CATERİNG FİRMALARI

CATERİNG FİRMALARI

CATERİNG FİRMALARI

Kurumsal yapıda hizmet sunan catering firmaları insanlara yemeği toplu bir şekilde sunmayı hedefleyen üreticiler olarak tanımlanır.

Toplu yemeklerin sunulabilmesi içinde büyük bir alana sahip mutfağa gereksinim duyulur. Günlük hayatta sıkça kullandığımız evlerimizdeki ve iş yerlerimizdeki mutfaklar toplu bir yemeyin gıda güvenliğini de dâhil ettiğimizde sunulması hizmet açısından uygun bir ortam sağlamaz. Bu sebeple kullanılacak alanın büyük olması fayda sağlar. Bunun gibi önemli birçok noktanın olduğu göz önünde bulundurulursa seçim yaparken belli başlı noktalara bakılması ve ona göre değerlendirme yapılması gerekir.

Seçim Yaparken Dikkate Alınması Gerekenler Nelerdir?

 1. Catering firmalarında seçim yaparken öncelikle firmanın misyonuna ve vizyonuna aynı zamanda oluşturdukları kurumsal yapılarına bakmak,
 2. Daha sonra ise hizmet içeriğinde masa üstü için kullanılan takımların ve bunun dışında mutfak donanımlarının sunulup sunulmadığı,
 3. Bünyelerinde kalite belgelerinin olup olmadığını ve hangi belgeleri barındırdıklarını,
 4. Mutlaka sorulması gerekenler içerisinde ürünün reçetesinin yer alıp almadığı,
 5. Toplu bir şekilde beslenme ve gıda güvenliği için gerekli önemin verilip verilmediğini catering firmaları ziyaret edilerek değerlendirilmeli ve gerekli kanaatın elde edilmesi gerekir. Bunun için başta mutfak olmak üzere gerekli alanların kontrolünün gerçekleştirilmesi,
 6. Servis ağı ve buna ek olarak firmanın araç filosunun da sorulması,
 7. Firma bünyesinde gıda mühendisi çalıştırılıp çalıştırılmadığının sorulması,
 8. Yapılan yemeklerin gerekli analizlerinin yapılıp yapılmadığı ayrıca personellere gerekli eğitimin verilip verilmediğini ve bu eğitimin düzenli olarak yapıldığını mutlaka öğrenmek gerekir.

Yukarıda sıralananlar dikkate alınarak yapılan seçim sonucunda catering şirketleri içerisinde en iyi olanı ile çalışma olanağı yakalanmış olunur.

Catering Firmaları İle Çalışmanın Sağladığı Yararlar Nelerdir?

    Catering firmalarının pek çok sağladığı avantajlar vardır. Bunun içinde en önemlisi ise merkezdeki mutfaklarında hazırladıkları ürünü müşterisine sunarken kendi bünyesindeki araçları ile göndermesidir. Böylece medikal sektörü gibi korunması gereken özel ürünlerin bulunduğu sektörler ile tekstil sektöründe yemeğin kokusunun ürünlerin üzerine sinip kokması engellenmiş olunur.

Catering Firmaları Arasında En İyi Olmak İçin Neler Gereklidir?

 1. Ürün ve hizmet kalitesi en başta olması gerekenler arasında yer alır.
 2. Tecrübeli catering şirketleri müşteriye nasıl bir hizmet sunulması gerektiği ve müşteri memnuniyeti için neler yapması gerektiği konusunda gerekli bir donanıma sahip olur.
 3. Firma kendi içinde bulundurduğu deneyimli personeli ile de hizmetin müşteriye iyi bir şekilde verilme olanağı sağlar.
 4. Mutfakta yemeğin hazırlanmasından müşteriye sunulduğu zamana kadar gerekli tüm hijyeni sağlar ve ürünlerin mevsim şartlarına uygun olmasına dikkat ederek gerekli özeni gösterir.

Sonuç olarak insan için en temel ihtiyaçlardan biri de yemek olup, işletmelerin bu ihtiyacı günlük olarak sağlaması gerekir. Bu noktada da işletmelere sağladığı pek çok avantajı ile catering şirketleri ile anlaşmak şirketler için en uygun seçenek olarak karşımıza çıkar.

