Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Yemek firmaları geçmişten günümüze bakıldığında günümüzde daha sık karşılaştığımız firmalardır. Bunun en önemli sebebi gelişim ile birlikte çalışan kişi sayısının artması ve çalışma alanlarının artmasıdır. Bu artışlar ile birlikte yemek firmalarına olan ihtiyaçta artmıştır. Yemek firmaları göstermiş olduğu faaliyetleri ile hem şirketlere hem de bireylere birçok konuda fayda sağlar. Sağlamış olduğu kolaylıklar ile de yemek firmaları catering sektöründe öncü olmuştur.

Yemek Firmaları Hakkında

Yemek firmaları pek çok kişiye toplu bir şekilde yemek hizmeti sunan firmalardır. Yemek firmaları faaliyet olarak taşımalı yemek hizmeti, yerinde yemek hizmeti ya da organizasyonlar için yemek hizmetleri sunar. Faaliyetler yemek şirketleri ile müşterinin görüşmeleri sonucu belirlenir. Hizmet alan kişinin yeterli alanı  olup olmadığına, düzenlenecek olan organizasyonda müşterinin isteklerine ve özel taleplerine göre belirlenir. Burada önemli olan müşterinin beklentisi ve mevcut durumudur.

Yemek firmaları ortalama olarak gün içerisinde sayıca bin ya da daha fazla sayıdaki kişilere hizmet verir.  Yemek hizmetinin bu denli çok kişiye verilmesi yemek firmaları gibi profesyonel firmaların üstesinden gelebileceği durumdur. Malzeme araştırması, malzemelerin temin edilmesi, yemeklerin hazırlanması, sunulması, taşınması vb. süreçler titiz bir çalışmanın sonucunda elde edilir. Bu noktada önemli olan güvenilir ve hijyenik yemek şirketlerinin tercih edilmesidir. Aksi takdirde hizmet alan kişilerin hizmetten memnun kalmamasına, sağlığının bozulmasına, toplumun değerlerine uygun olmayan yemeklerin tüketilmesine neden olabilir.

Yemek Firmaları İle Dengeli Ve Düzenli Beslenme

Yemek firmaları her ne kadar pek çok kişiye yemek hizmeti sunsa da kişilerin hayatlarında dengeli ve düzenli beslenmelerinde olumlu yönde etkisi bulunur. Başta yemek hazırlama süreci ile ilginecek vakti olmayan kişilerin ilk sırada tercihi olan hazır yiyecekler yerine ev yemeği lezzetinde sağlıklı yiyecekleri tercih etmesini sağlayarak kişilerin gün içerisinde sağlıklı besinler almasına olanak tanır. Ayrıca lezzetli ve sağlıklı yiyecekleri müşteriye ulaştırarak hizmet alan kişinin herhangi bir zaman kaybına sebep olmadan yemeklere zamanında ulaşmasını sağlar. Yemek firmaları yemeklerini hazırlamadan önce menü planlaması yapar. Hazırlanan menü planlaması ile müşterilerinin lezzetli yemeklerin yanı sıra sağlıklı ve dengeli beslenmesine olanak tanır. Bu nedenle de kişilerin gün içerisinde hem dengeli hem de düzenli beslenmesi için yemek şirketi ile anlaşması gerekir.

Yemek firmaları ile anlaşarak yemek hizmeti alan kişiler dengeli ve düzenli beslenmenin etkisi ile işinde verimli çalışma yürütür, daha az hasta olur, daha az stresli hisseder ve kilo alımlarının önüne geçmiş olur.

Sonuç olarak yemek firmaları kişilerin beklentilerini ile mevcut durumlarını göz önünde bulundurarak tabldot hizmetlerini sunar. Yemek hizmetleri ile hizmet alan kişilerin daha dengeli ve düzenli beslenmesine olanak tanır bu sayede de kişilerin gün içerisinde daha verimli çalışmasına,  daha sağlıklı ve iyi hissetmesine imkan tanır.

YEMEK FİRMALARI

YEMEK FİRMALARI

YEMEK FİRMALARI

Günümüzde Türkiye’nin hemen her bölgesinde toplu yemeklerin yapıldığı pek çok yemek firmaları bulunur. Özellikle sanayi ve insan sayısının fazla olduğu bölgelerde bu tür firmalara rastlamak mümkündür. Etkinlik ya da düzenlenecek davetlerde pek çok konuda bizlere yardımcı olan yemek firmaları hayatımızı kolaylaştırması açısından fazlasıyla önemli yer tutar.

