İstanbul catering firmaları

İstanbul catering firmaları

İstanbul catering firmaları

İstanbul catering firmaları 

Catering; kelime anlamı itibariyle yemek tedarik eden kuruluşların verdiği hizmete ifade eder.  Catering firmaları ; farklı lezzetleri farklı standartlarda üreterek, kurumsal ihtiyaçları karşılar veya bireysel tedarik gerçekleştirir. Bu noktada servisi veren firmanın belli standartlara sahip olması elbette zorunluluk arz eder. Gıda tedarik faaliyetleri günümüzde oldukça sıkı denetlenmesi ile birlikte, kimi zaman mağduriyetlerin yaşanmasına sebep olan yemek şirketleri ile karşılaşmak da söz konusu olabilir. Bu nedenle catering şirketleri seçilirken özellikle firmaların geçmişlerine ve sahip oldukları kurumsal pozisyona dikkat edilmelidir. Uluslararası standartlarda gıda hijyeni koşullarına uygun biçimde üretim yapmak yemek şirketleri için bir sorumluluktur. Biz Avrasya catering olarak; sektörün bu ihtiyacını en yüksek standartlarla karşılıyor ve hijyen koşulları ile birlikte mükemmel lezzeti erişebilmeniz sağlıyoruz. 

Yeni nesil gıda tedarik hizmetleri 

Avrasya Catering, herhangi bir zamanda herhangi bir etkinlik için size özel menüler tahsis edebilir, ya da düzenli olarak personellerinize sunacağınız yemekleri belirlenen zaman aralığında size bulaştırabilir. Bunun için tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı bize belirtmenizdir. Düzenli gıda tedarik süreçlerinin yanı sıra, çok büyük davetler ya da aile işi birleşimleri için size yemek servisi yapabiliriz. Siz de nitelikli catering şirketleri ile çalışıp, sorunsuz ve zahmetsiz süreçler elde etmek istiyorsanız bize ulaşınız.

Avrasya Catering;  

  • Taşıma yemek 
  • Yerinde üretim 
  • Toplu üretim 
  • Ziyafet ve ikram 
  • Paket yemek
  • Outside Catering hizmeti

Gibi tüm ihtiyaçlarınıza tam zamanında ve eksiksiz olarak çözüm üretebilmektedir. Dilerseniz bizimle günlük yemek anlaşması yapabileceğiniz gibi, özel gün ve geceleriniz için talepte de bulunabilirsiniz. İstanbul catering firmaları içerisinde, ön sıralarda yer alan kuruluşumuz, bu konumunu lezzetli ve sağlıklı gıdaları taahhüt ettiği biçimde müşterilerine sunabiliyor bulmasına borçludur. Farklı lezzetleri erişmek ve içerik bakımından nitelikli ürünlerden üretilmiş yemekleri misafirlerinize ya da çalışanlarınıza sunmak için farklı catering şirketleri aramanıza artık gerek yok. Biz size yemek firmaları içerisinde farklı bir deneyimi en uygun koşullarda sunabilmek için çalışmaktayız. Bize hemen ulaşarak, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve hemen çalışmaları başlatabilirsiniz. Kaliteli ve lezzetli yemeği ulaşmanın en kısa yolu, bir telefon kadar uzağınızda.

Avrasya garantörlüğünde hizmet almak için mutlaka bizimle iletişme geçebilirisiniz.

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul catering firmaları hizmetlerini hem sayıca çok fazla kişiye hem de farklı beklentilere sahip kişilere ulaştırır. Bunun en büyük nedeni İstanbul’un kalabalık bir şehir olması ve bünyesinde pek çok kişiyi barındırmasıdır. Bu da İstanbul’da dışarıdan yemek hizmeti almak isteyen kişi sayısının bir hayli çok olmasına neden olur. İstanbul catering firmaları kısa sürede çok fazla kişiye hizmet vermesi gerekir. Aksi takdirde sektörde başarılı olamaz ve tutunamaz. Özellikle İstanbul’da yer alan firmalar çoğunlukla dışarıdan catering hizmeti almak ister ve hizmetin de kısa sürede kendilerine ulaşmasını bekler. Bu da İstanbul’da yer alan catering firmalarının sağlaması gereken bir özellik olmasına neden olur.

İstanbul Catering Firmaları Nasıl Bir Hizmet Sunar?

