Avrasya Kurumsal Catering

Avrasya Kurumsal Catering

Avrasya Kurumsal Catering

Catering, özellikle son zamanlarda ön plana çıkmış sektörlerden bir tanesidir. Avrasya Kurumsal catering firması olarak vereceğimiz ilk tavsiye, catering firmaları arasında tercih yapacağınız zaman belli başlı özellikleri göz önünde bulundurarak dikkatlice değerlendirmeniz gerektiğidir. Çünkü tamamıyla beslenme ile ilgili bir durum söz konusu olduğu için yemeklerin belirli organizasyonlarda göze hitap etmesi kadar sağlıklı ve hijyenik olması da oldukça önemlidir.

Catering Firması

Avrasya Kurumsal 2011 yılında İstanbul Bahçelievler’de catering firması olarak hizmet vermeye başladı. Kurulduğu zamanların ilk dönemlerinde daha küçük işletmeler ile çalışan firmamız, gelişen teknoloji ve tecrübesi ile birlikte hedef kitlesini de değiştirmiş, kendisini her zaman bir üst seviyeye taşıyarak, en iyi catering firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemiştir. İstikrarlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen Avrasya Kurumsal yemek şirketimiz yaptığı güzel ve kaliteli işler ile adından çok kısa sürede söz ettirmeyi başarmıştır.

Avrasya Kurumsal catering firması olarak Avrupa kalite standartlarına uygun olarak üretim yapan ve kalitesinden ödün vermeyen, kalite fiyat dengesini devamlı olarak sağlamayı başarmıştır. Bu özelliği ile de kaliteli ve geniş bir portföye sahip olmayı hak etmiştir. Lezzetli, bol çeşitli, kaliteli, sağlıklı, kurallara ve standartlara uygun, sunumlar için kendini sürekli olarak daha da geliştirmekteyiz.

Giderek büyüyen işlerimiz sebebiyle sadece bir yere yönelmeyen şirketimiz her bütçeye uygun menüleri ile kaliteli hizmet vermektedir. Ayrıca yerinde yemek hizmeti ve taşıma hizmeti de sunan Avrasya Kurumsal, bu konuda devamlı olarak kendini yenileyen bir anlayış benimsemiştir. Şirketimiz, müşterilerin arz ve taleplerini gerçekleştirmek konusunda oldukça hassastır. Eğer çalıştığımız şirketlerin yetkilileri yerinde hizmet talep ediyor ise, işletmelerin mevcut mutfağını kullanarak ya da modüler mutfaklar kurup çözüm odaklı çalışmaktayız. Ayrıca deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, teknolojinin imkânlarından yararlanarak hizmet ağını da geliştirmektedir.

Müşteri Odaklı Hizmet

Arz ve taleplere son derece önem veren catering firması olarak, aynı zamanda çalıştığımız firmalara da çok ciddi bir danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz ile şeffaf bir anlayış içerisinde olan şirketimiz çalışanlarımızı da titizlikle seçmekteyiz. Mutlu çalışan, kaliteli sonuç mantığı ile hareket ederek, şirketimizin mottası büyürken yenilikçi tavrımızı da kaybetmiyoruz.

Avrasya Kurumsal Catering

Avrasya Kurumsal Catering

Avrasya Kurumsal Catering

Avrasya Kurumsal Catering

Son zamanlarda artış gösteren iş temposu yüzünden sadece öğrenciler değil pek çok sayıda çalışan insanlar düzenli ve dengeli beslenme konusunda problemler yaşamaktadır. Pek çok insan sağlıklı yemekler sunan mekânların uzaklığı ve pahalı olması sebebiyle fast food gibi gıdalara yönelmiştir. İşte tam bu noktada catering firmaları devreye girmektedir.  Özellikle büyük şehirlerde daha fazla yaygın hale gelmiş olan catering firmaları pek çok toplu taşıma gruplarının yemek gereksinimlerini karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Yemekleri ayağınıza kadar getiren catering firmaları sayesinde artık sizlerde daha sağlıklı ve daha düzenli beslenebiliri oluşabilecek sağlık problemlerinin de önüne geçebilirsiniz. Sundukları farklı farklı menüleri ile catering firmaları başta sıcak yemekler, ara sıcaklar ve sulu yemek seçenekler ile birlikte sizlere lezzetl ve güzel bir ziyafet sunmaktadır. Tabi ki de tüm bu yemek hizmetlerini sunan catering firmalarını bulmak pekte kolay olmuyor.  Avrasya Kurumsal tüm bu hizmetlerde gerekli tecrübeye ve deneyime sahip bir catering firmasıdır. Yıllardır catering hizmeti vererek kalitesini ortaya koymuştur. Sizler de Avrasya Kurumsal ile birlikte lezzetin ve kalitenin farkına varabilirsiniz.

Catering Firmalarının Avantajları Nelerdir?

Yaygın hale gelen catering firmalarının tercih edilmesinin en büyük sebebi, sunmuş olduğu güzel fırsatlar ve sahip oldukları avantajlı durumlardır.  Avantajlarından biride sunmuş oldukları sağlıklı yemekler ve kişiye özel düzenli besin alma alışkanlığı kazandırmış olmasıdır. Eğer ki tercih edilen catering firması profesyonel ve kaliteli ise ev yemeklerinde bile daha fazla lezzetli yemekler ile beslenmek mümkündür.

Catering Firması Seçimi

Birtakım durumları göz nünde bulundurmak şarttır catering firması seçimini yaparken. Örnek verecek olursak bazı kurumlar için catering hizmetinin fiyatları oldukça önemlidir. Normalde daha az maliyetli olduğu için catering hizmeti almak isteyen de bir kurum istediği fiyatlarda catering hizmeti almak için iyi bir araştırma ve gözlemleme yapması lazımdır. Ayrıca aylık yemek menülerinin dağılışları ve listedeki yemeklerin kalori bakımlarından sağlıklı olup olmadığı da önemlidir. Tüm bu konularda da seçilebilecek en iyi catering firması tabi ki de Avrasya Kurumsal olacaktır.