Avrasya Kurumsal Catering Nedir ?

Avrasya Kurumsal Catering Nedir ?

Avrasya yemek catering firması olarak istanbulun tam ortasında bahçelievler’de faliyet göstermektedir.Merkez fabrikasının yanı sıra istanbulun tüm ilçelerine servis hizmeti vermektedir. Aşağıda size Avrasya’nın hizmet verdiği ilçeleri ve detaylarını anlatacağız.
Bahçeşehir Catering ; Avrasya bir bahçeşehir bölgesine hizmet vermektedir. Bu lokasyondaki kullanıcılar bahçeşehir catering firması aradığında Avrasya müşteri temsilcileri ile direkt iletişim kurabilmektedirler.
Merter catering firmaları; Bahçelievlerin hemen yanı başında olan bu lokasyonda yemek firması arıyan merterli tüketiciler direkt Avrasya ile iletişime geçebilmektedirler.
Hadımköy yemek Firması; Bölgede’ki en yaygın servis ağı Avrasya kurumsal yemek firmasına aittir.Hemen mutfak kurulumu ile hiç bozulmayan yemek hizmeti alabilmektedirler.
Şişli catering Firmaları; İstanbulun en yoğun ilçelerinden biri olan bölge’de Catering firması denince ilk akla gelen Avrasya’dır. Osmanbey, Nişantaşı ve mecidiyeköy catering(yemek) firması arıyan herkes direk ve kesintisiz hizmet alabilmektedirler.
Aksaray catering firmaları ; İstanbulun sur içi olarak bilinen muhitte Avrasya araçları ile sürekli iyi bir catering firması olarak hizmet vermektedir.
Fatih catering Firmaları; Her yere yemek herekese yemek ilkesi ile kumrumuz bu ilçede’de faliyet göstermektedir.
Bahçelievler yenibosna yemek firmaları; Avrasya’nın kendi semtidir bölgedeki tüm komşularına ticaretin ötesinde bir beşeri ilişkisi ile hizmet vermektedir.
Avcılar yemek Firmaları; İstanbulun bi ucundan diğer ucuna hizmet ulaştırığımız doğrudur detaylı bilgi almak için müşteri temsilciniz ile iletişme geçebilirsiniz.
Esenyurt catering Firmaları; Sanayinin geliştiği bölgeye yüksek kalorili iş yemeği servisimiz mevcuttur. Gerçekten iyi bir hizmet almak istiyorsanız menülerimizi incelemenizi şiddetle öneririz.
Toplu yemek hizmeti gerçekten ciddiyet gerektiren bir iştir yatırımınız ve finansman gücünüz ‘de buna paralel olmak zorundadır. Avrasya Kurumsal sektörteki açığı kapatabilmek adına bu yatırımları eksiksiz yapmakta olan özkaynağı ile ilerleyen kurum kültürü yüksek bir firmadır. Tüm bu hizmetleri daha detaylı sizlere anlabilmemiz için 
212 489 12 29 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz mutfağınızın kurulumu finansman esnekliği ve şirketinize özel konsepti keşfedebilirisiniz.


İyi Bir Catering Hizmeti İçin Bilmeniz Gerekenler;

Ülkemizdeki sürekli değişen fiyatlar ve personel silkinasyonunun önüne geçebilmek için çalıştığınız kurumun yapısını incelemenizi önermekteyiz. Mutfak ziyareti yaparak çalıştığınız catering şirketinin üretici mi aracı mı ? olduğunu önce tam olarak anlamalısınız sonrasında ise bankalardan destek alabilirisiniz çalışan personelin eğitim kalitesini mutlaka irdeleyin çünkü bu sektörde kaliteli işçilik eşittir kaliteli bir yemek hizmeti demektir. Biz kurum içi  eğitimlerimizi sürekli güncel tutmaktayız insanın olduğu yerde hata mümkündür riski minimal tutmak ise yönetim ekibimizin vizyonuna paraleldir.

Yemek Firmalarında Korona Virüs Önlemleri Nelerdir ?

Covit 19 yeni tip korona virüs için öncelikle tesisimizin her gün dezenfekte edildiğini gönül rahatlığıyla bildirmek isteriz. Evet her gün dezenfekte ve senitasyon işlemlerimiz yapılmaktadır. Sonrasında ise ışın teknolojisi ile (UV) ışınları ile şirket kapandıktan bir sonraki gün açılışa kadar tesis mikrobiyolojik ışınlara maruz kalmaktadır. Sebebi ise dezenfektenin atlamış olma ihtimalinin sağlamasıdır. Bir çok yemek firması yatırım yetersizliği sebebiyle bu işlemleri yapamaktadır Avrasya yemek şirketi gerçek bir entegre tesistir. Bu konforo müşteriline yansıtmaktadır.

 

Teklif Talep Formu