İstanbul catering firmaları

İstanbul catering firmaları

İstanbul catering firmaları

İstanbul catering firmaları 

Catering; kelime anlamı itibariyle yemek tedarik eden kuruluşların verdiği hizmete ifade eder.  Catering firmaları ; farklı lezzetleri farklı standartlarda üreterek, kurumsal ihtiyaçları karşılar veya bireysel tedarik gerçekleştirir. Bu noktada servisi veren firmanın belli standartlara sahip olması elbette zorunluluk arz eder. Gıda tedarik faaliyetleri günümüzde oldukça sıkı denetlenmesi ile birlikte, kimi zaman mağduriyetlerin yaşanmasına sebep olan yemek şirketleri ile karşılaşmak da söz konusu olabilir. Bu nedenle catering şirketleri seçilirken özellikle firmaların geçmişlerine ve sahip oldukları kurumsal pozisyona dikkat edilmelidir. Uluslararası standartlarda gıda hijyeni koşullarına uygun biçimde üretim yapmak yemek şirketleri için bir sorumluluktur. Biz Avrasya catering olarak; sektörün bu ihtiyacını en yüksek standartlarla karşılıyor ve hijyen koşulları ile birlikte mükemmel lezzeti erişebilmeniz sağlıyoruz. 

Yeni nesil gıda tedarik hizmetleri 

Avrasya Catering, herhangi bir zamanda herhangi bir etkinlik için size özel menüler tahsis edebilir, ya da düzenli olarak personellerinize sunacağınız yemekleri belirlenen zaman aralığında size bulaştırabilir. Bunun için tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı bize belirtmenizdir. Düzenli gıda tedarik süreçlerinin yanı sıra, çok büyük davetler ya da aile işi birleşimleri için size yemek servisi yapabiliriz. Siz de nitelikli catering şirketleri ile çalışıp, sorunsuz ve zahmetsiz süreçler elde etmek istiyorsanız bize ulaşınız.

Avrasya Catering;  

  • Taşıma yemek 
  • Yerinde üretim 
  • Toplu üretim 
  • Ziyafet ve ikram 
  • Paket yemek
  • Outside Catering hizmeti

Gibi tüm ihtiyaçlarınıza tam zamanında ve eksiksiz olarak çözüm üretebilmektedir. Dilerseniz bizimle günlük yemek anlaşması yapabileceğiniz gibi, özel gün ve geceleriniz için talepte de bulunabilirsiniz. İstanbul catering firmaları içerisinde, ön sıralarda yer alan kuruluşumuz, bu konumunu lezzetli ve sağlıklı gıdaları taahhüt ettiği biçimde müşterilerine sunabiliyor bulmasına borçludur. Farklı lezzetleri erişmek ve içerik bakımından nitelikli ürünlerden üretilmiş yemekleri misafirlerinize ya da çalışanlarınıza sunmak için farklı catering şirketleri aramanıza artık gerek yok. Biz size yemek firmaları içerisinde farklı bir deneyimi en uygun koşullarda sunabilmek için çalışmaktayız. Bize hemen ulaşarak, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve hemen çalışmaları başlatabilirsiniz. Kaliteli ve lezzetli yemeği ulaşmanın en kısa yolu, bir telefon kadar uzağınızda.

Avrasya garantörlüğünde hizmet almak için mutlaka bizimle iletişme geçebilirisiniz.

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları 

 

Ülkemizde catering oldukça revaçta olan bir sektör ve hizmettir. Bugün bakıldığında pek çok firma ve işletme catering firmalarından yemek tedarik etmektedir. Bunun temel nedenlerinden biri de yiyeceklerin sağlıklı gıdalardan olması ve bu hizmeti oldukça düşük maliyetlere sağlayabiliyor olmalarıdır. Catering firmaları yüklü alım ve satış yapabilme kapasiteleri sayesinde standart yemek ücretlendirmelerinin oldukça altında fiyatlar ile müşterilerine hizmet sunabilmektedir. İyi bir catering firması her zaman en ucuz olan değil fiyat performans bakımından en makul seçeceği sunandır. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde sıklıkla catering firmalarına rastlanır. Ancak hangi catering firmasının ne düzeyde iyi olduğuna karar vermek bu denli kolay olmamaktadır. Bu nedenle de kendiniz, personelleriniz ve firmanız için catering firması seçerken pek çok kıstası ele almalısınız. Bu kıstasların başında kalite, hijyen ve sağlık gelmektedir. Yalnızca yiyecekler değil hizmet de kaliteli olmalıdır. Yemeklerde kullanılan besinler, takviye gıdalar her zaman kaliteli malzemelerden sağlanmalıdır. Hiçbir yemek bozulmuş, çürümüş, çürümeye yüz tutmuş, tarihi geçmiş ve benzeri durumları kati suretle içermemelidir. Bu gıdalar bu hale geldiği anda imha edilmeli ve diğer yiyecekler ile karıştırılmamalıdır. Hiçbir gıdada sağlığı olumsuz etkileyecek durumlar yer almamalıdır. Her bir gıda kendi saklanma koşuluna uygun bir şekilde muhafaza edilmelidir. Soğuk olarak saklanacak gıdalar buzlukta, derin dondurucuda ya da buzdolabında saklanmalıdır. Sıcak ya da oda koşullarında saklanması gereken gıdalar da bu koşullara uygun saklanmalı ve bu şekilde yemeklere katılmalıdır. Yiyeceklerin hiçbiri dışarıdan gelebilecek çeşitli zararlı maddelere, canlılara maruz kalacak şekilde ortada bırakılmamalıdır. Her bir gıda iyice ve korunaklı bir şekilde muhafaza edilmelidir. Yiyeceklerin sağlığı catering firmalarının en öncelikli dikkate alması gereken bir konudur. Ancak yalnızca yiyecek sağlığı bu durumu etkileyemeyecektir. Aynı zamanda da personellerin de sağlıklı olmaları çok önemlidir. Hiçbir personel geçici ya da bulaşıcı bir rahatsızlık taşımamalı ve bunu yemeklere aksettirecek bir konumda olmamalıdır.

