Tabldot Firmaları Nedir ?

Tabldot Firmaları Nedir ?

Tabldot Firmaları Nedir ?

Tabldot Nedir Ne işe Yarar 

Catering firmalarının eski kelime açıklaması olan tabldot günümüzde daha inovatif çözümler ile isim değişikliğine gitmiştir.

öncelikle kelimenin doğruluğuna karar verelim tabdlot mu tapldot mu ?

Eski usul sefer tası ve çelik 4 gözlü tabaklar ile servis edilen emtiaların ismidir tabldot şimdi ise self servis tepsisinden porselen tabaklar eşliğinde 

geleneksel zarif sunum kabiliyetleri ile oldukça keyifli hale gelmiştir. Eskiden tabldot tabakları çelik oldukları için kış aylarında sıcak çorba içmek çok mümkün değildi şimdi ise porselen tabaklarda oldukça konforlu olmuştur. catering firmaları eski tabldtot firmaları nın yerine geçmiştir. Sektör aslında gömlek değiştirmiştir bunu makalemizde anlatabildiğimiz kadar anlattık şimdi yeni nesil tabaklar aleminyum folyo polikarbon tabak porselen ve porselin olmak üzere 

farklı kategorilere ayrılmıştır. Tüm bunların arasında en sağlıklı olanı tabldot ve porselendir. 

Tabldot firmaları 

istanbulun en eski yemek firmalarından olan avrasya yemek tabldot kartivizinini kullanmayı bıraklı yaklaşık 20 yıl olmuştur. Daha çok gurme iş yemeği ve catering gibi terimleri markasının yanına açıklayacı ibareler olarak kullanmayı tercih etmiştir.

Tabldot Yemek 

Dört kap aylık menülerden oluşan ve topluca yenilen yemeklere tabldot yemek denir. Halk arasındaki algısı kalitesi düşük yemek anlamına gelmektedir. Aslında kalite algısı tamamiyle fiyatıyla paralel ilerlemektedir. Gıda güvenliği gereği avrasya oldukça lezzetli ürünler üretmektedir. Hatta garantörlük servisi vermektedir. Bu süreçte Tabldot yemek firmaları bir çok hata yapmıştır.

Hataların telafisi konusunda gerekli eğitme sahip olmayan kurum sahipleri müşterileri ile ilgili olan beşeri ilişkilerini doğru yönetememiştir. Gıda güvenliği konusu asla göz ardı edilecek bir durum değildir.