Avrasya Kurumsal Catering

Avrasya Kurumsal Catering

Catering, özellikle son zamanlarda ön plana çıkmış sektörlerden bir tanesidir. Avrasya Kurumsal catering firması olarak vereceğimiz ilk tavsiye, catering firmaları arasında tercih yapacağınız zaman belli başlı özellikleri göz önünde bulundurarak dikkatlice değerlendirmeniz gerektiğidir. Çünkü tamamıyla beslenme ile ilgili bir durum söz konusu olduğu için yemeklerin belirli organizasyonlarda göze hitap etmesi kadar sağlıklı ve hijyenik olması da oldukça önemlidir.

Catering Firması

Avrasya Kurumsal 2011 yılında İstanbul Bahçelievler’de catering firması olarak hizmet vermeye başladı. Kurulduğu zamanların ilk dönemlerinde daha küçük işletmeler ile çalışan firmamız, gelişen teknoloji ve tecrübesi ile birlikte hedef kitlesini de değiştirmiş, kendisini her zaman bir üst seviyeye taşıyarak, en iyi catering firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. İstikrarlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen Avrasya Kurumsal yemek şirketimiz yaptığı güzel ve kaliteli işler ile adından çok kısa sürede söz ettirmeyi başarmıştır.

Avrasya Kurumsal catering firması olarak Avrupa kalite standartlarına uygun olarak üretim yapan ve kalitesinden ödün vermeyen, kalite fiyat dengesini devamlı olarak sağlamayı başarmıştır. Bu özelliği ile de kaliteli ve geniş bir portföye sahip olmayı hak etmiştir. Lezzetli, bol çeşitli, kaliteli, sağlıklı, kurallara ve standartlara uygun, sunumlar için kendini sürekli olarak daha da geliştirmekteyiz.

Giderek büyüyen işlerimiz sebebiyle sadece bir yere yönelmeyen şirketimiz her bütçeye uygun menüleri ile kaliteli hizmet vermektedir. Ayrıca yerinde yemek hizmeti ve taşıma hizmeti de sunan Avrasya Kurumsal, bu konuda devamlı olarak kendini yenileyen bir anlayış benimsemiştir. Şirketimiz, müşterilerin arz ve taleplerini gerçekleştirmek konusunda oldukça hassastır. Eğer çalıştığımız şirketlerin yetkilileri yerinde hizmet talep ediyor ise, işletmelerin mevcut mutfağını kullanarak ya da modüler mutfaklar kurup çözüm odaklı çalışmaktayız. Ayrıca deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, teknolojinin imkânlarından yararlanarak hizmet ağını da geliştirmektedir.

Müşteri Odaklı Hizmet

Arz ve taleplere son derece önem veren catering firması olarak, aynı zamanda çalıştığımız firmalara da çok ciddi bir danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz ile şeffaf bir anlayış içerisinde olan şirketimiz çalışanlarımızı da titizlikle seçmekteyiz. Mutlu çalışan, kaliteli sonuç mantığı ile hareket ederek, şirketimizin mottası büyürken yenilikçi tavrımızı da kaybetmiyoruz.

Avrasya Kurumsal Catering

Avrasya Kurumsal Catering

Avrasya Kurumsal catering, özellikle son zamanlarda çokça tercih edilen ve catering sektöründe ön plana çıkmış firmadır. Bunun başlıca sebebi yemek hizmeti almaya karar veren kişilerin bilinçlenmesi ve hizmeti almadan önce dikkatli bir şekilde araştırma yapmasıdır. Avrasya Kurumsal catering hizmeti veren firmaların içerisinde kalitesi ile öne çıkar. Bu da kişiler tarafından fark edilerek dışarıdan yemek hizmetini almaya karar verdikleri noktada Avrasya Kurumsal catering firması ile anlaşmasını sağlar.

Yemek hizmeti insan sağlığını direkt etkilediğinden yapılan yemeklerin hijyenik ortamlarda hazırlanması ve belirli kurallar çerçevesinde muhafaza edilmesi gerekir. Bu durumun bilincinde olan Avrasya Kurumsal catering hizmetlerinde gerekli özeni ve dikkati gösterir. Müşterilerine sağlık, kalite ve hijyen şartlarına uygun yemekler hazırlar.

Avrasya Kurumsal Catering Firmasının Tarihi

Avrasya Kurumsal catering firmasının tarihi 2011 yılına dayanır. İstanbul’un Bahçelievler semtinde catering firması olarak yemek hizmeti vermeye başladı. Kurulduktan sonra küçük ölçekli işletmeler ile çalışmalar yapan Avrasya Kurumsal günümüze dek büyük işletmelere de catering hizmeti vermeye başlamıştır. Aynı zamanda işletmelere hizmet vermekle yetinmeyip organizasyonlara ve etkinliklere de çeşitli hizmetlerde bulunmuştur.

Avrasya Kurumsal catering sektöründeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak kendini hep bir üste taşımış ve hedef kitlesini de genişleterek çalışmalarını sürdürmüştür. Günümüzde de hizmetleri, benimsedikleri ilkeleri, personelleri ile tabldot ve catering sektöründe kaliteli bir firma olarak yer edinmiştir.

Avrasya Kurumsal catering şirketi olarak Avrupa standartlarında hizmetlerini sunar ve tüm çalışmalarında standartlar ile yönetmelikleri baz alır. Avrasya Kurumsal, hizmetlerinde kaliteden ve hijyenden ödün vermeden ilk günden bugüne tüm catering hizmetlerini müşterileri ile buluşturur. Lezzetli yemekleri, çeşitli menü seçenekleri, özgün sunumları, kaliteli ve hijyen standartlarına uygun hizmetleri ile Avrasya Kurumsal catering şirketi müşterilerine eşsiz bir yemek hizmeti deneyimi sunar.

Avrasya Kurumsal Catering Hizmetlerinde Müşteri Odaklı Hizmet

Avrasya Kurumsal catering hizmetlerinde müşteri odaklı hizmet sunulur. Catering firması olarak Avrasya Kurumsal müşterilerin isteklerini ve beklentilerini önemser. Bu doğrultuda da hizmet vermeye başlamadan önce  müşterileri ile güçlü bir iletişim kurarak beklentilerini ve talep ettiklerini dikkate alarak çalışamalarını da bu yönde ilerletmeye özen gösterir. Bu kapsamda menü içerikleri, konseptler, yemekleri sunma şekli vb. pek çok konuda müşterisinin isteklerine göre değişiklikler yapar.

Avrasya Kurumsal catering hizmetlerinde müşteri odaklı hizmet sunduğundan müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamayı başarmıştır. Aynı zamanda personeller de müşteri odaklı hizmet düşüncesi ile çalışmalarını yürüttüğünden Avrasya Kurumsal catering hizmetini alan herkes en iyi yemek hizmetini deneyimleme fırsatına sahip olur.

Sonuç olarak Avrasya Kurumsal catering şirketleri sahip olduğu deneyimleri, yenilikçi yaklaşımı, müşteri odaklı hizmetleri,  Avrupa standartlarında hizmet sunması, lezzetli yemekleri, çeşitli hizmet seçenekleri ile yemek hizmetini alan herkese kaliteli ve iyi bir şekilde sunar.

<
Teklif Talep Formu