Yemek Firmalarının Hizmet Sunduğu Alanlar Nelerdir?

İş dünyasında orta ölçekli firmalar ile büyük ölçekli pek çok kuruluşlara hizmet verilir. Geçmişten günümüze bakıldığında şu an en çok çalışma alanlarının ve insanların bulunduğu her yerde yemek firmaları bulunur. Aynı zamanda sadece iş dünyasında değil kına ya da doğum günü gibi özel günler için düzenlenen organizasyonlarda da görmek mümkündür. Bu noktada insanlar ya da şirketler tarafından tercih edilmesinin en önemli nedeni; yemeklerin pek çok sayıda kişiye lezzet açısından, konusunda yetkin usta aşçılar tarafından hazırlanıyor oluşu ve aynı zaman içerisinde hazır bulundurulmasıdır. 

 

Neden Yemek Firmalarından Hizmet Alınmalı?

Başlangıçta firmalar yemek ihtiyaçlarını kendileri halletmek istese de bir süre sonra yemek ihtiyacını dışarıdan hizmet alarak devam ettirmek ister. Buna sebep olan hususlardan biri yemek firmalarının yemek ihtiyacını hem daha az maliyete hem de daha kolay bir şekilde çözümlendirmek istemesidir.

Yemek yapılan kişilerin sayısı yüzlerce olabildiği gibi binlerce kişi de olabilmektedir. Bu göz önünde bulundurulduğunda aynı zaman dilimi içerisinde aynı lezzete sahip yemek ortaya koymak ve yemekleri bu kadar kişiye servis etmek hem fazlası ile zahmetli hem de düşünüldüğünden daha maliyetlidir. Bunun yanı sıra hazırlanacak yemeğe göre haftalık olarak ya da günlük olarak malzemenin temin edilmesi gerekir. Ayrıca endüstriyel tip mutfak malzemeleri ile standart bir mutfak yapısına sahip olmayan büyük bir mutfak alanına gereksinim vardır. Bunun gibi pek çok açıdan değerlendirme yapıldığında firmanın yemek firmaları ile anlaşıp hizmet almaları daha yararlı olur.

İyi Bir Yemek Firmasından Hizmet Almak İçin Bilinmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Düğün, davetiye, doğum günü gibi pek çok sebep ile hizmet almak isteyenlerin seçim yapmadan önce mutlaka bilmesi gereken hususlar şunlardır;

  1. Hizmet alınacak firmanın ilk önce güvenilir olduğundan emin olmak,
  2. Yemek hazırlama sürecinde kullanılan malzemelerin nasıl olduğu,
  3. Mevsime göre ve sağlıklı malzeme seçiminin yapıldığını bilmek,
  4. Oluşturulan yemek listelerinin rastgele hazırlanmadığından emin olmak
  5. Listelerin uzman diyetisyen ve gıda mühendisleri tarafından sağlık çerçevesi içerisinde hazırlanıyor olduğuna emin olmak,
  6. Hazırlanan yemeklerin ya da hazırlanma aşamasındaki yemeklerin hijyen şartlarının sağlandığı alanlarda muhafaza etmek,
  7. Ayrıca iş konusunda yetkinliği olan firmaları tercih etmek gerekir.

Yukarıda sıralanan maddeler göz önünde bulundurularak yemek şirketleri tercih edildiğinde en iyi hizmeti alma fırsatı yakalanmış olunur.

Kısacası belirli noktalara dikkat ederek seçilen yemek şirketleri hem çalışma hayatında hem de birçok özel günlerde sundukları hizmetler ile insanlara kolaylık sağlar.

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları Hizmetleri 

Yemek firmaları sizlere etkinlik ve davetlerinizde yardımcı olmak üzere hizmet veren son derece önemli kişiler olmaktadır. Bu alanda hizmet almak istediğinizde tercihiniz mutlaka profesyonel yemek firmaları olmalıdır. Çünkü bu alanda profesyonel firmalar sizlere en iyi biçimde hizmet vermektedir. Bu alanda sizlerde iyi bir firma arıyorsanız bizler ile iletişime geçerek bu konuda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden geldiğince tüm ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız. 