Catering Firmaları

Catering Firmaları

Catering Firmaları Ürün ve Hizmetleri

Catering firmaları ile günümüzde toplu yemeklerin hazırlanması ve sunumu sorun olmaktan çıkmıştır. Profesyonel yemek hizmeti sunan catering firmaları bu anlamda son derece önemli görevler üstlenmektedir. Catering firmaları ile çalıştığınızda hem etkinlik ve davetlerde hem de genel olarak iş yerinizde yemek ile ilgili başka bir şey düşünmenize gerek kalmayacaktır. Çünkü alanında profesyonel bir firmadan destek aldığınızda yemek konusunu rahatlıkla halledecektir. Bizler bu alanda tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan biri olmaktayız. 

Yemek Şirketleri

Yemek şirketleri günümüzde hizmet sektöründe önemli bir yere sahiptir. Öncelikle firmaların kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Catering firmaları olarak da bilinen bu firmaların tamamen görevi ihtiyaç anında toplu yemek hizmeti vermektir. Önceden belirlenen menüler üzerinden hazırlanan bu toplu yemekler, kişilere sunulmaktadır. Catering firmaları arasında yer alan firmamız bu konuda tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan biri olmaktadır. Bizler ile çalışmaya başladığınızda sizler içinde yemek konusu sorun olmaktan çıkacaktır. 

Catering firmaları arasında seçim yapmak son derece önemlidir. Bu sebeple bizler öncelikli olarak kendimizi tavsiye etmekteyiz. Çünkü firma olarak bu alanda tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan biri olmaktayız. Sizlerde Catering firmaları arasında bizleri tercih ederek bu alanda en iyi firma ile çalışma şansı elde edebilirsiniz. Diğer firmalardan ne farkımız var ve tam olarak sizlere yemek şirketi olarak neler vaat ediyoruz bundan bahsetmek istiyoruz. 

Yemek Firmaları

Yemek firmaları catering firmaları olarak da bilinir ve kişilere istenildiğinde toplu yemek hizmeti verir. Bizlerde bu alanda hizmet veren önemli catering firmaları arasında yer almaktayız. Hatta bu alanda tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan biri olmaktayız. Sizlerde bizleri tercih ederek gönül rahatlığı ile yemek hizmeti alabilirsiniz. Catering firmaları arasında neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusunda bilgi verecek olursak. Şöyle ki;

 • Catering firmaları arasında sizlere son derece profesyonel ve etkin bir şekilde hizmet vermekteyiz. 
 • Sorumluluk bilinci ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile sizlere son derece başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz. 
 • Hizmet verirken kullandığımız tüm malzemelerin kalitesinin maksimum seviyede olmasına dikkat ediyoruz. 
 • Menüleri hazırlarken son derece dikkatli ve özenli davranıyoruz. Bunun için bu konuda özel olarak insanlar görevlendiriyoruz. Alanında profesyonel ve eğitimli kişiler ile hizmet veriyoruz. 
 • Sizlere son derece hızlı ve etkili bir biçimde hizmet veriyoruz. Bunun için tüm ekiplerimizi görevlendiriyoruz. 

Catering firmaları arasında bizleri tercih etmeniz için sizlere sunacağımız daha birçok neden vardır. Bunları söylemek yerine sizlerin deneyimlemesini istiyoruz. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde bu konuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sizlere anında hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan emin olabilirsiniz. 

Tabldot Yemek Fiyatları

Tabldot yemek fiyatları hakkında detaylı bilgi vermek ve bu hizmetten yararlanmak isteyenler için genel olarak konuyla ilgili detaylara değinmek istiyoruz. Tabldot yemek kavramı son yıllarda popüler hale gelse de aslında bir süredir hayatımızda yer almaktadır. Catering firmaları ile özdeşleşen bu kavram aslında son derece önemli bir hizmettir. Günümüzde toplu yemek hizmeti olarak sunulan tabldot yemek hizmeti hem firmalar hem de etkinlikler için ayrı bir yere sahiptir. Öncelikle catering firmaları bu hizmeti son derece başarılı bir şekilde sunar. Bizler bu firmalardan biri olarak sizlere son derece etkili bir biçimde hizmet vermekteyiz. Catering firmaları olarak hem catering hizmetlerinde hem de tabldot yemek hizmetlerinde alanında oldukça etkili olmaktayız. Sizlerde bizi tercih ederek bu alanda en iyi firmadan hizmet alabilirsiniz. 

