TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ

Taşıma yemek hizmeti; işletmelerin mutfakları ve çalışma ortamları yemek üretimine uygun olmadığı için tercih edilmektedir. Taşıma yemek hizmeti diğer yemek hizmetlerinden öne çıkaran en önemli özelliği ise; yemeklerin bir merkez mutfakta hazırlanıp, yemek transferi için sağlık ve hijyen koşullarına uygun özel dizayn edilmiş araçlar ile taşınmasıdır.

Avrupa Kurumsal Yemek Şirketi mutfaklarında çalışan tecrübeli ve işini severek yapan kadromuz ile her zaman işe ilk önce müşteriye özel catering hizmet çözümleri planlayarak başlarız.

CATERİNG HİZMETİMİZ

Planlama catering hizmetimiz ve taşıma yemek hizmetimiz için ilk önce müşteri adayının beklentilerinin dinlenmesi ve mevcut hizmet alanlarının incelenmesi ile başlar. Yapılan toplantı ve inceleme sonrasında öncelikle müşterimizin memnun kalacağı şekilde hizmet tarzını belirleriz. Tüm beklentilere uygun bir şekilde menü kompozisyonu hazırlarız. Belirlediğimiz catering hizmet tarzına uygun olarak modern ve teknolojik tasarımlarla düzenleyerek teklif ekinde müşterimizin değerlendirmesine sunarız. Böylelikle geriye sadece catering hizmet başlangıç tarihini belirlemek kalır.

Taşıma yemek hizmetinde edindiğimiz ilke her zaman; ‘‘leziz yemekler üretiyor, sağlıklı bir şekilde taşıyoruz.’’ diye özetleyebiliriz. Kaliteli yemek malzemeler kullanarak, damak tadınıza hitap edecek birbirinden lezzetli güzel üretiyoruz. Sizlerde leziz yemekler üretebilir, ancak üretimden tüketime kadar geçen süreçte eğer doğru önem şekillerini almıyorsanız müşteriniz için lezzetli yemek yerine sağlık tehdidi taşıyor olabilirsiniz. Avrupa Kurumsal Yemek Şirketinin Mutfağı catering hizmetinin yanı sıra taşıma yemek hizmeti vermek içinde detaylarına kadar özenilerek planlandı.

NEDEN TERCİH EDİLİR?

İşletmenizin mutfağı ve çalışma ortamlarının yemek üretimine uygun olmaması, yemek üretimindeki maliyetlerinizin çok yüksek olması sonucunda yemek üretiminin yapılamaması durumunda taşıma yemek hizmeti tercih etmeniz işletmeniz daha karlı olarak müşterilerinize hijyenik catering hizmeti sağlayabilirsiniz. Taşıma yemek hizmetimiz, sizler için kaliteli ve güvenilir yemekleri sunmanın yanı sıra ekonominize zarar vermeyecek kadar uygun maliyette olarak kendi yemek üretiminize göre çok daha uygun olacaktır. Ayrıca ülkemizde son yasal değişikliklere ve düzenlenmelere göre yemek üretiminin yapılacağı yerin belirli kalitede gıda tüzük ve standartlarına da uygun olması gerekmektedir.–