Kurumsal Catering Firmaları

Kurumsal Catering Firmaları

Kurumsal Catering Firmaları

Kurumsal catering firmaları yemek hizmeti almak isteyen firmaların ilk tercihi olmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden biri de catering firmaları yemek hizmeti almak isteyen firmalara özel yemek menüleri çıkarır ve servis eder.  Ayrıca ekonomik olarak da avantaj sağlayan catering firmaları, firmaların yemek hizmeti konusunda çokca tercih ettiği bir seçenektir.

Kurumsal catering firmalarında önemli olan bir husus vardır. Bu da hizmet alan ya da almak isteyen her firmanın beklentilerini dikkate almasıdır. Bu şekilde kurumsal catering firmaları talepleri doğru bir şekilde alır ve doğru bir şekilde üretim süreci geçirir. Sonunda da müşteri memnuniyeti tam anlamı ile karşılanmış olur.

Kurumsal Catering Firmalarında Sağlıklı Yemek Yapımının Önemi

Kurumsal catering firmalarında sağlıklı yemek yapımı çok önemli bir kavramdır. Bunun sebebi ise, yemek hizmeti veren firmaların rekabeti zorlu olduğundan kaliteli ve sağlıklı yemek yapımı oldukça önemli bir hal alır. Bu bakımdan kurumsal catering firması lezzetli yemek yapmanın yanında sağlıklı yemek yaparak sektöründe öncü olma imkanı yakalar.

Kurumsal catering firması lezzetli ve sağlıklı yemeklerini hijyen kuralları çerçevesinde hazırladığı ve sunduğu takdirde müşterileri tarafından tam not alır. Ayrıca catering sektöründe de iyi bir yer edinir. Bu nedenle Kurumsal catering firmaları yemek yapımında hijyene, sağlıklı olmasına ve lezzetli olmasına büyük bir özen gösterir.

Günümüzde sağlıklı yemek tüketimine olan ilgi artmakla birlikte pek çok kişi de dışarıda yemek yeme durumunda kalmaktadır. Bu da dışarıda yemek yemesi gereken kişilerin sağlıklı yemeklerin yapıldığı yerlere yönelmesine ve tercih etmesine yol açar. Kurumsal catering firmaları da bu hizmeti müşterilerine sunabilmek ve müşterilerinin sağlıklı yemekler tüketmesini sağlayabilmek için titiz bir çalışma yürütür. Lezzetli yemekleri sunmanın yanında sağlıklı olması için de gerekli tüm işlemleri bünyesinde gerçekleştirir.

Kurumsal Catering Firmalarında Yemek Sunumu Nasıl Yapılır?

Kurumsal catering firmalarında yemek sunumu oldukça önemli bir kavram olup, titiz bir çalışmanın sonucunda sunum gerçekleştirilir. Aksi takdirde kaliteli bir hizmetten bahsetmek mümkün olmaz. Bu nedenle catering firması lezzetli, sağlıklı ve hijyen kurallarına göre hazırlanmış yemeklerini özelliklerini kaybetmeyecek şekilde özel ekipmanlar ile müşterilerine ulaştırır.

Kurumsal catering firmalarında yemek sunumu özgün bir çalışma yapıldıktan sonra müşteri ile buluşturulur. Buradaki temel amaç, müşterinin standart yemek hizmeti almasının dışında özgün çalışmaların yütürüldüğü ve özelliklerini kaybetmediği lezzetli ve sağlıklı yemeklerin tüketilmesidir.

Sonuç olarak Kurumsal catering firmaları hem müşteri beklentisinin karşılanması hem de standart yemek hizmetlerinin dışına çıkılması maksatları ile lezzetli, sağlıklı ve özgün sunumların yapıldığı yemek hizmetini müşterileri ile buluşturur. Ayrıca yemek hizmetinde servisin ne denli önemli bir unsur olduğunu bilen kurumsal catering şirketi yemek hizmetini hızlı bir şekilde hijyen standartlarını da sağlayarak bünyesi içerisinde gerçekleştirir.