Tabldot yemek fiyatları hakkında detaylı bilgi verecek olursak. Bu yemek fiyatları bilindiği gibi sabittir ve sizler kaç adet talep ederseniz buna uygun olarak hazırlanır. Bunun yanı sıra fiyatı belirleyen bazı unsurlar vardır. Bunların neler olduğundan bahsedecek olursak. Şöyle ki;

 • Öncelikle menünün içeriği ve porsiyonu son derece önemli bir etkendir. 
 • Kullanılacak ürünlerin cinsi ve kalitesi ayrıca belirleyici diğer unsurlar arasında yer alır. 
 • Kaç adet ve hangi aralıklar ile hizmet almak istediğiniz yine ayrıca önemli bir unsurdur. 
 • Uygun fiyatlı ve kaliteli tabldot yemek temin etmek hiç kolay değildir. Bunun için mutlaka uygun firmalardan hizmet almanız gerekir. 

Catering firmaları arasında sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak hizmet verebilen nadir firmalardan olmaktayız. Bizleri tercih ettiğinizde birçok açıdan avantaj elde edebilirsiniz. 

Catering Şirketi

Catering şirketi olarak sizlere en iyi biçimde hizmet vermek için çalışmaktayız. Sizlerde bizler ile iletişime geçerek bu konuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden fazlası ile faydalanabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için bizler bir ekip olarak son derece etkili bir biçimde çalışmaktayız. Catering firmaları arasında birçok önemli özelliğimiz ile öne çıkıyoruz. Bunların neler olduğu hakkında detaylı bilgi verecek olursak. Şöyle ki;

 • Catering firmaları arasında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak hizmet veren nadir firmalar arasında yer almaktayız. Bizleri tercih ettiğinizde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 
 • Son derece profesyonel ve alanında uzman bir ekibe sahip olmaktayız. Bizler ile çalıştığınızda yine böylesine bir ekip ile çalışma şansı elde edebilirsiniz. 
 • Sizler için hazırladığımız menülerin tamamı son derece özenle ve dikkatle hazırlanmaktadır. Bu amaç ile alanında başarılı ve profesyonel ekipleri görevlendirmekteyiz. Bizler ile çalıştığınızda menülerin gelişi güzel hazırlanmadığını bilmeniz gerekir. 
 • Yemekler son derece hijyenik ortamlarda uzman aşçılar ile hazırlanır. Son derece temiz ve sağlıklıdır. 
 • Yemeklerin hazırlanmasında kullanılan ürünler mevsimine göre tercih edilir. Gönül rahatlığı ile bu ürünleri tüketebilirsiniz. 

Catering firmaları arasında bizleri tercih ettiğinizde gördüğünüz gibi son derece etkileyici bir firma ile çalışma şansı elde edebilirsiniz. Bu sebeple mutlaka bizleri tercih etmeli ve kaliteli yemek hizmeti ile tanışmanız gerekir. 

Kurumsal Catering Firmaları

Kurumsal Catering firmaları olarak sizlere hizmet verirken nasıl farklar ortaya çıkıyor ve nasıl hizmet veriyoruz bahsetmek istiyoruz. Öncelikle bilmeniz gereken her konuda kurumsal firmalar ile çalışmak sın derece avantajlı bir durumdur. Çünkü başta kurumsal catering firmaları olmak üzere tüm firmalar işini çok daha profesyonel bir biçimde yürütebilir. Bu sebeple önceliğiniz mutlaka kurumsal firmalar olmalıdır. Böyle bir firmayı nasıl bulabilirim diye merak ediyorsanız sizlere bu konuda da detaylı bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle bizler catering firmaları arasında sizlere son derece kurumsal ve profesyonel bir biçimde hizmet veren en önemli firmalardan biri olmaktayız. Yani gönül rahatlığı ile bizler ile çalışabilirsiniz. Sizlere bu süreçte son derece etkili bir biçimde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Sizlere bu alanda en iyi biçimde hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. 

Kurumsal catering firması arayanlar için bizler bu alanda tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan biri olmaktayız. Bizler ile iletişime geçerek bu konuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sizlere en iyi biçimde hizmet vermek için tüm ekibimiz ile son derece etkili bir biçimde çalışmaktayız. Catering firmaları arasında öne çıkmamızı sağlayan son derece önemli özelliklerimiz vardır. Bizler ile çalışmaya başladığınız bu özelliklerimizi bizzat deneyimleyebilirsiniz. Böylece catering firmaları arasında nasıl öne çıkabildiğimizi ve nasıl sizlere bu alanda en iyi şekilde hizmet verebilecek firma olabileceğimizi görebilirsiniz. 

