Catering Firmaları Anadolu Yakası

Catering Firmaları Anadolu Yakası

Catering firmaları İstanbul’un her iki yakasında da yer almakta olup işletmelere ya da kişilere hizmet verir. Avrupa yakasında çoğunlukla fabrikalara, ofislere ya da kurumlara verilen hizmet Anadolu yakasında genellikle kişilerin düzenlediği etkinlikler için verilir. Hizmet alımının amacı değişiklik gösterse de kaliteli hizmet sunmak catering firmaları için en temel hedeftir.

Catering Firmaları Anadolu Yakası Kimlere Hizmet Sunar?

Catering firmaları hizmetlerini çeşitli büyüklükteki firmalara, işletmelere, hastanelere, yurtlara, şantiyelere ve okullara sunar. Bunun dışında düğün, nişan, baby shower partileri ya da doğum günü gibi organizasyonlar için hizmet verir. Anadolu yakasında yer alan catering şirketleri de tüm bu firmalara ya da organizasyon sahiplerine yemek hizmeti verir. Bu noktada önemli olan husus müşterilerin isteklerine tam anlamı ile cevap verebilmektir. Bunun için de catering firması müşterileri ile güçlü bir iletişim kurar ve taleplerine cevap verebilmek için gerekli çalışmaları yapmaya özen gösterir.

Catering firmaları ister Avrupa yakasında isterse Anadolu yakasında bulunsun müşterisinin isteğini anladıktan sonra en uygun hizmeti en kısa sürede müşteriye ulaştırması gerekir. Ancak bu şekilde başarılı bir konuma gelebilir ve müşterileri ile uzun soluklu bir çalışma yapabilir. Bu anlamda hizmetin sunulacağı kişi ya da işletme kadar en uygun hizmetin karar verilmesi ve en kısa zamanda ulaştırılması önemlidir. Bu unsurlara dikkat edilirse müşteri memnuniyeti sağlanmış olur.

Catering Firmaları Anadolu Yakası Nelere Dikkat Eder?

Catering firmaları Anadolu yakasında yer alıyor ise bazı hususlara dikkat eder. Bu hususlar; çoğunlukla organizasyonlara hizmet sunan Anadolu yakasındaki yemek şirketleri tabldot sektöründeki yenilikleri mutlaka takip eder ve güncel gelişmeleri hizmetlerine yansıtır. Açılışlarda da hizmet sunabilen yemek şirketleri gerek atıştırmalıkları gerekse içecekleri ile hem güncel tatları hem de mevsime uygun menü içerikleri oluşturur. Bu sayede yaz aylarında soğuk içecekler ya da kokteyller kış aylarında da sıcak içecekler ikram eder. Anadolu yakasında bulunan yemek şirketleri menülerini müşterilerinin özel isteklerine ve portföyüne göre şekillendirir. Böylece müşteriler gün sonunda aldıkları hizmetten hayal kırıklığı yaşamamış olur.

Catering Firmaları Anadolu Yakası Nasıl Hizmet Sunar?

Catering firmaları müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektörde başarılı olmak için tüm hizmet sürecini planlar. Anadolu yakasında yer alan yemek şirketi de çalışmalarını belirli bir plan doğrultusunda sürdürür. Bu şekilde tüm aşamalar öncesinde değerlendirmeye alınır ve yaşanabilecek sorunlar baştan görülerek önlenmiş olunur.

Anadolu yakasında yer alan yemek firmaları müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ister. Bunun için de hem uzman kişilerle çalışır hem de tüm yasal süreçlere uygun bir çalışma gerçekleştirir. Ayrıca gerek eğitim gerekse bilinçlendirme çalışmaları düzenli olarak yapılır. Bu sayede de yemek firmasında çalışanlar hizmet alan kişilere daha iyi hizmet sunar.

