Catering Şirketleri

Catering Şirketleri

Catering şirketleri, insanların temel ihtiyacı olan beslenme gereksinimini hazırladıkları yemekler ile en iyi şekilde sunmaya çalışan ve müşterisinden tam not almayı hedefleyen firmalardır. Düşünülenin aksine bu hedefe ulaşmak ve en iyi hzimeti müşteriler ile buluşturmak oldukça zordur.Öncelikle catering firmasının belli şartları kendi bünyesinde barındırması gerekir.Ayrıca çalışanlarının da özverili bir şekilde çalışması gerekir.Ancak bu şekilde hedeflere ulaşılır  ve catering şirketleri tarafından en iyi hizmeti sunmak mümkün olur.

Catering Şirketlerinden Kaliteli Hizmet Almak Mümkün Müdür?

Catering şirketlerinden kaliteli hizmet almak elbette ki mümkündür. Ancak her catering hizmeti sunan firmadan kaliteli ve iyi bir hizmet almak mümkün değildir. Bu nedenle catering firmalarının sunduğu hizmetleri bilmek, nasıl bir ortamda çalışmaların yürütüldüğünü görmek ayrıca çalışanların yetkinliklerini bilmek gerekir.Bu şekilde iyi şartlarda yürütülen yemeklerin hazırlık, yapım ve sunum süreçleri ile yetkin kişilerce yapılan işlemler sayesinde müşterinin kaliteli hizmet alması sağlanmış olur.  Aynı zamanda hazırlanan yemeklerin zamanında ulaşması ve ulaştığında gerekli formunu ve ısısını koruması da önemlidir.Bunun içinde catering şirketleri muhakkak servis hizmetini iyi organize etmeli ve o şekilde müşteri ile hizmetlerini buluşturmalıdır.

Catering Şirketlerinde Kalite Politikası

Catering şirketlerinde kalite politikası olmazsa olmazlardandır.Catering şirketleri yemek hzimeti sunduğundan ve insan sağlığını etkilediğinden kalite politikalarına özen göstermesi ve kalite standartlarına uygun hizmetlerini sürdürmesi gerekir. Ayrıca gıda güvenliğine uygun çalışmalar da yürütmesi oldukça mühimdir. Bu kapsamda catering firması bünyesinde muhakkak gıda mühendisi bulundurmalı, çalışmalarını mühendis ile yürütmeli ve standartlar ile yönetmeliklere uygun bir hizmet müşteri ile buluşturmalıdır.

Catering şirketlerinin hedefinde müşteri memnuniyeti yatar ve bunun için de kaliteli hizmet sunmak gerekir. Kaliteli hizmet de ancak hijyen koşullarına uyum, özenli bir şekilde ürün seçimi, menü planlaması, müşteri ile güçlü iletişim, eksiksiz ve güncel ekipmanların kullanımı, zamanında ulaşım şeklinde hususların tam olarak gerçekleştirilmesi ile mümkündür.

Catering Şirketlerinde Eğitim

Catering şirketlerinde muhakkak ki düzenli eğitimlerin yapılması gerekir.Bu eğitimler başta ortam hijyeni ve kişisel hijyen olmak üzere, malzemelerin ve gıdaların muhafaza etme koşulları, müşteri ile nasıl iletişim kurulacağı, servis yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, gıda güvenliğinin önemi, nasıl daha iyi hizmet verilebilir, güvenli çalışması nasıl gerçekleştirilir vb. konularda olmak üzere düzenli olarak personele eğitim verilmeli ve bilinçlendirme sağlanmalıdır.Ancak bu şekilde kaliteli ve iyi bir tabldot hizmetinden bahsetmek mümkün olur.

Sonuç olarak Avrasya Kurumsal catering şirketi başta olmak üzere birçok catering firması kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini tam olarak sağlayabilmek için gerekli özveriyi ve çalışmaları kendi içinde yürütür. Bu noktada Avrasya Kurumsal catering firması da sahip olduğu catering sektöründeki deneyimleri ve şirket vizyon-misyonu ile İstanbul’da müşterilerine en iyi tabldot yemek hizmetini sunan catering firmasından biridir.