Catering Firmaları Anadolu Yakası

Catering firmaları Anadolu yakası için firma olarak en iyi tercihlerden biri olmaktayız. Bölgede hizmet veren birçok firmanın yanı sıra bizler en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. Profesyonel ve alanında son derece deneyimli ekibimiz ile sizlere son derece profesyonel yemek hizmeti vermekteyiz. Catering firmaları arasında bu sayede olabildiğince öne çıkan ve tercih edilen firma olmaktayız. Catering firmaları arasında sizlerde bu vasıflara sahip bir firma ile çalışmak istiyorsanız rahatlıkla bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Catering firmaları arasında hangi yönlerimiz ile öne çıkıyoruz ve bizlerden hizmet aldığınızda nasıl avantajlar elde edebilirsiniz bahsetmek istiyoruz. Şöyle ki;

 • Sizlere hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana son derece profesyonel olmaya ve kendini her daim geliştirmeye çalışan bir firma olmaktayız. 
 • Catering firmaları arasında sizlere sağlıklı yemek sunabilmek için ekstra çaba harcayan nadir firmalardan olmaktayız. 
 • Ekibimizde görev alan herkesi özenle seçiyor ve sonrasında çalışma sistemini de özenle takip ediyoruz. Onların yaptıkları hataların sorumluluğunu alıyor ve sizler için bunu telafi ediyoruz. 
 • Olabildiğince hızlı, güvenli ve sağlıklı yemek hizmeti veriyoruz. 

Catering firmaları arasında bizleri tercih ettiğinizde gördüğünüz gibi son derece alanında başarılı bir firma ile çalışma şansı elde edebilirsiniz. Sizlere bu alanda en iyi biçimde hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Sizler için mesai harcamaktan ve sizler için çalışmaktan da asla yorulmayız. Aksine buna karşılık sizlerin memnuniyetini görmek bizleri fazlası ile motive eder. 

Dudullu Yemek Firmaları

Dudullu yemek firmaları arasında hizmet veren önemli bir firma olarak sizlere en iyi biçimde yardımcı olmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bizler diğer catering firmaları gibi sunduğumuz hizmeti oldu bitti şeklinde yürütmüyoruz. Son derece profesyonel bir biçimde süreci takip ediyor ve elimizden geldiğince sorunsuz ilerlemesini sağlıyoruz. Catering firmaları arasında bizleri tercih ettiğinizde bu sebeple memnun kalacağınızı ve pişman olmayacağınızı fazlası ile biliyoruz. 

Catering firmaları arasında ben en iyi hizmeti alabileceğim firma ile çalışmak istiyorum diyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü catering firmaları arasında böyle bir hizmeti ancak bizlerden alabilirsiniz. Çünkü bizler sizin memnuniyetinizi her şeyin üzerinde tutuyoruz. Bu sebeple bizleri mutlaka tercih etmeniz gerektiğini savunuyoruz. Catering firmaları arasında yalnızca bizler ile çalıştığınızda asla pişman olmayacağınızı ve son derece konforlu ve lezzetli bir süreç geçireceğinizi fazlası ile söyleyebiliriz. Bizler bu alanda kendimize son derece güveniyoruz ve sizlerin de bizlere fazlası ile güvenmenizi istiyoruz. 

Catering Firmaları Beylikdüzü

Catering firmaları Beylikdüzü ilçesinde en fazla tercih edilen ve sevilen bir firma olarak sizlere bu alanda neden bizi tercih etmeniz gerektiğinden bahsetmek istiyoruz. Bizleri tercih etmeniz gerekiyor çünkü catering firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti bizler sunabiliriz. Ayrıca catering firmaları arasında sizlere mükemmel bir ekip ile hizmet verebilecek nadir firmalardan olmaktayız. Catering firmaları arasında en hijyenik ve sağlıklı yemek hizmeti sunabilecek de nadir firmalardan biri olmaktayız. 

Kısacası bizler catering firmaları arasında gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Bu sebeple bizleri tercih ettiğinizde asla pişman olmayacağınızı hatta son derece memnun kalacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Yemek hizmeti için doğru firma ile çalışmak son derece önemlidir ve sizler bizimle çalışarak kendi şansınızı elde edebilirsiniz. 