Catering Firmaları Anadolu Yakası

Catering Firmaları Anadolu Yakası

Catering firmaları Anadolu Yakası ve çevre bölgelerde yemek hizmeti verir. Her catering firması bu imkânı sunmasa da çoğu firma geniş bölgelere kadar ulaşım sağlayabilmektedir. Özellikle çok fazla catering firmasının olduğu düşünüldüğünde geniş bölgeye hizmet verebilmek önemli olmaktadır. Rakip firmalardan önde olmanızı sağlayacak bu niteliğe sahip olmak ve alt yapıyı bu doğrultuda iyileştirmek gerekir.

Catering Firmaları Anadolu Yakası Servis İmkânı

Catering firmaları İstanbul’da Avrupa Yakasında dahi olsa hizmetlerini Anadolu Yakasına ulaştırabilir. Bunun için planlama, organize etme ve süreci başlatma temel anlamda yeterlidir. Yemek hizmetlerini çok fazla kişiye ulaştırmak hem catering firmasının sektörde tanınmasını hem de başarılı bir şekilde var olmasını sağlar. Bu nedenle İstanbul’daki catering şirketleri mutlaka Anadolu ve Avrupa Yakasına eş güdümlü hizmet vermeli, kalitesini her iki bölgeye tanıtmalıdır.

Yemek hizmeti sadece malzeme tedarik edip yemeklerin yapılmasından ibaret değildir. Hazırlanan yemeklerin şık bir sunumu yapılmalı ve catering şirketi servis imkanlarıyla müşteriye ulaştırılmalıdır. Bu servis imkânı hizmetin tamamlanmasında son aşama olduğundan iyi bir şekilde organize edilmeli ve sorunsuz bir teslimat süreci gerçekleşmelidir. Aksi halde yemekler lezzetli dahi olsa geç ulaşan yemek ve beraberinde yaşanabilecek aksaklıklar hizmetin kalitesinde düşüş olmasına sebep olur. Catering firması olarak da başlangıçtan sonuca kadar tüm aşamalarda aksaklık yaşamadan en iyisini ortaya çıkarmak amaçlanmalıdır.

Catering Firmaları Anadolu Yakası Nasıl Hizmet Verir?

Catering firmaları Anadolu yakasında bulunabileceği gibi sadece catering hizmeti de verebilir. Her iki durumda da öncelik müşteri deneyimini iyileştirmek ve en iyisini sunmaktır. Ancak o bölgede bulunmak ile yemekleri servis etmek farklı olduğundan izlenecek yöntemler de bir hayli farklıdır. Eğer yemek firması Anadolu Yakasında bulunuyorsa kısa sürede müşteriye talep ettiği hizmeti ulaştırabilir, yemeklerin görünümünde ve lezzetinde herhangi bir sorun yaşamadan hizmetini verebilir. Ancak başka bir lokasyonda bulunan yemek firması yemeklerini özel ekipmanlarla muhafaza etmeli, paketleme işlemine ekstra önem vermelidir. Uzun süren servis güzergahında yemekler soğuyabilir, görüntülerinde bozulmalar meydana gelebilir. Bu tarz bir durumun yaşanmaması için ise özel ekipmanlar kullanılmalı, rota planı iyi planlanmalıdır.

Catering Firmaları Anadolu Yakası Fiyatları

Catering firmaları Anadolu yakası fiyatları Avrupa yakasına göre farklılık gösterebilir. Bu durumun temelinde bölge farkının olmasının yanı sıra aslında fiyatların müşteri portföyüne göre şekillenmesi vardır. Avrupa Yakasında bulunan ancak Anadolu Yakasına da hizmet veren yemek firmaları yol masrafını da düşünerek bir maliyet oluşturur. Bu maliyete göre de catering firması fiyatları belirlenir ve fiyat teklifi oluşturulur.

Anadolu Yakasında çalışıyor ya da etkinliklerinizi bu bölgede düzenliyorsanız catering hizmetini size özel planlayan ve sunan Avrasya Kurumsal catering firmasıyla anlaşabilirsiniz. Böylece bulunduğunuz noktaya zamanında teslim edilen yemekleri keyif alarak deneyimleyebilirsiniz.

Teklif Talep Formu