Catering Şirketleri

Catering Şirketleri

Catering şirketleri firmalardan hastanelere ve etkinliklerden büyük organizasyonlara kadar pek çok kişiye ve çeşitli sektörlerde hizmet veren firmalara yemek hizmeti sunar.Catering firmalarının ekonomik bakımdan makul olması, müşterilerini portföyüne göre menü oluşturması, isteğe göre servis imkanının tanınması gib birçok konuda avantaj sağlar.Bu avantajlar da catering firmalarının çok fazla tercih edilmesine ve catering firması sayısının da artmasına sebep olur.

Catering şirketleri özellikle toplu yemek hizmeti sunan firmalardır.Bu nedenle sayıca çok çalışanın olduğu şirketlere, düğün, nişan, doğum günü partisi, baby shower kişi sayısının fazla olduğu organizasyonlara atıştırmalık, ikramlık ve toplu yemek hizmeti sunar.Bu şekilde catering firması geniş kitlelere ulaşır.

Catering Şirketlerinde Yemek Sunumu Neden Önemlidir?

Catering şirketlerinde yemeklerin lezzeti kadar sunumu da büyük önem taşır.Yemeğin tadına bakılmadan önce müşteri tarafından verilen kanıya göre yemeklerin görsel açıdan da cezbedici olması gerekir. Ayrıca gelişigüzel bir şekilde müşteriye servis edilmemesi gerekir.Bu şekilde servis edilen yemekler ne kadar lezzetli olsa da müşterinin beğenisini alamaz ve memnuniyet sağlanamaz.

Catering şirketleri çeşitli ve farklı sunumları ile müşterisine standartın dışında hizmet sunmuş olur.Bu şekilde çalışma yürüten catering şirketleri de diğer catering şirketlerinden ayrılır.Ayrıca göze hitap eden sunumlar ile çok daha fazla kişiye ulaşmak ve müşteri kazanmak mümkün olur.Bu nedenle catering firmalarının standart sunumlardan ve hizmetlerden kaçınıp özgün çalışmalar yapması ve hizmetler sunması oldukça önemlidir.

Catering Şirketlerinde Menünün Belirlenmesi

Catering şirketlerinde menünün belirlenmesi bir diğer önemli konudur.Menü catering şirketlerinin hizmetinin temelini oluşturmaktadır.Bu nedenle belirlenecek menünün titiz bir çalışma sonucunda ortaya çıkması gerekir.Menülerin belirlenmesinde dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunur.Bu hususlar: müşterinin portföyüne göre menü içeriklerinin oluşturulması, menünün tümünün uyumlu olması, mevsime uygun meyve ve sebzelere yer verilmesi, besin değerlerinin ve kalorilerin hesaplanarak menülerin oluşturulması vb. şeklinde sıralanır.Catering şirketleri bu hususlara dikkat ederek müşterilerine iyi bir yemek hizmeti sunar.

Catering şirketlerinin menülerini belirlemeden önce müşterinin isteklerini göz önünde bulundurması gerekir.Özellike organizasyonlar ve etkinlikler çeşitli konseptlerde düzenlenebildiğinden menüler değişkenlik gösterebilmektedir.Bu nedenle yemek şirketlerinin bu tür yerlere catering hizmeti sunumu yapmadan önce müşterisinin beklentisini öğrenmeli ve gerek görsel gerekse çeşit bakımından ne tür hizmet sunacağını belirlemesi gerekir.

Catering Şirketlerinde Hizmet

Catering şirketlerinde hizmet çok çeşitli olup, müşteriye göre şekillenmektedir. Özellikle büyük ölçekli catering firmaları geniş kitlelere ulaşmak için hizmetlerini çeşitlendirme yoluna gider.Buradaki temel amaç daha farklı hizmet almak isteyen kişilere ulaşabilmektir.Ayrıca tabldot yemek firması tarafından hazırlanan menüler ve sunumlar ile de geniş kitlelere ulaşabilmektedir.

Sonuç olarak yemek şirketi müşterinin beklentisi doğrultusunda standartın dışındaki hizmetleri ile çok daha fazla kişiye yemek hizmetini ulaştırır.Bu sayede müşteri beklentisini karşılamış ve geleneksel çizginin dışında farklı lezzetler ve sunumlar keşfetmiş olur.