Catering Firmaları

Catering firmaları yemek firmaları arasında son derece popüler olan firmalar olmaktadır. Bizler bu alanda hizmet veren yemek firmaları arasında yer almaktayız. Kişilere son derece etkili bir şekilde hizmet vermek üzere başarılı ekibimiz ile beraber hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu alanda başarılı olan bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşabilir ve bu konuda sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sizlere bu alanda nasıl hizmet verdiğimizden bahsedecek olursak. Şöyle ki;
• Sizlere profesyonel ekipler ve son teknoloji ekipmanlar ile kaliteli hizmet vermekteyiz. 
• Menülerimizi özenle ve mevsimine uygun olarak hazırlamaktayız. Her porsiyonu bir kişinin günlük alması gereken kalorisine uygun olarak hazırlamaktayız. 
• Yemekleri profesyonel aşçı ve şefler ile hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz. Uygun koşullarda hazırlamaktayız ve sizlere sunmaktayız. 
• Özenle hazırladığımız yemekleri yine uygun saklama koşullarında saklıyoruz. Sizlere ulaşıncaya kadar yemeklerimizi özenle muhafaza ediyoruz. 
• Sizlere uygun koşullarda ve profesyonel bir biçimde yemekleri sunmaktayız. İstediğiniz adrese ulaştırana kadar son derece uygun şekilde taşımaktayız. 
Yemek firmaları arasında sizlere mükemmel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sizlere bu alanda en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Bu alanda en iyi hizmeti almak ve bu deneyimi yaşamak için tek yapmanız gereken bizleri tercih etmektir. 
 

Yemek Şirketleri

Yemek şirketleri veya yemek firmaları sizlere sağlıklı ve güvenilir yemek hizmeti veren kişiler olmaktadır. Sizlere bu alanda son derece etkili ve başarılı hizmet vermekteyiz. Yemek firmaları arasında bizler gibi profesyonel ekipleri bulmak her zaman kolay değildir. Bu sebeple bizler ile çalışmak sizin için son derece önemli bir fırsat olmaktadır. Bu fırsatı elde etmek için tek yapmanız gereken bizleri tercih etmek ve bizlerden hizmet almaktır. 
Yemek firmaları arasında sizlere nasıl en iyi şekilde hizmet veriyoruz bahsetmek istiyoruz. Öncelikle sizlere hizmet verirken sorumluluk bilinci ile en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Sizlerin memnuniyetini son derece önemiyoruz ve bizlerden ve hizmetlerimizden memnun kalmanız için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Sizlerde bizler ile iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilir ve yemek firmaları arasında kalitesi ile öne çıkan bir ekip ile çalışma şansı elde edebilirsiniz. Bizlerden yemek hizmeti almak için yapmanız gereken iletişim adreslerimizi kullanarak ulaşmak veya bizleri ziyaret etmektir. 

En İyi Catering Firmaları

En iyi catering firmaları arasında öne çıkan bir firma olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapmaktayız. Yemek firmaları arasında zaten sunduğumuz hizmetin kalitesi ile öne çıkan bir firma olmaktayız. Hangi özelliklerimiz ile öne çıkıyoruz bahsedecek olursak. Şöyle ki;
• Bizler bu alanda uzun yıllardır tecrübeye sahibiz ve bu deneyimimiz sayesinde sizlere nasıl hizmet vereceğimizi çok iyi bilmekteyiz. Bununla beraber bu deneyim ile sizleri nasıl memnun edeceğimiz konusunda da kendimizden son derece emin olmaktayız. 
• Bünyemizde de yine aynı şekilde hem son derece deneyimli hem de bu alanda profesyonel olan kişileri bulundurmaktayız. Böylece sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmekteyiz. 
• Yemeklerin hazırlanmasında kullandığımız her malzemenin son derece kaliteli ve mevsimine uygun olmasına dikkat etmekteyiz. 
• Yemeklerimizin hem hazırlandığı alanlarda hem de sizlere ulaştırıldığı araçlarda son derece hijyenik ve sağlıklı olmasına özen gösteriyoruz. 
• Sizlere son derece nazik ve alanında kibar personeller aracılığı ile hizmet veriyoruz. Yaşadığınız herhangi bir olumsuz durumda bunu telafi etmek adına elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. 
Yemek firmaları arasında gördüğünüz gibi birçok önemli özelliğimiz ile öne çıkıyoruz. Sizlerde bu alanda bizler gibi en iyi firmalardan hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken yemek firmaları arasında bizleri tercih etmektir. Geri kalan her şeyi bizler sizin yerinize zaten halletmekteyiz. 