İstanbul catering firmalarının birçoğu kaliteli ve iyi bir hizmet sunar. Özellikle müşterinin beklentilerine göre çalışmalar yapan ve müşteri memnuniyetini sağlamak için gereken özeni ve dikkati gösteren İstanbul catering firmaları kaliteli bir yemek hizmeti sunar. İstanbul catering firması olan Avrasya Kurumsal yemekleri, sunumları ve servis imkanları ile hizmet alan herkesin memnun kalmasına ve catering hizmetinin sağladığı avantajlardan tam anlamı ile yararlanmasına imkan tanır.

İstanbul catering firmaları pek çok kişiye hizmet sunduğundan çeşitli alternatiflere sahip yemek hizmeti sunar. Buradaki temel amaç hizmet alan kişinin damak tadına uygun ve memnun kalacağı bir hizmeti sunabilmektir.  Bu noktada Avrasya Kurumsal catering firması da menüleri ile farklı alternatiflere sahip yemek ya da atıştırmalıklar sunar. Böylece hizmet almaya karar vermiş kişiye uygun yemek hizmeti sunmuş olur.

Tüm catering firmaları gibi İstanbul catering firmaları da hijyenik ortamda hazırlanmış ve sağlıklı yemekleri müşterileri ile buluşturur. Bu sayede kişilerin yemekleri tüketmesi ile sağlık açısından herhangi bir sorun yaşamasına engel olunmuş olur. Ayrıca gün içerisinde dengeli ve düzenli beslenmek isteyen kişiler için catering hizmeti iyi bir tercih olmasının yanında İstanbul yemek firmaları bu imkanı hizmet alan kişilere uygun fiyatlandırma ile sunar. Bu da İstanbul’da yaşayan pek çok kişinin catering firması ile anlaşmasına sebep olur.

İstanbul Catering Firmaları ile Hızlı Servis İmkanı

İstanbul catering firmaları ile hızlı servis imkanı hizmet alan kişiler için çok önemli bir husus olup, hizmetten memnun kalıp kalmamasına neden olan bir faktördür. Bu nedenle İstanbul catering şirketleri yemeklerini müşterisine hızlı bir şekilde ulaştırmayı amaç edinir ve yemeklerin de kendi özelliklerini yitirmemesi için ayrı bir özen gösterir. Bu sayede müşterinin memnuniyetini  bir noktada sağlamış olur.

Kısacası İstanbul catering firmaları sayıca çok fazla kişiye ulaştığından yemek hizmetlerinde kaliteye ayrı bir önem verir. Ayrıca müşteriye hizmeti kısa sürede ulaştırmak için gereken özeni gösterir.  Buna ek olarak çeşitli hizmetleri ile birçok kişiye uygun hizmet sunar.

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul catering firmaları bulunduğu konum itibari ile farklı sektörde iş yapan firmalara ve farklı türde organizasyon düzenlemek isteyen kişilere toplu yemek hizmeti verir. İstanbul catering firmaları kaliteli hizmetleri ile pek çok kişinin yemek ihtiyacını giderir. Aynı zamanda hizmet alan kişilere ekonomik olarak ve zaman açısından avantaj sağlar.

İstanbul catering firmaları müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve müşterilerinin sağlıklarının bozulmasına mahal vermemek için kaliteli, hijyenik ve lezzetli yemekler sunan firmalardır.Ayrıca sundukları hizmetleri ile catering sektörüne önderlik eden firmalardır.

İstanbul Catering Firmaları Ve Sundukları Hizmetler Nelerdir?

İstanbul catering firmaları: İstanbul bölgesinde yer alan ve farklı sektörde çalışmalar yürüten firmalara, sayıca fazla kişinin bulunduğu hastane, yurt, okul gibi kurumlara ve kişilere toplu yemek hizmeti sunan catering firmalarıdır. İstanbul catering firmaları: Atıştırmalık, yöresel yemekler, tabldot hizmetleri, ikramlıklar vb. çeşitlilikte yiyecek hazırlayarak sunar.

İstanbul catering firmaları tüm hizmet süreci boyunca çalışanları ile müşteri memnuniyeti için özverili çalışmalar yürütür. Başta menü hazırlıkları olmak üzere yemeklerin sunumuna kadarki süreçte gerekli olan tüm çalışmalar için standart ve yönetmelikleri göz önünde bulundurur.

İstanbul Catering Firmaları Neden Tercih Edilmelidir?

İstanbul catering firmaları kaliteli bir hizmet almak isteyen ve hizmet sürecinde hem zaman hem de ekonomik olarak avantaj sağlamak isteyen herkesin tercih etmesi gerektiği catering firmalarıdır. Yemekler için kullandığı ürünlerin kalitesi, birlikte çalıştığı tedarikçilerinin ve personellerinin bilinçli olması, amaç olarak edindikleri görüşleri ile catering firmaları müşterilerine eşsiz bir hizmet sunar.

