BEŞİKTAŞ CATERİNG FİRMALARI

BEŞİKTAŞ CATERİNG FİRMALARI

BEŞİKTAŞ CATERİNG FİRMALARI

Beşiktaş catering firmaları yemek sektörü içerisinde şartlara uygun, teknik açıdan donanıma sahip, hijyene önem veren aynı zamanda sağlıklı menüleri ile güçlü bir yapıya sahiptir. Toplu yemek hizmeti sunan catering firmaları taşıma yemeklerine ek olarak, okullarda, fabrikalarda, şantiye alanlarında vb. pek çok kurumlarda yemek hizmeti verir. Beşiktaş catering firmaları yemek gereksinimlerini karşılayabilmek için üretim ve servis ile birlikte hizmet aşamalarında da hizmet bakımından bünyesinde organizasyon yapmaktadır.

Beşiktaş catering yemek firmaları, sektöründe önemli yere sahip fabrikalara, hastane gibi sağlık kuruluşlarına, iş merkezlerine, yurtlara ve okullara yemek hizmeti sunmaktadır.  Müşterilerine toplu yemek hizmetini; hijyenik ortama sahip alanlarda nitelikli personelleri ile yapmaktadır.

Beşiktaş Catering Firmalarının Hizmet Sundukları Alanlar Nelerdir?

Beşiktaş catering firmaları sahip olduğu bilgi birikimi, kaliteye verdiği önem ile birlikte titizlikle yürüttüğü çalışmaları,  geçmişten günümüze elde ettiği deneyimleri ile otellere, fabrikalara, uluslararası şirketlere, sağlık merkezlerine, misafirhanelere, yurtlara kadar çok geniş alana uzanan müşteri portföyüne hizmet verir. 

Beşiktaş Yemek Firmalarının İlkeleri

Yemek hizmeti sektörü insanların sağlığını doğrudan etkileyebilmesi yönüyle oldukça zorlu bir görevi üstlenmektedir. Bu yüzden catering şirketleri toplu yemek hizmeti sunarken insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde süreci yönetmesi gerekir. Beşiktaş yemek firmaları da yoğun bir tempo içerisinde sağlıklı, doğru ve aynı zamanda bilinçli bir beslenme düzeninin yaratıldığı menüleri ile müşterilerine en ideali sunmayı amaç edinir.

Günümüzde gelişen teknolojiye ayak uydurarak dönemin ihtiyaçlarına ve müşterilerinin gereksinimlerine göre kendini geliştiren, yeniliğe açık bir yemek firmasıdır.  Yemeklerinde sağlık, kalite, hijyen ve bununla birlikte lezzeti önemseyerek ve aynı zamanda fiyat açısından da dengeyi koruyacak şekilde çalışmalarını yürütür. Ayrıca yemek hizmetinde de kaliteye, güvenilirliğe, hijyene önem verir. Beşiktaş yemek firmaları bünyesinde sağladığı fiyat dengesi ile de tüm müşterilerinin bütçesine göre hizmet alma imkânı yaratır.

Beşiktaş Catering Firmalarında Menü İçeriğinin Seçimi

Beşiktaş catering firmaları yemek hazırlama ve sunma süreçlerinden önce menü planlama süreci için gerekli çalışmalar yürütür. Menü planlama sürecinde ise mevsimsel şartlar, tedarikçi durumu, müşterilerin istekleri, müşteri portföyü, alınması gereken kalori değerleri ve besin değerleri, hizmetin sunulacağı alana göre bazı noktalara değinerek bir değerlendirme yapar. Değerlendirme sonucunda bünyesinde çalıştırdığı gıda mühendisleri ve konu ile ilgili yetkinliğe sahip personelleri ile menü planlaması oluşturur.  Ayrıca bu noktada menünün zengin besin içeriğine sahip olmasının yanında müşterinin damak tadına uygun olacak şekilde seçimin yapılması ve çeşitlilik oluşturulması oldukça önem kazanır.

Sonuç olarak Beşiktaş catering firmaları müşterilerinin sağlığını düşünerek bünyesinde gerekli tüm çalışmaları yürüten,  nitelikli ve güler yüzlü çalışanları ile catering sektöründe yerini sağlamlaştırmıştır. Benimsediği ilkeleri, vizyonu ve misyonu ile tabldot yemek firmaları arasında seçkin catering firması olmayı başarmıştır.