Catering Yemek Firmaları 

Catering yemek firmaları ile çalıştığınızda çeşitli etkinlik ve aktivitelerde yemek konusu sorun olmaktan çıkacaktır. Çünkü yemek firmaları olarak bizler sizin yerinize tüm işleri halletmekteyiz. Sizlere profesyonel bir biçimde destek vererek ihtiyaç duyduğunuz yemekleri karşılayabilmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz anda bizler ile iletişime geçerek sizlerde bu konuda sunduğumuz hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Sizlerde bu sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilir ve etkili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

İkitelli Yemek Firmaları 

İkitelli yemek firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti sunabilecek firmayı arıyorsanız tam olarak adresinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunabilmek için birçok konu üzerinde önemle durmaktayız. Bunların biraz neler olduğundan bahsedecek olursak. Şöyle ki;
• Öncelikle yemeklerimizin hazırlık sürecinde kullandığımız tüm malzemeleri özenle ve dikkatle seçiyoruz. Hepsinin sağlıklı ve güvenilir olduğundan emin oluyoruz. 
• Menüleri özenle hazırlıyoruz ve yine sağlıklı yemek felsefesinden ayrılmayarak sizlere besin değeri yüksek sağlıklı yemeklerden oluşan menüler hazırlıyoruz. 
• Yemekleriniz hazırlanırken bu işlem ve süreçler son derece hijyenik ortamlarda gerçekleşiyor. 
• Yemeklerin porsiyonlarını bir insanın günlük ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz ve buna göre hazırlanmasını sağlıyoruz. 
Yemek firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti verdiğini söyleyen birçok firma olabilir ancak bu vaatlerini yerine getiren çok az firma vardır. Bizler yemek firmaları arasında işte o vaatleri yerine getirebilen nadir firmalardan olmaktayız. Bu sebeple bizler ile çalışmak sizin için son derece faydalı ve etkili olacaktır. Bu alanda en iyi hizmeti alabilmek hiç zor değil bizler ile iletişime geçtiğinizde son derece kolaydır. 

Yemek Organizasyon Şirketleri

Yemek organizasyon şirketleri sizlere organizasyonlarınızda yemek ihtiyacınızı karşılamak üzere çalışan firmalardır. Yemek firmaları olarak da ifade edilen bu kişiler sizlere önceden belirlenen menüler doğrultusunda yemek hizmeti sunar. Bizler bu yemek firmaları arasında yer alan ve alanında son derece etkili işler yapan önemli bir firma olmaktayız. Bizler ile çalıştığınızda her türlü organizasyonunuz için rahatlıkla hizmet alabilir ve tüm yemek ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere bu alanda en iyi biçimde hizmet veren önemli firmalardan biri olmaktayız. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde bu alanda hizmet alabilirsiniz. Yemek firmaları arasında sizlere en iyi şekilde hizmet verebilecek bu alandaki en başarılı firmalardan biri olmaktayız. Bizler ile çalışmak sizin için son derece önemli bir şans olacaktır.
Bizler hizmet verdiğimiz sektörde kendine son derece güvenen ve sunduğu hizmetin kalitesinin arkasında olan bir firma olmaktayız. Yemek firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti verdiğimizi bu sayede ifade edebilmekteyiz. Sizlerde bu alanda en iyi firmadan hizmet almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilir ve sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Büyük Yemek Firmaları

Büyük yemek firmaları özellikle önemli davet ve etkinliklerde tercih etmeniz gereken firmalardır. Bu firmalar çok daha profesyonel ve ekip olarak daha donanımlı olduğundan dolayı sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Yemek firmaları rahatlıkla tercih edebileceğiniz sizler için son derece kurtarıcı olan firmalardır. Bizler bu kurtarıcı yemek firmaları arasında öne çıkan bir firma olmaktayız. Sizlerde bu alanda öne çıkan bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. 
Yemek firmaları arasında sizlere en iyi hizmeti sunabilecek son derece etkili bir firma olmaktayız. Sizlerde bu alanda son derece etkili bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için tüm ekibimiz ile birlikte son derece etkin bir biçimde çalışmaktayız. Bizlere ulaşmak ve bizlerden hizmet almak için tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızı kullanarak bizler ile irtibata geçmek olacaktır. 
BahçeşehirCatering Firmaları 
Bahçeşehircatering firmaları arasında sizlere son derece başarılı bir şekilde hizmet veren önemli yemek firmaları arasında bulunmaktayız. Sizlerde bu alanda iyi bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizler ile çalışabilirsiniz. Bizler ile çalıştığınızda son derece memnun kalacağınızı ve asla pişman olmayacağınızı rahatlıkla ifade edebiliriz. Bizler bu alanda hizmet veren yemek firmaları arasında son derece öne çıkan ve popüler firmalardan biri olmaktayız. Sizlerde bizler il çalışarak bu şanslı kişilerden olabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. 
 