Kurumsal Catering Firmaları

Kurumsal Catering Firmaları

Kurumsal Catering Firmaları

Yemek hizmeti satın almak isteyen firmaların tercihi her zaman catering firmaları olmaktadır. Catering firmaları, yemek hizmeti talep eden firmaların isteğine göre özel yemek menüleri hazırlamakta ve firmalara sunum yapmaktadır. Kurumsal catering firmaları arasında her firmanın talebini dikkate alan firmalar önemlidir. Bu firmalar doğru talebi doğru üretim ile karşılamaktadırlar. Yemeklerin çeşidi kadar bu yemeklerin sağlıklı olması da çok önemlidir.

 

Kurumsal Catering Firmaları Tarafından Sağlıklı Yemekler Nasıl Yapılır?

Yemek üretimi ve satışı yapan firmalar lezzetli ve kaliteli yemeği sunmada rekabet halindedirler. Lezzetli yemeğin hazırlanması sırasında bu yemeğin sağlıklı bir şekilde hazırlanması da önemlidir. Sağlıklı bir yemeğin hazırlanması sırasında tüm hijyen koşullarına uyulmalıdır. Bu bilinçte olan firmalar, hizmet sundukları firmaların güvenini kazanırlar.

  • Firmamız, yemek hazırlama ve yemek sunumu sırasında hijyen koşullarına azami ölçüde riayet etmektedir.
  • Sağlıklı beslenmenin yanında kaliteli ve dengeli bir menü sunumu da firmamız tarafından yapılmaktadır. Hatta firmaların taleplerine göre öğünlerin besin ve kalori hesaplamaları da yapılarak öğüne uygun yemekler hazırlanmaktadır.
  • Firmamız yemek hazırlama aşamasını titizlikle gerçekleştirirken yemek sunumuna da özel bir hassasiyet göstermektedir. Özel toplantı ve davetler için de özel yemek sunumları yapılmaktadır. Kurumsal catering firmaları için davet ve organizasyonlara yönelik özel yemek sunumları yapabilmek önemlidir.

Yemek Sunumunu Nasıl Yapıyorsunuz?

 

Yemek hazırlanması sırasında tüm hijyen kurallarına uyulurken yemeğin lezzetli olmasına da özel bir önem verilmektedir. Yemeklerin firmalara sıcak bir şekilde taşınması ve sunulması için özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu da yemeğin ilk piştiği andaki sıcaklığını korumasını sağlamaktadır. Yemek sunumu sırasında sunum yapılacak yerin özelliğine uygun bir sunum çeşidi de talep doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Yemeklerin hazırlanması aşamasında firmamız nezdinde istihdam edilen gıda mühendisleri aracılığı ile yemeklerin doğru kalori ve dengeli besin hesaplamaları yapılmaktadır. Yemek sunulan firmanın faaliyet gösterdiği iş koluna özel öğünler de hazırlanabilmektedir. Örneğin; gün boyu inşaatta çalışan bir işçinin öğünü diğer çalışanların öğününden farklı olmalıdır. Buna göre hazırlanan ve sunulan öğünler firmaların yararına olacaktır.

Yemeklerin hazırlanması aşamasında ham maddelerin tazeliğine özel bir önem verilmektedir. Taze olmayan ürünler kesinlikle kullanılmamaktadır. Bu da yemeklerin mevcut lezzetini daha da artıran bir sonuç vermektedir. Son kullanma tarihi yaklaşan ürünler derhal firmamız tarafından imha edilmektedir. Ürünlerin sirkülasyonu çok hızlı olduğu için son kullanma tarihine çok nadir olarak yemek yapımı sırasında denk gelinmektedir.

Diğer Catering Firmalarından Farkınız Nedir?

