YEMEK ŞİRKETİ

YEMEK ŞİRKETİ

YEMEK ŞİRKETİ

Yemek şirketi insanlar için yemek üretip servisini yapan bir başka deyişle toplu yemek hizmeti sunan şirket olarak tanımlanır. Yemek şirketleri hem firmalara günlük olarak toplu yemek hizmeti hem de kişilere düzenleyeceği organizasyonları için ikramlıklar hazırlar ve sunar. Bu hizmetleri ile yemek şirketi pek çok kişiye fayda sağlar.

Yemek Şirketlerinin Tercih Edilme Sebepler Nelerdir?

Çeşitli sebeplerden dolayı yemek hizmeti almak isteyen kişilerin tercihi yemek şirketleri yönünde olmaktadır. Bu tercihin temelinde ise ekonomik açıdan fayda sağlaması, firmaların deneyimli olması ve hizmetin kapsamı yer alır. Ayrıca gün içerisinde düzenli ve dengeli beslenmek isteyen kişiler sunulan yemeklerin ev yemeği lezzetinde olması ve belirli zaman aralığında teslim edilmesinden dolayı da tercihlerini yemek şirketlerinden yana yapar.

Günümüzde sıkça yaşanan iş yoğunluğu kişilerin yemek hazırlamalarına ve düzenli olarak beslenmelerine engel olmaktadır. Bu sebeple pek çok fiziksel ve ruhsal hastalıklar baş göstermektedir. Bu durumun yaşanmasını engelleyebilmek ve yemek hazırlık süreci ile zaman kaybetmemek için yemek şirketleri en doğru seçim olur.  Bu duruma ek olarak çalışma alanından ötürü yeterli alana sahip olmayan firmaların dışarıdan hazır paketli ürünler tüketmek yerine yemek firmaları ile anlaşarak yemek hizmet almasıdır.

Yemek Şirketlerinde Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yemek şirketleri müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek ve her geçen gün müşteri memnuniyetini artırabilmek için hizmet süreci içerisinde kaliteye önem verir. Kaliteli hizmet sunabilmek için öncelikle şirket bünyesinde standartlar çerçevesinde kaliteli hizmetin sınırlarını belirler ve çalışanları ile birlikte entegreli çalışmak için gerekli tüm hazırlıkları yapar. Şirket bünyesindeki eksiklikler ve yapılması gereken yenilikler belirlenerek en kısa zaman içerisinde aksiyonlar alınır.

Yemek şirketlerinde kaliteli hizmet anlayışının hayata geçmesi için: müşterinin isteklerine tam anlamı ile cevap verebilmek, sektördeki yenlikler takip edilerek hayata geçirmek, eğitimler düzenlemek ve devamlılığını sağlamak, işindeki yenilikleri takip eden ve işinde nitelikli personeller çalıştırmak, catering sektörü ile ilgili yasaları takip etmek ve uymak, standartları sağlamak gerekir.

Yemek Şirketinde Çalışanların Hizmetteki Yeri Ve Önemi

Yemek firmalarında çalışan personeller toplu yemek hizmetinin tüm sürecinde etkin rol oynar. Ayrıca müşterinin hizmetten memnun kalmasını da doğrudan etkiler. Bu sebeple personelin sahip olduğu nitelikleri, iletişim gücü, işteki performansı, sağlığı oldukça önemlidir. Bu durumlardan herhangi birinin sağlanmaması hem bireysel olarak yaptığı işlerde hem de toplu çalışmalarda gerekli olan kalitenin sağlanmasını engeller. Bu da doğrudan müşterinin memnuniyetini olumsuz etkiler. Bu yüzden personel seçimi, müşterisinin memnun kalmasını isteyen ve kaliteli hizmet sunmak isteyen yemek firmaları için önemli bir husustur.

Sonuç olarak yemek firması insanlara toplu yemek hizmeti sunan, hizmetini kaliteli bir biçimde sunmak için belli başlı anlayışları benimseyen ve bu durumun sağlanabilmesi için de gerekli çalışmalar yürüten firmalardır.

Yemek Şirketi

Yemek Şirketi

Yemek Şirketi

Yemek Şirketi 

istanbul avrupa yakasında faliyetlerini sürdüren avrasya catering bir yemek şirketidir. Bu bölgeden leziz yemeklerini müşterilerine ulaştıran firma avrupa yakası merkezli olup anadolu yakasına'da hizmetler vermektedir. Bu manevra kabiliyetini bölge mutfalarına ve servis araçlarına borçludur. Gıda güvenliğini sağlıyabilmek için avrasya yemek araçlarda thermoline denilen bir sistemi kullanmaktadır. Bu sitem sıcak yada soğuk zinciri bozmadan tüketicinin mutfağına kadar ulaşmaktadır. Gıda güvenliği bireyin vücut sağlığı için oldukça gereklidir gıda mühendislerimiz istanbul yemek şirketi olan avrasya nın mutfaklarında bu işi çok özenli yapmaktadır. Operasyon ekibi bir müthiş uzmanlıkla servis vermektedir. Siz istanbulun en iyi yemek şirketlerinden biri olan avrasya'yı keşfetmelisiniz. İyi yemek çeşitleri ile servis yapan gıda firması sizi dinler talepleriniz doğrultusunda iş yapar. Kobi, fabrika, hastane gibi işletmelerin mutfak yönetimini yapan avrasya gıda hizmetleri lider bir şirkettir. Nasıl mı sağlıklı yapar bunu streil tesislerine ve uzman ekiplerine borçludur. Gıda kodeksi gereği bütün düzenlemeri yapmıştır. Yemek şirketleri veya Yemek Şirketi olarak telafuz etmeniz fark etmez çünkü avrasya'nın kampanyası ' Bir Yemek Firmasın'dan Daha Fazlası' bu slogan ile bir çok şeyi ifade etmektedir.

Yemek şirketi olarak hizmetimiz taşıma yemek, yerinde üretim,catering,paket yemek,kahvaltı ve kumanya hizmetleri gibi bir çok branşı ilgilendirmektedir. İsterseniz kır gezisi ve toplantılarınızı da mükemmel olarak düzenler.