Mevlit Yemekleri Firmalar
Mevlit yemek firmaları kişilerin özel gün olarak gördüğü ve belirli zamanlarda insanları ağıladığı mevlitlerde hizmet verir. Mevlitlerde bilindiği gibi insanlara iyi ikram yapılması ve yemeklerin vesaire lezzetli olması gerekir. Bunun için bazen kişiler bu görevi kendileri üstlense de bu doğru bir tercih değildir. Çünkü yemek firmaları gibi profesyonel ve düzenli bir şekilde bu işlem gerçekleştirilmez. Böyle durumlarda kişilerin bizim gibi profesyonel yemek firmaları ile çalışmaları çok daha doğru bir tercihtir. Bizler bu alanda size en iyi şekilde hizmet veren yemek firmaları arasında bulunmaktayız. İstediğiniz zaman mevlidinizde ikram edilmek üzere bizlerden yemek hizmeti alabilirsiniz. Sizlere bu alanda en iyi şekilde yemek hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. 
Yemek Dağıtım Şirketleri
Yemek dağıtım şirketleri günümüzde oldukça tercih edilen ve kişilerin son derece işine yarayan yemek firmaları arasında bulunur. Kişilere istedikleri sayı ve porsiyonda yemek dağıtımı gerçekleştirmektedir. Bizler yemek dağıtım hizmeti veren önemli bir yemek firması olmaktayız. Hatta biraz iddialı olacak ama yemek firmaları arasında sizlere en iyi şekilde hizmet veren firma olmaktayız. Sizlerde bizler ile iletişime geçerek bu konuda sunduğumuz profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için görev alan tüm profesyonel personelimiz ile çalışmaktayız. Yemek firmaları arasında en iyi firmadan destek almak için mutlaka tercihiniz bizden yana olmalıdır. 
Tabldot Firmaları
Tabldot firmaları son zamanlarda en popüler hizmet kollarından birini oluşturmaktadır. Yemek firmaları bilindiği gibi kişilere tabldot yemek hizmeti de sağlamaktadır. Tabldot yemek hizmetinde amaç belirlenen sayıda aynı porsiyonda yemek hazırlamak ve kişilere ulaştırmaktır. Yemek firmaları arasında sizlere tabldot yemek hizmeti de veren en iyi firmalardan biri olmaktayız. Bizler ile çalışarak sizlerde bu alanda en iyi hizmeti alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için bizler firma olarak canla başla çalışmaktayız. Bu sebeple yemek firmaları arasında en fazla tercih edilen ve popüler olan firmalardan biri olmaktayız. 

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Catering kelimesi ülkemize ilk olarak 1980 ‘li yıllarda giriş yapmıştır. Sektörel pazardan ziyade ilk olarak otellerde rastladığımız catering hizmeti zaman içerisinde her bir şirket bünyesine kuruma ve kuruluşa yerleşmiştir. Catering kelime anlamı olarak yemek tedarik eden anlamına gelmektedir. Yabancı kökenli olan bu kelime ülkemizde de sıklıkla catering olarak kullanılmakta ya da bir diğer adıyla toplu yemek ve yemek firmaları olarak da anılmaktadır. Özünde hepsi aynı anlama gelmekte ve aynı şeyi ifade etmektedir. Catering firmaları Türkiye ‘nin her yerinde hizmet vermektedir. Ancak yoğunluklu olarak büyük şehirlerde rastladığımız yemek firmaları özellikle de Avrupa Yakası bölgesinde artışa sebep olmaktadır. Sanayinin çok olduğu ve insan topluluğunun çok olduğu bu yerlerde dolayısıyla yemek ihtiyacı da bir o kadar oranda fazla olmaktadır. 

