üretmektekdir. Aynı zamanda genel merkezi bahçelievlerdedir.

 Yenibosna Catering Firmaları Fiyatları

İstanbulun adeta ticaret merkezine gelmiş olan yenibosna semti yapılan plazalar ve Atatürk hava limanına yakınlığı ile bilinmektedir. Bölgedeki catering hizmetini üstlenen avrasya catering bölgede yaklaşık 8,5 TL den başlıyan fiyatlar ile hizmetler vermektedir. Dört kap yemekten başlıyan menüler ile kuyumcukent bölgesinde daha farklı seçmeli yemek hizmeterleri veren avrasya yenibosnanın en iyi yemek şirketedir. Avrasya merkez mutfağından mesai yemeklerini en uygun fiyatlar ile taşımaktadır. Çünkü hedefi doyurmak değil beslemektir.

Yenibosna Catering Firmaları

Yenibosna bölgesinde yapılan düğün, davet, seminer ve sünnet yemeklerini yapan şirketlere catering firmaları adı verilir. Avrasya yenibosna merkez bölgesinde lider Yenibosna catering firmasıdır.

Yenibosna Yemek Firmaları

Yenibosna bölgesindeki fabrika, hastane, kobi ve ofislerin yemek ihtiyacını karşılayan şirketlere yenibosna yemek firmaları adı verilir. Avrasya yenibosna bölgesine en seçkin hizmetleri veren yemek firmasıdır.

Yenibosna Tabldot Yemek

Yenibosna bölgesinde tabldot yemek demek seçmesiz dört bölmeli kaplardan oluşturulan yemek hizmeti manasına gelmektedir. Avrasya tabldot yemek hizmetleri ile 22 yıldır bölgesinin en iyi tabldot yemek firmasıdır.