Tabldot Nedir?

Tabldot Nedir?

Tabldot; belirli bir ücret karşılığında birkaç çeşit yemeğin hazırlanıp sunulduğu hizmettir. Bu hizmeti tabldot yemek şirketleri verir. Yaşadığınız ya da çalıştığınız yerde çok sayıda tabldot şirketleriyle karşılaşmanız mümkündür. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde çok fazla tabldot hizmeti veren firma bulunur. Bu firmalar arasından seçim yapmak ise ayrıntılı araştırmalar sonucunda netleşmelidir.

Tabldot Hizmet Fiyatları

Tabldot hizmeti karşılığında belirli bir fiyat verilir. Bu fiyat yemek firmasına göre değişse de temel olarak güvenilir yemek hizmeti için 20-22₺ verilmelidir. Bu fiyat ve aralıklarında 4 çeşit yemek verilir. Porsiyonları sayesinde kolaylıkla doyarsınız. Hizmet fiyatları içerisinde sadece yemeklerin hazırlanıp sunulması yer almaz. Bunun ötesinde yemeklerde kullanılan malzemelerin tedarik edilmesi, yemeklerin planlanması, şefler tarafından hazırlanması, paketlenmesi ve müşteriye ulaştırılması tüm hizmet sürecini belirtir. Bu sürecin maliyetine göre de hizmet bedeli belirlenir.

Tabldot Nedir? Neden Tercih Edilmelidir?

Tabldot; çeşitli kurumlara toplu bir şekilde yemek yapılıp sunulması ve bunun karşılığında paranın alındığı bir hizmettir. Bu hizmetten büyük ya da küçük ölçekli iş yerleri, fabrikalar, hastaneler vb. birbirinden farklı kurumlar yaralanabilir. Çalışan sayısı baz alınarak hazırlanan yemekler hem sağlıklı beslenmenize hem de fast food yiyeceklerinden uzak durmanıza yardımcı olur.

Tabldot hizmeti tercih etmek beraberinde birçok firmanın avantaj kazanmasına sebep olur. Bu bakımdan yemek için tercihiniz mutlaka tabldot yemek firmaları olmalıdır. Bu firmaların kazandırdıkları avantajlar;

· Yemek hazırlık süreçlerini sorunsuz bir şekilde yöneterek sizlerin bu süreçte görev almanıza gerek kalmaz. Böylece vaktinizi bu işlemler için ayırmamış olursunuz.

· Her gün ya da dilediğiniz zaman içerisinde 4 çeşit ev yemekleri yiyebilirsiniz. Hazır gıdalardan böylece uzak durabilirsiniz.

· Toplu yemekleri uygun bir fiyata temin ederek bütçenizi aşmamış olursunuz. Böylece yemek hizmetine kurumsal çözüm getirilir.

· Dengeli ve düzenli beslenme imkânı tanır. Özellikle uzmanlar eşliğinde hazırlanan menülerle öğün bazında alınması gereken kalori hesaplanır ve bu değere göre yemekler belirlenir.

Hemen her yemek şirketi hizmetleri ile avantaj sağlasa da Avrasya Kurumsal gibi sektörde belli bir başarıyı elde etmiş şirketler çok daha fazlasını müşterilerine sunar. Başta müşterisi ile güçlü bir iletişim kurarak ne tür hizmet istediğini ve nasıl bir yöntemin izlenmesi gerektiğini belirler. Böylece taleplere uygun bir biçimde süreç yönetimi gerçekleştirilir.

Tabldot Nedir? Kimler Tabldot Hizmeti Alabilir?

Tabldot yemek hizmet türüdür. Yemek şirketleri tarafından verilen hizmetlerden biridir. Bu hizmeti çoğunlukla çalışan sayısı çok olan firmalar tercih eder. Bunun yanı sıra fabrikalar, hastaneler, okul ya da yurtlar da tabldot hizmetinden sıklıkla yaralanır. Aynı zamanda düğün, nişan gibi özel günler için de yemek verilecekse ilk tercih her zaman yemek firmaları olur.

Kısacası tabldot hizmetinden dileyen herkes yararlanabilir. Yapılması gereken tek şey bulunduğunuz bölgedeki tabldot yemek şirketi ile iletişime geçmektir.

<
Teklif Talep Formu