Şirketler yemek yeme ihtiyaçlarını ilk olarak kendi bünyelerinde sağlamak isteseler de zaman içerisinde bu durum dışarıdan yemek tedarik etmeye kadar gitmektedir. Bunun en temel sebeplerinden biri de yemek firmaları hem oldukça düşük maliyetlerde hem de pratik bir şekilde çözüme kavuşturur. Yüzlerce ve hatta binlerce kişiye aynı anda ve aynı lezzette yemek çıkarmak ve bu yemekleri servis etmek oldukça zahmetli ve sanıldığından çok daha maliyetli olabilmektedir. Gün içerisinde personellere verilecek öğünlere göre haftalık ya da günlük mutfak malzemesi alınmalı, büyük endüstriyel mutfak ekipmanları ile yemekler hazırlanmalı ve standart mutfak koşullarından çok daha büyük mutfak alanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ve elbette tüm bu yemekleri hazırlayabilecek usta aşçılara ve yardımcılara da ihtiyaç duyulmaktadır. Durum böyle olunca dışarıdan yemek tedarik etmek yani diğer bir deyişle yemek firmaları catering hizmeti almak oldukça karlı ve pratik olacaktır. Bazı firmalarda, özellikle hastahane, okul, fabrika ve şantiyelerde yemek yeme işlemi tek öğünde olmamakta tüm gün belli aralıklarla yemek servisi yapılmaktadır. Vardiyalı çalışma sisteminin olduğu bu kurumlarda ve kuruluşlarda ise catering firması desteği almak bir o kadar önem taşımaktadır. Sürekli olarak öğün servisi yapan firmalar için devamlı yemek hazırlamak, servis etmek ve arta kalanları temizlemek oldukça zahmetli bir iş olacaktır. 

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Hızla gelişen ve sanayileşen teknolojiyle birlikte büyük şirketler, çalışan iş gücünde daha fazla performans sağlamak için firma konusunda seçimi profesyonel olanlardan yapmaktadır. Kentleşmenin ve iş gücünün 
artması beraberinde toplu beslenme gereksinimini de getirmiş ve bu zamanla bir sektör haline gelmiştir. Bir çok sektörde iş ortaklığı sunan firmalar hizmetlerini yüksek kalite ve standartlarında vermektedir. Hazır yemek tedariki anlamına gelen Catering sektörü bu hizmetlerin başında tercih edilir. Büyük ve çeşitli organizasyonlarda (düğün, nişan, doğum günü, davet vb.) yemek sorununu ortadan kaldırmak, zamandan ve paradan tasarruf etmek adına en pratik çözüm “Catering”dir. Baştan sona tüm aşamalarında profesyonellik arayan hassas ciddi ve zorlu bir iş olan catering, tercihlerimizin yanı sıra toplu yemek firmaları  ile yapılan anlaşmalarda Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine uygun olanakları taşımasına dikkat edilmesi önemli bir husustur.
Catering firmaları müşterilerinin sadece yemek ihtiyacını karşılamak için değil bunun yanı sıra onların yedikleri yiyeceklerden yeterli miktarda besin kaynağından faydalanmasını sağlamalıdır. Bu amaç doğrultusunda iş güvenliği uzmanları, diyetisyenler ve gıda mühendisleri ile birlikte çalışmaktadırlar.
Ayrıca “Paket Yemek Servisi” ile birlikte müşterilerin yiyeceklerinin temizlik ve ısıtma sorununu ortadan kaldırmış, tek kullanımlık malzemeler ve sıcak servis ile birlikte yemek yapma olanağının bulunmadığı (eczane, doktor ofisi, avukat ofisi gibi) mekanlara da hizmet sağlamıştır. 
Yüzyıllar öncesine bakılırsa hazır yemeğin çok önceden oluşan bir kültür olduğu gözlemlenebilir.
Osmanlı Dönemi’nde “İmaret Sistemi” ile birlikte toplu beslenme oldukça yaygınlaşmıştır. 
Ülkemiz gelişen ekonomisi ve sanayisi ile toplu yemek alanında gün geçtikçe büyüme ve gelişim göstermektedir.Türkiye’de Tarım Bakanlığı’na bağlı 4.800 firma hizmet verirken, yaklaşık 6 milyon kişi yemek firmaları desteği ile yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