Catering Şirketleri

Catering Şirketleri

Catering, ayrıcalıklı yemek, ikram ve ağırlama hizmetleri sunan firmalardır. Bu şirketler sanayinin gelişmesi ile farklı bir boyuta geçmiştir. İlk olarak hızlı yemek olarak kullanılsa da daha sonrasında oldukça büyük bir ihtiyaca dönüşmüştür. Bir catering işletmesi, farklı organizasyonlar için yiyecek hazırlayan bir şirkettir. Yemek hizmetleri için yeterli zamanı veya imkanı olmayan kişi veya kuruluşlar catering firmalarından hizmet alır. Bu şirketler ile çalışmak size oldukça fazla avantaj sağlayacaktır.

Öncelikle bir catering şirketi ile anlaşmak size büyük bir maliyetten kurtaracaktır. Sanayilerde, iş yerlerinde ya da herhangi bir sektörde çalışan oldukça kalabalık grupların en çok ihtiyaç konusu yemektedir. Böyle alanlarda çalışan insanların yemek hizmeti iyi olmadığı süre iyi bir verim alamazsınız. Bu yüzden böyle yerler iyi ve kaliteli catering şirketleri ile çalışmak isterler.

Catering şirketleri, iş yerlerinde veya topluluk olan diğer yerlerde daha pratik ve daha ekonomik bir yemek çözümü sundukları için, oldukça sık tercih edilmektedir. Dolayısıyla da insanlar toplu yemek siparişi vermek için beklentilerini karşılayacak yemek firmaları aramaktadırlar. Ve bu konuda seçim yaparken en az catering menüleri kadar önemli başka kriterler de vardır. 

İyi bir catering şirketleri, verilen yemek hizmeti konusunda yeterli tecrübeye sahip olmalıdır. Toplu yemek hazırlıklarında hangi sektöre nasıl yemek hazırlayacağınızı bilmelisiniz. Örneğin, sanayide çalışan insanlar için doyurucu menüler hazırlanmalıdır. Genel olarak teknoloji ile ilgili yerlerde daha çok fast food tarzı menüler hazırlanmalıdır. Catering menüleri, günlük yeterli kalori hesabı, yemek çeşitlerinin uyumlu olması, mevsimine göre yemek seçimi gibi özellikleri bünyesinde barındırmalıdır. Ayrıca besleyici, yeterli protein ve vitamin alımına da elverişli olmalıdır.

Yemek firmaları, toplu yemek siparişi aldıkları için, öğün çeşitliliğine de sahip olmalılardır. Sadece tek çeşit yemek ile sizlere hizmet veremezler. Bütün firmaların catering menüleri, aynı besleyiciliğe ve aynı çeşitliliğe sahip değildir. Bu nedenle seçeceğiniz firmanın ihtiyacınız olan toplu yemek hizmetini tam anlamıyla karşılayıp karşılamayacağından emin olmalısınız. Size sunacağı menüler ve öğünlerle ilgili detaylı bilgi sahibi olmalı, tüm bunların bilgisine önceden sahip olmalısınız. İyi, kaliteli ve hijyenik bir catering şirketi size ilk anda yapacaklarını söyleyecek kurumlardır. Çünkü iyi bir catering şirketleri, toplu yemek siparişi konusunda bir fiyat ve performans dengesi benimser. 

Catering şirketleri arasında bir seçim yaparken, göz önünde bulundurmanız gereken hususlardan biri de firmanın lojistik yeterliliğidir. Eğer bu durum göz önünde bulundurulmazsa ileri de oldukça büyük sorunlara neden olacaktır. Çünkü toplu yemek hizmeti almak isteyen yerler için, önemli olan şeylerden biri de yemeklerin zamanında ulaştırılabilmesidir. 

Yemeklerin lezzetinin yanında sunumun nasıl olacağı da catering şirketlerinin sorumluluğundadır. Bu yüzden iyi bir catering şirketi ile çalışmanız gerekmektedir. Son olarak catering şirketleri hijyen, kalite, sağlık ve servis hizmetlerinde çeşitli standartları gözetmek zorundadır. İlgili devlet kurumları tarafından sürekli denetlenmektedirler. Bu sebeple catering firmalarının çeşitli kurumlardan onaylı belgelere veya sertifikalara sahip olması gerekmektedir.