İstanbul catering firmaları personel sayısı fazla olan firmalara verdikleri tabldot hizmetleri ile firmaların bu iş yükünü hafifletmektedir. Bu nedenle personellerin günlük yemek ihtiyacını gidermek ile yükümlü olan şirketlerin catering firması ile anlaşması pek çok açıdan avantaj sağlar. Öncelikle yemek hazırlık süreci ile ilgilenecek elemanın firma tarafından alınması, yemekler için malzemelerin tedarik edilmesi,  vb. sebepler giderlerin artmasına ve zaman kaybına sebep olur. Bu nedenle yemek hizmeti işinde ehil kişiler tarafından hazırlanır ve sunulursa hizmet alan kişilere hem zaman hem de ekonomik açıdan olumlu geri dönüşleri olur.

İstanbul Catering Firmalarında Hijyen

İstanbul catering firmalarında hijyen en önemli unsurlardan biridir. Bunun  sebebi ise insan sağlığının bozulmaması ve müşterilerin hizmetten memnun kalması için yapılması gereken en önemli unsurlardan birinin hijyen olmasıdır. Hijyen etmeni hizmet sürecinde tam olarak sağlanmaz ise kaliteli hizmet verilmemiş olunur. Bu nedenle müşterinin toplu yemek hizmetinden memnun kalması ve sağlık açısından herhangi bir sorun yaşanmaması için hijyen catering şirketi için önem verilmesi gereken hususların başında yer alır.

Sonuç olarak İstanbul catering firmaları hijyen kavramına verdiği önem, çeşitli hizmetleri ve müşterilerine sağladığı avantajları ile tabldot hizmetinde önde gelen catering şirketleri olarak bilinir.

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları 

 

Ülkemizde catering oldukça revaçta olan bir sektör ve hizmettir. Bugün bakıldığında pek çok firma ve işletme catering firmalarından yemek tedarik etmektedir. Bunun temel nedenlerinden biri de yiyeceklerin sağlıklı gıdalardan olması ve bu hizmeti oldukça düşük maliyetlere sağlayabiliyor olmalarıdır. Catering firmaları yüklü alım ve satış yapabilme kapasiteleri sayesinde standart yemek ücretlendirmelerinin oldukça altında fiyatlar ile müşterilerine hizmet sunabilmektedir. İyi bir catering firması her zaman en ucuz olan değil fiyat performans bakımından en makul seçeceği sunandır. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde sıklıkla catering firmalarına rastlanır. Ancak hangi catering firmasının ne düzeyde iyi olduğuna karar vermek bu denli kolay olmamaktadır. Bu nedenle de kendiniz, personelleriniz ve firmanız için catering firması seçerken pek çok kıstası ele almalısınız. Bu kıstasların başında kalite, hijyen ve sağlık gelmektedir. Yalnızca yiyecekler değil hizmet de kaliteli olmalıdır. Yemeklerde kullanılan besinler, takviye gıdalar her zaman kaliteli malzemelerden sağlanmalıdır. Hiçbir yemek bozulmuş, çürümüş, çürümeye yüz tutmuş, tarihi geçmiş ve benzeri durumları kati suretle içermemelidir. Bu gıdalar bu hale geldiği anda imha edilmeli ve diğer yiyecekler ile karıştırılmamalıdır. Hiçbir gıdada sağlığı olumsuz etkileyecek durumlar yer almamalıdır. Her bir gıda kendi saklanma koşuluna uygun bir şekilde muhafaza edilmelidir. Soğuk olarak saklanacak gıdalar buzlukta, derin dondurucuda ya da buzdolabında saklanmalıdır. Sıcak ya da oda koşullarında saklanması gereken gıdalar da bu koşullara uygun saklanmalı ve bu şekilde yemeklere katılmalıdır. Yiyeceklerin hiçbiri dışarıdan gelebilecek çeşitli zararlı maddelere, canlılara maruz kalacak şekilde ortada bırakılmamalıdır. Her bir gıda iyice ve korunaklı bir şekilde muhafaza edilmelidir. Yiyeceklerin sağlığı catering firmalarının en öncelikli dikkate alması gereken bir konudur. Ancak yalnızca yiyecek sağlığı bu durumu etkileyemeyecektir. Aynı zamanda da personellerin de sağlıklı olmaları çok önemlidir. Hiçbir personel geçici ya da bulaşıcı bir rahatsızlık taşımamalı ve bunu yemeklere aksettirecek bir konumda olmamalıdır.