İstanbul 'da ve Türkiye ‘sin pek çok bölgesinde yemek firmaları ya da diğer bir deyişle catering firmaları bulmak mümkündür. Ancak en doğru firmayı ve en iyi kalitedeki yemeklere ulaşmak bu kadar da mümkün olmamaktadır. İyi bir catering firması ile anlaşmak için oldukça iyi koşullara sahip özellikler taşıması ve bunların her birinin ince elenip sık dokunması gerekmektedir. Fabrika, şantiye, hastahane veya okul işletiyorsanız yemek yeme maliyetlerini düşürebilmek için ilk yapmanız gereken bir yemek firmaları anlaşması olacaktır. Bu gibi vardiyalı ve sirkülasyonun yoğun olduğu çalışma koşullarının hızlı ve personel sayısının çok olduğu yerlerde yemek maliyetlerini düşürmek için en iyi yol catering firması ile anlaşmaktadır. Çünkü yüzlerce ve hatta binlerce kişiye aynı anda yemek çıkarmak her bir yemeğin aynı anda sunulması ardından çıkacak bulaşığı toparlamak tüm bu mutfak malzemelerinin alınması ekipmanın sağlanması onların yiyecekleri alanı oluşturmak derken durum işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Ancak catering firması ile anlaşıldığı durumlarda, maliyetler oldukça düşmekte üstüne üstlük yemek kalitesi de bir o kadar oranda arttmaktadır.

İyi bir Yemek Firmaları Tercihi Nasıl Olmalıdır?

İyi bir yemek firmaları arayışında iseniz pek çok noktayı ele almalısınız. Bunlardan ilki ve her durumda var olması gereken koşul şüphesiz ki hijyendir. Üstelik hijyenin yalnızca mutfakta ve ekipmanlarda değil aynı zamanda yiyeceklerde yemeği hazırlayan kişilerde, aşçılarda, lojistik personellerinde olması gerekmektedir. Hijyenin ardından gelen en önemli bir diğer konu da yiyeceklerin mevsimine uygun sağlıklı gıdalar olmasıdır. Gıdalar sağlıklı olmalı ve aynı zamanda da her damak tadına hitap edecek düzeyde lezzette olmalıdırlar. Bu nedenle yiyecekler uzman aşçılar ve maharetli eller tarafından hazırlanmalı tüm bir gün yemek arasını bekleyen personeller tarafından iyi bir şekilde karşılanmalıdır. Hijyen ve sağlık kadar mühim olan diğer bir konu da elbette ki lezzettir. Her şeyi tamamladıktan sonra tüm bu kaliteli hizmeti en düşük fiyata almak için de doğru bir firma tercih edilmelidir. Sizler firmalarınız, kurumlarınız için yemek firmaları arayışında iseniz tercih edeceğiniz noktalar budur. En iyi catering firması Avrasya Kurumsal Catering bilgilerine ulaşmak için iletişim sayfamıza yönlenebilirsiniz. 

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

İstanbul ‘da pek çok yemek firmaları bulunur. Ancak hangi yemek firması gerçekten sizlerin taleplerine hitap eder hangileri üstün kalite standartlarına uygundur bunu bilmek bazen mümkün olamayabilir. Çok lezzetli gördüğünüz bir yemek aslında hiç de hijyenik olmayan koşullarda üretilebilir. Ve yahut hijyenik ortamlarda hazırlanan bir yemek kötü tepsi ve tencerelerde sunulabilir. Bu gibi durumlarda insanlar oldukça iğreti yaklaşabilir ve yedikleri yemeklerden tat almayabilir. Bu sebepledir ki her yemek firması talebi karşılayamıyor ya da sağlıklı ortamlarda sağlıklı gıdalar üretemiyor. Firmamız çok uzun yıllardır toplu yemek firmaları olarak İstanbul Avrupa Yakası ‘nda hizmet vermektedir. Müşterilerine her zaman kaliteli ve sağlıklı aynı zamanda da birbirinden lezzetli gıdalar sunmaktadır. Bu sebepledir ki her bir müşterimiz ile çok uzun yıllar çalışma ortamı sürdürüyor ve mutlu müşteri kadromuzu her geçen gün arttırıyoruz. İyi bir yemek firması her zaman himayesinde gıda mühendisi barındırır. Yemeklerinin sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlandığı gıda mühendislerince onaylanır. Bizler de bünyemizde bulundurduğumuz gıda mühendislerimiz ile sizlere kusursuz bir toplu emek deneyimi yaşatıyor sağlıklı ve leziz gıdalarla beslenmenizi sağlıyoruz.