Avrasya Kurumsak Yemek Hizmetleri bütün bu olanakları sağlamaktadır. Sizlere kaliteli, hijyenik ve hızlı hizmet sağlamaktadır.

Catering Şirketleri

Catering Şirketleri

Alanında uzman ekip ve kadrosu ile bölgede yer alan catering şirketleri sizlere toplu yemek organizasyonlarının tamamında hizmet vermektedir. Bünyesinde çok fazla personel barındıran ve onların da yemek alanındakini giderleri karşılamak için genellikle bu firmalar ile çalışılır.

Yapılan bu anlaşmalar ile yıllık sözleşmeler yapılır ve seçilen menüler beraberinde sizlerin hizmetine sunulur. Bunlara ek olarak da; size ait özel günlerinizde de pasta, börek, kurabiye gibi farkı tatları da hizmetinize sunar. Özel denetim ve kontrolden geçen tüm yemek ve yemek ürünleri sizlerin sağlıklı ve doyurucu besinler almanız için de pek çok açıdan sizlere hizmet sunar. Yaptığımız her işte güven ve kaliteliye önem veren firmamız sizlerin en sağlıklı ve en doyurucu şekilde sizler için hazırlamakta ve sunmaktadır. Anlaşma yaptığımız firmalar ya da özel şirketler ile bir yıllık sözleşmeler yapılır ve her iki tarafta memnun kalır ise sözleşmeler yıldan yıla anlaşma şartları ile devam eder. Bölgemizde bulunan bu yemek firması da sizlere en kaliteli ve en doğru hizmet seçeceğini sunmak için buradadır. Yapılan her yemek ve türevleri birçok açıdan kontrol edilir ve onay verilmeden sizlere ulaşmaz. Tüm bu imkanlardan yararlanmak isteyen siz değerli müşterilerimiz bizlere ulaşarak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Catering şirketleri olarak sizlere en iyi ve üstün hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca şirket içinde yer alan; usta aşçılar, diyetisyenler ve gıda mühendisleri tarafından kontrol edilen ve onaylanan da bir liste bulunur. Günlü kalori hesabı, yemeklerdeki yağ oranları titizlik ile hesaplanarak yapılır. Bu sayede de bu hizmetten yararlanan kişiler, kurum ya da kuruluşlar gönül rahatlığıyla ile öğünlerini yiyebilirler.

Catering şirketleri yemek paketlemeleri ile de fark yaratan firmamızda hijyen koşulları en önde gelen bir husustur. Bunun için de sizlere tüm sağlık koşullarına uygun ve kalite standartlarının üstünde bir hizmet performansı sağlıyoruz. Bunlara sahip olmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. İşte tüm bu kalite ve hizmetten yararlanmak için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Öncelikle toplu yemekler yapıldığı için, kullanılan malzemenin ürün kalitesine dikkat edilmesi gerekir.

Yapılan listelerin; alanında uzman olan gıda mühendisleri ve diyetisyenler tarafından kontrolü sağlanmalıdır. Çünkü öğünlerin kalori ve protein hesaplanması buna göre de bir liste çıkması gerekir. Yemek yapan kişinin, temiz ve titizlik konusundaki önlemlerinin yeterli olup olmadığı konusunda da kesin bilgiler almak gerekir. Ayrıca yemelerim düzenli ve detaylı kontrolden geçmesi; yeterli hijyen ve sağlık koşullarına uygun şartlarda olup olmadığı da dikkat edilecek hususlardan biridir. Özel denetim ve kontrolden geçen tüm yemek ve yemek ürünleri sizlerin sağlıklı ve doyurucu besinler almanız için de pek çok açıdan sizlere hizmet sunar.