 

CATERİNG FİRMALARI

CATERİNG FİRMALARI

Catering Firmaları

Bahçelievler merkezli üretim fabrikası Avrasya gıda hizmetleri son yılların üretim teknojilerini sürekli güncel olarak merkez mutfağında tutmaktadır. Üretim reçetelerini profesyonel gıda mühendisleri tarafından hazırlanan Avrasya catering kullandığı tüm ürünler yüksek kalitede ve gıda güvenliği göz ardı edilmeden sunulan gıda maddeleridir. Avrasya gıda hizmetleri Catering firmaları kelimesinin tam anlamını karşılamaktadır. Toplu yemek hizmetlerinin yanı sıra lider ve butik bir catering üreticisi olan Avrasya istanbulun en merkezi konumunda mutfak işletmeciliği yapmaktadır. Gıda önemsenmesi gereken ve finans ihtiyacı yüksek maliyetler yaratan bir iştir. Her yatırımcının yapamayacağı bir sektördür. Avrasya yaklaşık 20 yıldır bu zorlu süreci yemek hizmetleri, tabldot ve gıda tedarikçisi olarak eksiksiz yapmaktadır.

Catering Denince ilk akla gelen hizmetler nelerdir ?

 • Fuar catering hizmetleri
 • Kokteyl  düzeni
 • Set menü
 • Düğün ve davet menüleri
 • Seminer yemekleri
 • Nişan yemekleri
 • Açılış kokteylleri
 • Tekne turları
 • Yat partileri
 • Lansman menüleri
 • Gala yemekleri
 • Yaza merhaba partileri
 • İş yemeği

Catering Firmaları Menü planlaması

Catering denince ilk akla gelen emektar şeflerdir. Bu emekci insanlar gece yarılarında uyanır ve sizlere en iyi menüleri sunmak için işe koyulurlar tek bir şey beklemektedirler onunda adı kısaca teşekkür etmenizdir. Menü planlarken organizasyon şemasına bakarlar yukarda sıraladığımız şekilde örneğin bir yat partisinde set menü değilde kokteyl düzeni alırlar ya da bir tekne turunda başlagıç olarak asla çorba koymazlar onların olası sallantıya karşılık önlemleri her zaman susuz ürünlerdir.

 Catering Firmaları Tekne Turlarında Nasıl Hizmet Verir ?

Başlangıçta ordövr tabağı zengin içerikleriyle misafirlere merhaba demektedir. Arkasından maşa servisi ile bir paçanga böreği gelmektedir. Sonrasında ana yemek servisi başlar kırmızı etten oluşan et kavurma yapılır etin altına padates püresinden organik bir yatak yapılır ve çeri domates bademli pirinç pilavı eşliğinde ana yemek servisi tamamlanır. Sonrasında ise tatlı ve meyve servisleri yapılır meşrubatlar limitsiz bir şekilde masalardadır.

Catering

Catering İngilizce yiyecek içecek servisi ve aynı zamanda yemek servisi anlamına gelmektedir. İngiliz kökenli  olan kelime Türkçemiz’de adeta bir sektöre ismini vermiştir. Toplu yemek sektörünün bir diğer adı Catering firmaları olmuştur. Bu firmalar Türkiye cumhuriyeti gıda güvenliği kurallarına ayak uyduran ve tüm yeterlilik sertifikalarına sahip olan firmalardır. Halkın sağlığı doğrudan bu üreticilerin elindedir.  Yapılan küçük yanlışlar catering ve yemek üreticilerini doğrudan etkilemektedir. Üçüncü kişi ferdi kaza sigortası yaptıran Avrasya gıda hizmetleri ve kurumsal yemek şirketi gerçekten tüm operasyonu dikkatlice yönetmetekdir. Bu firmaların servis araçları thermoline taşıma sistemine sahip olmak zorundadır ve en önemlisi geniş bir servis ağı olmalıdır.

Catering  Firmaları Genel Özellikleri

 • Avrasya müşterileriyle sözleşme yenileme oranı en yüksek Catering Firmasıdır.
 • Avrasya yedek servis arabaları olan tek catering firmasıdır.
 • Avrasya menülerinde müşterilerine söz hakkı veren nadir catering şirketidir.
 • Avrasya gıda hizmetleri konusunda eğitim veren tek hizmet şirketidir.
 • Avrasya catering firmaları arasında tüm sertifikasyonlara sahip tek firmadır.
 • Avrasya 2019 yılında lider catering üreticisi olmaya hak kazanmıştır.