 

Catering firmalarının sayıca fazla olması bu sektörde rekabeti ciddi anlamda artırmaktadır. Kurumsal catering firmaları arasında lider olan firmamız, sektördeki konumunu bilerek her geçen gün kendini yenilemektedir. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden firmamız bu sayede en kaliteli catering hizmetini sunmaktadır. Catering hizmetini sunarken piyasanın çok altında fiyatlar ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Catering Yemek Listeleri

Catering firmaların kişiler için özel olarak menü hazırlar ve bunun doğrultusunda düzenli olarak yemek hazırlayıp ulaştırır. Catering yemek listeleri özenle hazırlanır yani gelişi güzel hazırlanan bir şey değildir. Tabi bu listelerin nasıl hazırlandığı catering firmasının kalitesi ile alakalıdır. Yani firma ne kadar profesyonel ve kaliteli ise hazırlanan başta liste olmak üzere her şeye bu yansıyacaktır. Catering hizmetleri konusunda bizleri tercih ederek mükemmel yemek listesi hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Catering Yemek Listeleri Nasıl Belirlenir?

catering firmaları için yemek listelerini hazırlamak son derece dikkat gerektiren ve özen isteyen bir işlemdir. Bizler bu alanda profesyonel hizmet veren önemli bir firma olarak sizlere son derece etkili bir biçimde hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz catering hizmetlerinde yemek listelerini nasıl hazırlıyoruz bahsetmek istiyoruz. Catering yemek listeleri nasıl belirleniyor diye merak edenler için şöyle ki;

  • Gelişigüzel listeler oluşturmuyor belirli kurallar dahilinde düzenlemeler yapıyoruz. Öncelikle listede yer alan ürünlerin mevsime uygun olup olmadığına dikkat ediyoruz. Öncelikli olarak mevsimine uygun seçimler yapıyoruz.
  • Hazırladığımız listelerde kalori hesaplamalarını da olabildiğince doğru yapıyoruz. Bunun için beslenme uzmanlarını ve diyetisyenleri görevlendiriyoruz. Yani sizler için olabildiğince sağlıklı menüler hazırlamaya çalışıyoruz.
  • Menülerin hazırlanması dışında ayrıca porsiyon yapma ve sunum konusunda da son derece dikkatli davranıyoruz. Tüm bunları son derece deneyimli ve alanında uzman personellerimiz sayesinde gerçekleştirebiliyoruz.

Hazırlanan Menüler Neden Önemlidir?

Catering hizmetlerinde doğru menü oluşturma daha doğrusu oluşturabilecek donanıma sahip olmak son derece önemlidir. Çünkü hizmet aldığınız firma bu aşamayı etkili bir biçimde gerçekleştiremiyorsa verdiği hizmette de yeterince iyi olmayacaktır. Firmaların sunduğu hizmete bir bütün olarak bakmanız gerekir. Yani menülerin hazırlanmasından yemeklerin hazırlanmasına ve sunumuna kadar her konuda hizmet aldığınız firmanın üzerine düşeni yapması gerekir.

Bizler bu alanda son derece etkili ve süreci profesyonel bir şekilde yöneten oldukça önemli bir firma olmaktayız. Bizleri tercih ederek sizlerde son derece etkili bir biçimde hizmet alabilirsiniz. Hazırlanan menüler firmanın kalitesini ortaya koyduğu için son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Catering Firmamızdan Hizmet Almak İçin Yapılması Gerekenler

Catering hizmetleri konusunda en iyi hizmeti almak için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firma olarak bu alanda kurumsal ve profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bizleri tercih etmeniz halinde alacağınız catering hizmetlerinden pişman olmayacağınızı rahatlıkla ifade edebiliriz. Çünkü bünyemizde görev alan tüm personellerimiz alanında uzman ve profesyonel kişilerdir.

Sizler için özenle hazırlanan catering yemek listeleri için firmamıza iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi biçimde hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Listeler, yemekler hazırlanırken ve sunum sırasında son derece dikkatli ve özenli olmaktayız. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için gösterdiğimiz çaba zaten sunduğumuz hizmete fazlası ile yansıyor.