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları

1980 ‘li yıllardan bu yana bakıldığında catering hayatımıza yavaş bir şekilde ancak güzel ve yerinde bir tavırla girmiştir. İlk yıllarda catering hizmeti ile karşılaştığımızda otellerde olduğuna ve otellerin büyük toplantı, organizasyonlarında karşımıza çıkar. Ancak zaman içerisinde catering hizmeti toplu yemek hizmeti öyle sevilmiştir ki pek çok şirket ve kurumda talep görmüştür. Bugün ise bakıldığında neredeyse hemen her şirket öğlen yemek yeme işlerini dışarıdan tedarik etmekte ve iyi bir catering firması ile anlaşma sağlamaktadır. Türkiye ’nin en büyük şehri olan İstanbul ‘da pek çok şirket, kurumlar, kuruluşlar, fabrikalar bulunmaktadır. Bu fabrikalarda ya da şirketlerde yiyecekleri içeriden temin etmek oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Bu yüzden vardiyalı çalışma sistemi olan ve çok kişili personelleri bulunan firmalar yemek yeme işlemlerini dışarıdan tedarik etmektedir. Bu şekilde hem mali açıdan hem de mekan açısından oldukça büyük karlar elde edilebilmektedir. Personellerin yemek yemesi için şirketin bir kısmını mutfak olarak ayırmak, yemekleri yapabilmesi için bir aşçı ve servis elemanı hazırlamak, sonrasında oluşan bulaşığı temizletmek, haftalık ya da günlük olarak market alışverişi yapmak ve birçok sebep ele alındığında toplu yemek firması ile anlaşmak oldukça mantıklı ve karlı bir iş olmaktadır. Sizlerin de ofisi İstanbul ‘da yer alıyor ise eğer iyi bir İstanbul catering firmaları arayışındaysanız Avrasya Kurumsal Catering firmamızı tercih edebilirsiniz. Çok uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız ile catering hizmeti farkını hemen fark edeceksiniz.

İyi Bir İstanbul Catering Firması Nasıl Anlaşılır?

İyi bir catering firması bulmak hem sağlık açısından hem de personellerinizin mutluluğu açısından oldukça önemlidir. Sağlıklı gıdalar tüketmek ve bu gıdaların lezzetli olmasını sağlamak oldukça zor bir iştir. Bu nedenle iyi bir catering firması seçilmeli ve tüm bu problemler aşılmalıdır. Peki ama iyi bir İstanbul catering firması nasıl anlaşılır? Bizler himayemizde bulundurduğumuz gıda mühendislerimiz ile sizlerin sürekli sağlıklı ve lezzetli gıdalar tüketmenizi sağlıyoruz. Böylelikle her durumda sağlıklı, lezzetli, hijyenik ve iyi kalitede yemekler tüketebiliyorsunuz. 

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları

İstanbul Catering Firmaları 

Catering firmalarını tanımlayacak olursak kısaca yemek şirketleri diyebiliriz. Bu firmalar yemeğin pişirilmesi, dağıtım ve servis işlemlerini yapmaktadır. Bütün işlemlerin konsept olarak bu firmalarca karşılanmasıdır. Müşteri herhangi bir müdahale de bulunmamakta ve sadece hizmet almaktadır. Bu firmalar yemeğin bütün aşamalarının koordinasyonunu yapmaktadır.

    Bu firmalar kapsam olarak sadece söz, nişan düğün gibi özel günler için hizmeti yemekle sınırlı değildir. Yiyecek organizasyonuna ek olarak ortamda bulunan sandalye masa müzik gibi kurulum işlemlerini de yapmaktadır. İstanbul catering firmaları üç şekilde müşterilerine hizmet etmektedirler.

     İlk olarak yemek taşıma ikinci olarak restoran ve hotel hizmeti sunar ve son olarak da özel gün ve etkinliklere de hizmet satın alım yoluyla yardımcı olur. 

     Hayatın çok hızlı aktığı ve çok değerli olduğu İstanbul'da bu firmalar sayesinde büyük bir boşluk dolmaktadır. Sürekli koşuşturmaca içerisinde olduğumuz zamanda catering firmaları sayesinde bu talep sağlıklı ve hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir. Sektördeki işletmeler deneyimli personeli hijyen ve temizliğe hassas olup memnuniyet kapsamında en iyi hizmeti verme gayreti içerisindedirler. Mutlaka gıda mühendisi çalıştırmak zorunda olduklarını da unutmamak gerekir. 

Endistiriyel yemeğin gelişmesi ile istanbul da çoğalan üreticiler bir çok kobiye taşıma ve yerinde yemek üretimleri ile hizmetler vermektedir. Peki bu hizmetler nasıl güzel hale gelir size şöyle anlatalım değerli tüketicimiz istanbul büyük bir metropol türkiyenin 81 ilinden insanların toplandığı bir nokta doğal olarak da çok farklı kültürlere ev sahipliği yapmaktadır. Burada doğulusu batılısı kuzeyi güneyi çok özel bir topluluk oluşturmuştur Peki biz  catering şirketi olarak neler yapıyoruz Türk günü, italyan makarna ve pizza günleri , hamburger günü ve çiğ köfte günü gibi esintiler ile müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmeti daha sevimli hale getirmekteyiz.  Siz asla bu konuda tereddüt içinde olmayınız afiyet dolu günler dileriz.