Yaptığımız her işte güven ve kaliteliye önem veren firmamız sizlerin en sağlıklı ve en doyurucu şekilde sizler için hazırlamakta ve sunmaktadır. Catering şirketleri ile anlaşmalar, yaptığımız firmalar ya da özel şirketler ile bir yıllık sözleşmeler yapılır ve her iki tarafta memnun kalır ise sözleşmeler yıldan yıla anlaşma şartları ile devam eder. Bölgemizde bulunan bu yemek firması da sizlere en kaliteli ve en doğru hizmet seçeceğini sunmak için buradadır. Yapılan her yemek ve türevleri birçok açıdan kontrol edilir ve onay verilmeden sizlere ulaşmaz. Tüm bu imkanlardan yararlanmak isteyen siz değerli müşterilerimiz bizlere ulaşarak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz catering şirketleri sizlere toplu yemek organizasyonlarının tamamında hizmet vermektedir. Bünyesinde çok Fazla personel barındıran ve onların da yemek alanındakini giderleri karşılamak için genellikle bu firmalar ile çalışılır.

Yapılan bu anlaşmalar ile yıllık sözleşmeler yapılır ve seçilen menüler beraberinde sizlerin hizmetine sunulur. Bunlara ek olarak da; size ait özel günlerinizde de pasta, börek, kurabiye gibi farkı tatları da hizmetinize sunar.

Bölgemiz içinde yer alan ve pek kişi; firma, kurum ya da kuruluş tarafından tercih edilen yemek firmamız alanında uzmanlaşan bir ekip ile çalışmaktadır. İşte tüm bu sayesinde de herkes tarafından tercih edilen bir firmayız. Sizler de bu üstün kalite ve hizmet performansından yarar sağlamak adına bizler ulaşabilir ve tüm yemek tatlarını tercih ederek bu hizmetten yarar sağlayabilirsiniz.

Yemek paketlemeleri ile de fark yaratan firmamızda hijyen koşulları en önde gelen bir husustur. Bunun için de sizlere tüm sağlık koşullarına uygun ve kalite standartlarının üstünde bir hizmet performansı sağlıyoruz.

Catering şirketleri ile sahip olmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Yaptığımız her işte güven ve kaliteliye önem veren firmamız sizlerin en sağlıklı ve en doyurucu şekilde sizler için hazırlamakta ve sunmaktadır. Anlaşma yaptığımız firmalar ya da özel şirketler ile bir yıllık sözleşmeler yapılır ve her iki tarafta memnun kalır ise sözleşmeler yıldan yıla anlaşma şartları ile devam eder.

Bölgemizde bulunan bu yemek firması da sizlere en kaliteli ve en doğru hizmet seçeceğini sunmak için buradadır. Yapılan her yemek ve türevleri birçok açıdan kontrol edilir ve onay verilmeden sizlere ulaşmaz. Tüm bu imkanlardan yararlanmak isteyen siz değerli müşterilerimiz bizlere ulaşarak bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Catering şirketleri; sadece toplu yemeklerde değil yapılacak her toplu organizasyon içinde hizmet vermektedir. Özel günleriniz için de özel menü ve listeler hazırlayarak sizlere hizmet veren bir sistemdir. Ayrıca yapılan tüm yemekler belli başlı koşullara uygun olup kalite standartlarına uygundur. İşte tüm bu hizmetler sizler uygun fiyat ve yüksek hizmet performansı da sağlar. Böylece tüm hizmet alan müşterilerimiz ödedikleri fiyat karşısında yüksek ürün kalite hizmetine sahip olurlar. Ayrıca yapılan tüm yemekler de belli bir kalite ve onaydan geçerek protein ve karbonhidrat değerleri titizlik ile hesaplanarak sizlere sunulur.

İşte tüm bu fırsat ve imkanlardan yararlanmak isteyen her kişi ve müşterileri firmamıza bekliyoruz ve sizeler için hazırladığımız menü ve günlük yemek listelerini sizlere sunuyoruz. Yapılan her yemek ve çeşidi özenle hazırlanıp sizlere sunulur ve uygun fiyat seçeceğine üstün hizmet performansına sahip olma şansına erişme imkânı da sağlar. Yapılan araştırmalara göre de pandemi dönemi ile beraber bu firmalara olan ihtiyaç ve güvenin de arttığı bilinmektedir.

Teklif Talep Formu