Yemek Firmaları Nerelere Hizmet Verir?

Bugün bakıldığında pek çok kurum, orta ve büyük ölçekli şirketler, kuruluşlar toplu yemek hizmeti almaktadır. İlk olarak 1980’li yıllarda karşımıza çıkan toplu yemek hizmetleri bugün neredeyse çalışma ve insanın olduğu her ortamda bizi karşılamaktadır. Üstelik insanlar artık yalnızca iş yerlerinde değil aynı zamanda toplu yemek organizasyonlarında, çeşitli topluluklarda, toplantılarda, doğum günü partilerinde, kınalarda, nişan düğün ve çeşitli etkinliklerde, şirket toplantılarında toplu yemek hizmetini kullanmaktadır. Bunun en büyük nedeni usta aşçılar tarafından yapılan yemeklerin onlarca ve hatta yüzlerce kişiye birden lezzet bakımından hitap edebilmesi ayrıca bu yemeklerin aynı anda hazır olmasıdır. Bugün bakıldığında 4 ila 5 kişilik bir ailenin yemeğini hazırlamak bile saatlerce sürebiliyor iken yüzlerce kişiye aynı anda ve aynı lezzette yemek hazırlamak çok daha fazla zorlayıcı ve yorucu olabilmektedir. Bu nedenle de pek çok topluluk için şirketlerin de yanı sıra toplu yemek hizmetleri yapılır. İyi bir yemek firmaları arayışında iseniz Avrasya Kurumsal Catering firmamızı tercih edebilirsiniz.

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Günümüzde catering hizmeti oldukça fazla gelişmiştir. Artık pek çok kurum ve de kuruluş catering hizmeti alarak yemek yeme işlemlerini bu şekilde gidermektedir. Bunun bu şekilde yapılmasının pek çok sebebi vardır. İlk olarak catering hizmeti almanın büyük ölçüde maliyetleri düşüktür. Yemek yapma işlemini içeride bir personel ve mutfak eşliğinde yapmaktansa dışarıdan tedarik etmek oldukça karlı bir davranıştır. Bu sebeple de pek çok kuruluş yemek yeme işlemlerinin yemek firmaları aracılığıyla yapmaktadır. Yemek firmalarının tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden bir diğeri de yemeklerin çok daha sağlıklı olmasıdır. Her gün dışarıdan yemek yemek ya da fast food gıdalarla beslenmek iyi bir yöntem değildir. O yemeklerin hangi koşullarda hazırlandığını ya da hijyenik ortamlarda mı oluştuğunu asla bilemezsiniz. Çoğu cafe ve restaurantlarda mutfaklar açık değildir, kapalıdır. Bu da içeride neler olduğunu bilmenizi engeller. Hijyenik koşulların sağlandığı durumlarda bile her gün dışarıdan yemek yemek sağlıklı olmayacaktır. Çünkü dışarıda pek çok yemek firması ağır yiyecekler ya da fast food gıdalar satmaktadır. Dışarıdan bakıldığında oldukça lezzetli görünen bu yiyecekler açlık hali ile birlikte göz alıcı olabilir ancak yedikten sonra insanları düşündürmeye sevk eder. Midede ağırlık yaşanmasına, ciddi mide rahatsızlıklarına ve gün içinde sürekli olarak halsizliğe neden olmaktadır. Ancak düzenli olarak ev yemekleri yemek her zaman her durumda oldukça sağlıklıdır. Yemek firmalarının en çok tercih edilmesinin nedeni de sağlıklı olmalarıdır. Bünyemizde bulundurduğumuz gıda mühendislerimiz her zaman en sağlıklı gıdaların en lezzetli ve hijyenik olması için çalışıyor ve müşterilerimizin son derece kaliteli bir hizmet almasını sağlıyor. 

Yemek Firmaları Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hijyen koşulları her zaman yemek kurallarında en başta yer alır. Hijyenin olmadığı bir ortamda ne kadar sağlıklı ya da gündelik gıdalarlar hazırlanırsa hazırlansın yeterli olmayacaktır. Hijyenin ardından gelen ve en önemli olan diğer bir nokta ise gıdaların sağlıklı olup olmadığıdır. Bu iki kuralı bünyesinde barındıran her yemek firmaları tercih edilebilir. Avrasya Kurumsal Catering firmamız çok uzun yıllardır bu alanda ve sektörde hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.