Yılbaşı İçin Toplu Yemek Organizasyonları Düzenleyin

Yılbaşı İçin Toplu Yemek Organizasyonları Düzenleyin

Yılbaşı İçin Toplu Yemek Organizasyonları Düzenleyin

yeni yılın geliyor olması ve bir avrupa kültürü olan yeni yıl kutlamalarını yeni yıla merhaba adı altında kutlayabilir. Misafirlernize özenle sunabileceğiniz türk mutfağının doyumsuz tadlarını sunabilir.Çocuklarınıza ve sevdiklerinize müthiş bir akşam ziyafeti sunabilirsiniz gıda sektörünün gelişmesiyle ortaya çıkan bir çok unsur catering ikram hizmetlerini ortaya çıkarmıştır. Bu makalemizde siz değerli tüketicilerimize yeni yıl partilerinizdeki kosept uygulamaları ve masa düzeni için bir takım tüyolar vereceğiz kırmızının hakim olduğu avrupa kültüründe bir türk olarak turkuaz rengini evinizin dört bir yanında uygulayabilir çocuklarınıza  gerçek bir türk töresine ait vaz geçilmeyen değerlerine sahip olacak şekilde yetiştirebilrisiniz. Gıda güvenliği gereğince yeni yıl partilerinizde avrasya catering ile görüşebilir müthiş bir ikram daveti verebilirsiniz. 

Yılbaşı Akşamı Türk Mutfağı Nasıl Olmalı  ?

Yeni yıl akşamı hindi bir avrupa kültürüdür çocuklarınıza yıl başında müthiş bir kuzu kapama yada tandır yapabilirsiniz. Aralık ayının son akşamında vitamin deposu kuzu ile yanında söğüş soğan ve domates az limon ve zeytin yağı eşliğinde servis yapabilrisiniz. Müthiş bir sofra olucağını sizde biliyorsunuz Aslında harika bir yeni yıla giriş için sofranızı mezeler ile ve içecekler ile süslüyebilirisniz. İkram hizmetleri için bizleri 0212 489 12 28 nolu telefondan arayıp ulaşabilirisniz. 

Yeni yıl partilerinde istanbul'da nereye gidilir ?

istanbul dünyanın ilgisini çeken bir metropol burada nüfus yaklaşık yirmi milyon kişi misafir nüfusuyla birlikte yaklaşık % 10 daha fazla bu sayıya ilave yapılmaktadır. Boğaz bölgesindeki eğlence mekanları ve yine beyoğlu bölgesindeki ekonomik eğlence mekanları bu akşamlar için tercih edilir. Toplu yemek firmaları ise bu lokasyonlara servis yapmaktadır. Gençerin akın ettiği lokasyonlar istanbul halkının stres atmak için gittiği ve oldukça fazla rağbet gösterdiği noktalardır. Yeni yerleşim yerlerinden olan beylikdüzü bölgesinde de yeni eğlence mekanları açılmıştır. Avrasya kurumsal yemek hizmeteleri ve catering servisi o bölgede sitelere ve yeni yıla merhaba partisi vermek isteyen herkese hizmetler vermektedir.