İstanbulun hangi ilçelerine yemek hizmeti veriyorsunuz ?

Türkiye'nin en büyük ili olan istanbulun iki yakasında 39 farklı ilçe ve yüzlerce semt bulunmaktadır. Avrasya catering olarak biz aşağıdaki ilçelere yani avrupa yakasının merkezi ve ara caddelerine hizmet vermekteyiz.

Avrupa Yakası İlçeleri;

Arnavutköy-Avcılar-Bağcılar-Bahçelievler-Bakırköy-Başakşehir-Bayrampaşa-Beşiktaş-Beylikdüzü-Beyoğlu-Büyükçekmece-Çatalca-Esenler Esenyurt-Eyüp-Fatih-Gaziosmanpaşa-Güngören-Kâğıthane-Küçükçekmece-Sarıyer-Silivri-Sultangazi-Şişli-Zeytinburnu

Yemek Hizmetleriniz Kaç Çeşitten Başlamaktadır ?

Avrasya gıda hizmetleri başlangıç menüsünü diğer catering firmaları gibi 3 kaptan başlatmamaktadır. Standart menü başlangıcı 4 farklı üründen oluşmaktadır. Örnek; Çorba, ana yemek, yardımcı yemek ve desert olmak üzere sofranızda avrasya lezzet ustalarının hazırladığı eşsiz lezzetler olmaktadır. Dört kap ile başlayan yemek menüsü çoktan seçmeli olarak neredeyse 20 kap'a kadar ulaşmaktadır.Catering firmaları sonradan yemek kalitesini bozmaktaktadır bunun sebebir nedir ?

Bir çok eğitimtimsiz girişimci sektöre hızlı girişler yaparak agresif fiyat politikalarıyla müşteri ilgisini çekmeye çalışmaktadırlar. Ancak fiyat politikaları çok uygun olduğu için müşteri bünyeye giriş yaptıktan sonra asla yollarının ayrılmayacağını hayal etmektedirler. Doğal olarakta kalitesiz olan standart üretimlerinin zararlarını hem sektöre hem de müşteriye vermektedirler. Ancak avrasya catering hizmeti müşteri sözleşmesini imzaladıktan sonra müşterisinin arzu ve istekleri doğrultusunda ürünler üretirler uzman müşteri temsilcileri ile bire bir gerçekleştirilen toplantılar oldukça profesyonel çözümlerin sürdürülebilir kalitenin akışını bozmamak için durumun takipçisi olurlar.

İyi bir yemek firması seçerken nelere dikkat edilmelidir ?

Bu yazımızda en iyi yemek firmaları seçiminizi yapabilmeniz için sizlere sektör hakkında genel olarak bilgiler vereceğiz.Yemek firmasının kalite belgelerinin eksiksiz olması birinci şarttır. Hizmet akıbiyetini ve hijyen problemelerini ortadan kaldırmak için müşteri olarak catering hizmeti aldığınız kurumu ayda bir defa bile olsa haber vermeksizin kontrole gitmelisiniz. Çalıştığınız yemek firmasının banka istihbaratını yaptırmalısınız finansal yapısı bozuk olan bir catering firması doğru satın almayı gerçekleştiremeyeceği için size en iyi hizmeti vermekte oldukça zorlanacaktır. Deposunu konrtol etmelisiniz kullanılan markalar ve ürünlerin tazelik skt durumlarını sorgulamalısınız tüm bunları yaptıktan sonra en iyi catering firması ile çalıştığınızdan emin olabilirsiniz.

Tabldot yemek fiyatları belirlerken nelere dikkat ediyorsunuz ?

Tabldot yemek fiyatlarının en belirleyici unsuru sizlerinde takdir edeceği gibi piyasa koşullarıdır. Her yıl belirlenen enflasyon oranlarına paralel gıda fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu süreçte ülke ekonomisindeki finansal yapı Tabldot yemek hizmetinin fiyatını etkileyen unsurlardan biridir.

Catering şirketleri ve yemek firmaları arasındaki fark nedir ?

Bu iki kelime aslında bir birine çok yakın iki farklı sektörün branşlarını adıdır. Catering şirketleri daha çok davet ve düğün yemeklerini yaparlar. Yemek firmaları ise daha çok okul, hastane ve fabrika yemeklerinin tedariğini yapan kurumlardır.

Tabldot yemek sözleşmelerinde en çok neye dikkat edilrmektedir ?

Tabldot yemek ve catering hizmet sözleşmeleri hazırlanırken iki kurumunda menfaatleri göz önünde tutulur. Hizmet alan firma zehirlenme ya da memnun kalmayacağı her hangi bir durumda mağdur olmayacağı şekilde planlama yapılır. Tüm bu aksilikler olmaz ise genel de sözleşme iki hafta içerisinde fesih edilebilir. Bunlar basit usulde her iki firmayıda koruyan hizmet sözleşmeleridir.

Ödeme şekli yemek birim fiyatını ne kadar etkilemektedir ?

Ülkedeki ekonomik konjektör her geçen gün değişmektedir. Müşteri finansman yapısı ve taşıdğı risk göz önünde bulundurularak finans birimimiz tarafından devletin uygun gördüğü şartlarda mini bir amortisman yansıtılır bu amortimas kişi başı yemek birim maliyetinin içerisindedir. ( Ekstra bir fatura ile karşılaşmassınız.)

Yemek hizmetimizin başlaması için neler yapmalıyız ?

Şirketiniz personel yemeği alımı için catering firması ararken avrasya gıda ile karşılaşmanız olası yüksek ihtimal peki hizmeti hızlı başlatmanın yolu nedir?

Öncelikle web sitemizdeki teklif talep formu ve ya diğer iletişim mecralarımızdan temsilcimize ulaşın sonrasında bir randevü organize edilir ve uzman müşteri temsilcinizin verdiği fiyattan sonra konfirme yazısı istenir. Sonrasında sözleşme hizmet şekline göre düzenlenir ve sözleşmede işe başlama tarihinde belirlenen gün hizmetiniz kusursuz olarak başlar. Afiyet olsun...

Catering hizmeti alırken mutfağımızı siz mi kuruyorsunuz?

Yapacağımız anlaşmaya göre sunacağımız hizmetlerin uçtan uca olduğunu hep belirtmiştik. Mutfağınızda eksik her ne var ise şirket temsilcimizin yapacağı analiz sonucunda satın alma ve depo yöneticilerimizin kontağı ile tedariğiniz Avrasya Catering tarafından yapılır ve mutfak kurulum aşamasındaki tüm ekipman masrafları tarafımızdan karşılanır. Size ise alacağınız hizmetin keyfini çıkarmak kalıyor afiyet olsun :)

Teklif Talep Formu