Esenyurt Catering

Esenyurt Catering

Esenyurt catering hizmeti İstanbul Avrupa yakasında yaşayan ya da çalışan kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir hizmettir. Bunun en büyük nedeni ise hem yemeklerin lezzetli olması hem de doyurucu porsiyonlara sahip olmasıdır. Özellikle fabrikalar çalışan sayısının çok fazla olmasıyla tercihini catering hizmetinden yana kullanırlar.

Esenyurt Catering Hizmetinin Özellikleri

Esenyurt catering hizmeti bazı özellikleri bünyesinde bulundurur. Gerek menüler gerekse servis süreci firmalar tarafından hazırlanarak müşteriler ile buluşturulur. Ancak taşımalı yemek hizmeti tercih etmeyip yerinde yemek hizmeti alacak kişiler için durum farklıdır. Böyle bir durumda menüler yemek firması tarafından hazırlanır. Yemekler ise hizmet alacak firmada yapılır. Bu nedenle hazırlanan yemekler servis araçları ile taşınmamış olur. Hazırlanan yemekler belirli saatlerde çalışanlara ikram edilmek üzere özel ekipmanlara konulur.

Catering hizmeti kalabalık kitleye verilen bir hizmet türüdür. İster ev yemeği isterse atıştırmalık olsun hem miktar hem de çeşit bakımından fazla yapılır. Çalışanların yahut etkinliklere, organizasyonlara katılanların her bir ikramı tatması ve damak tatlarına uygun lezzeti bulması sağlanır.

Esenyurt Catering Seçimi

Esenyurt catering firması tercih edecekseniz ya da catering hizmeti alacaksanız seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Aksi takdirde alınan hizmetten memnun kalmaz ve harcanan vakit ile maliyet boşa gitmiş olur. Hizmet almaya karar vermiş ancak hangi firmadan alacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki unsurları dikkate alarak seçim yapabilirsiniz.

  1. Firmanın köklü, sektörde uzun yıllar deneyimli olması gerekir.
  2. Yemek firmasının hangi hizmet türünü bünyesinde bulundurduğunu öğrenmeli ve istekler ile örtüşüyor mu bakılmalıdır.
  3. Örnek menüler incelenmeli varsa özel isteklerin yapılıp yapılamayacağı sorulmalıdır.
  4. Servis imkanları hakkında bilgi alınmalı, taşıma sırasında hangi ekipmanları kullandıkları öğrenilmelidir. Kullanılan ekipmanların kaliteli ve sağlık standartlarına uygun olması olası sağlık problemlerin yaşanmamasını sağlar.
  5. Menüde yer alan yemeklerin ya da diğer gıdaların kimler tarafından belirlendiği, listeleri oluştururken kalori ve besin değerlerine bakılıp bakılmadığı sorulmalıdır. Menüler uzman gıda mühendisleri tarafından oluşturulmalı yahut uzman kişilerin bilgileri ışığında hazırlanmalıdır.

Esenyurt catering seçiminde yukarıda listelenen tüm maddelerin yanı sıra gıda güvenliği, hijyen ve kalite standartlarına ne kadar uygun çalışıldığı; yemek firması tarafından sunulan fiyatın da uygunluğu göz önünde bulundurulmalıdır.

Esenyurt Catering Hizmeti ile Lezzet Deneyimi

Esenyurt catering hizmeti ile birçok lezzeti deneyimleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yemekler başta olmak üzere servis edilen tatlılarla hem yöresel hem de farklı tatları deneyebilirsiniz. Üstelik bunun için özel bir uğraş vermeniz gerekmez. Sadece yemek şirketleri ile anlaşarak hazırladıkları yemekleri tatmanız yeterli olacaktır. Yemek hizmeti almak ve lezzetli yemekleri her gün tüketebilmek için Esenyurt catering firmaları ile anlaşabilir ya da Esenyurt bölgesine hizmet veren, tabldot sektöründe başarısını kanıtlamış Avrasya Kurumsal yemek firmasını da tercih edebilirsiniz.

<
Teklif Talep Formu