Taşıma Yemek

Taşıma Yemek

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ NEDİR ?

İşletmelerin Yemek ihtiyacını merkez mutfaklarında üreterek kendi araçları ile yada anlaşmalı sevkiyat araçları ile müşteri mutfağına taşımasıdır. Bu durumu daha açacak olursak 
Merkez mutfağımızda gece yada sabaha karşı başlatılan üretim tecrübeli lezzet ustalarımız tarafından önce ön hazırlık sterilizasyon kesme doğrama ve yarı pişirme ardından tam pişirme 
metodlarıyla başlayıp sevkiyata hazır hale gelmektedir. Yemeklerin pişirme süreci bittikten sonra banket araçlarında dinlenme eski anadolu tabiriyle demlenme mantığına bırakılır. Daha sonrasında steril paketleme ekipmanlarıyla profesyonel olarak paketlenir. Gıda güvenliği gereği sıcak zincir bozulmadan müşteri mutfaklarına kurduğumuz ısıtma sistemlerine ulaşana kadar sıcaklık dengesi korunur. Mutfakta hizmetli personel tarafından paketler açılır ve servise hazır hale gelir sonrasında bir kaç saat kadar tekrar demleme mantığına yada dinlenme sürecine bırakalır.
bu sırada mutfaktaki diğer ekipmanlar porselen tabak ve servis ekipmanları hazırlanır afiyetle yemek hazır durumdadır.

Hizmet verdiğimiz bütün şehirler de 20 km nin üstünde yemek taşınmasına izin vermediğimizi biliyormuydunuz?  Bölge mutfaklarımıza verececeğimiz iş emirleri ile sizlerin mutfağında leziz kokular yayılacaktır.Yemek Firmaları ile çalıştığınız sürece standartlarımızın sizlerin menfatleri doğrultusunda olduğunu göreceksiniz Taşıma yemek usulü ile her gece kendi fabrikalarımız ürettiğimiz yemeklerimiz hizmetli personelimiz tarafından sizlerin mutfağına kadar thermoline taşıma sistemi ile sağlıklı,leziz ve zamanında ulaşıyor. Yemek Firması seçerken dikkat etmenizi öneririz. Avrasya, Opsiyonlu hizmet veren bir yemek firmasıdır.

İyi Bir Catering Firması Nasıl Olur?


 Catering Firması; Nişan, düğün, sünnet, toplantı gibi herhangi bir toplu organizasyonda yemek hizmeti sağlayan firmalara verilen addır. İyi catering firmasının bir takım özellikleri vardır. Bunlar;

 -Kaliteli catering firmasının en önemli özelliği et, balık, süt ürünleri gibi hassas ürünlerde gösterdiği titizliktir. Bu nedenle catering firmasında kalite ve titizlik çok önemlidir.

 -İyi bir catering firmasının ikinci özelliği tecrübe sahibi olması ve piyasada yıllardır başarılı bir şekilde yemek hizmeti sağlıyor olmasıdır.

 -İyi bir catering firmasının olmazsa olmaz bir diğer özelliği ise toplu yemek verdiği yerlerden aldığı olumlu referanslardır.

 -İyi bir catering firmasındaki bir diğer özellikte hijyendir.

 -İyi bir catering firmasının özelliklerinden biri de sunum konusundaki uzmanlığıdır. Servisteki başarısıdır.

 

İyi Bir Yemek Firması Nasıl Olur?


Günümüzde hemen hemen her ilde faaliyet gösteren çok sayıda yemek firması vardır. Bu yemek firmaları en küçük toplantılardan en büyük organizasyonlara kadar yeme- içme ihtiyacını karşılar. Her firma iyi yemek firması ya da kaliteli yemek firması değildir. Kriterlere uyulması gerekmektedir.

 Yapılan yemekler temizlik ve hijyen kurallarına uymak zorundadır. Yemekler sağlıklı ve lezzetli olmalı insanların damak tadına hitap edebilmelidir. Yemek siparişi veren yerlerin memnuniyeti önemlidir. Bu da kazancı artırır. Sağlıklı ve leziz yiyecekler yiyen herkesin çalışma motivasyonu artar. İşe olumlu yansır. Yemek işi yapan firma tecrübeli kişileri çalıştırmalıdır. Aşçısından servis elemanına kadar herkes eğitimli olmalıdır. Toplu yemeklerde öğünleri çeşitli olmalıdır. Servisler zamanında yapılmalı müşteri ilişkileri sağlam tutulmalıdır.  İyi bir ekibe sahip olmadan iyi işlerin çıkarılması mümkün değildir. İyi bir ekip demek motivasyon demek motivasyon için presyonellerden oluşan bir yönetim kadrosuna sahip olmanız gerekmektedir. Mükemmelleri yapmaya hazır olan prefesyoneller ancak sizin hizmetli ekibinizi motive eder ve size en iyiyi sunar. Catering denince ilk akla gelen kaliteli catering firmalarıdır. Aslında kalite kelimesi bir ölçü değildir çünkü kalite bir bütündür. Gıda endüstirisinin gelişmesi bir çok ekonomik faktöre faydalı olmuştur. İyi bir catering firmasının servis ağı taşıma yemek hizmetleri için geniş filosuyla bütünlenmektedir. Bu araçların marka ve modeli iyi sınıflarda olmalıdır. 


Catering Firmaları ile Sultanlara Layık Sofralar Kurun


Önemli bir davet için iyi bir menü hazırlamak durumundaysanız, işiniz hayırlı zor demektir. Kaldı ki özellikle çok büyük davetlerde yemekleri hazırlayabilmek için ciddi bir ekibe ihtiyaç vardır ve konvansiyonel mutfaklar, bu çapta gıdaların üretilebilmesi için uygun değildir. Bunun yanında, her ne kadar lezzetli ellere sahip olsanız da catering firmaları tarafından günlük olarak sürdürülen bir aktivite olan geniş hacimde yemek üretme durumunda başarısız olabilirsiniz. Yemek firmaları, her gün binlerce kişiye yemek tedariki gerçekleştirir. Dolayısıyla buna uygun üretim tesisleri söz konusudur. Tabii aşçıların da bu kapsamda ciddi bir deneyimi bulunur. Sonuç olarak, catering şirketleri size zenginliği ile sultan sofralarını aratmayan lezzetli menüleri kolayca üretebilir. Bu sayede göz alıcı bir davet gerçekleştirebilir ve misafirlerinizi memnun edebilirsiniz. Tabii yemek şirketleri, dilerseniz size küçük miktarlarda üretim de yapabilir. Avrasya Catering; küçük ve orta boyutlu ofislerin yemek ihtiyaçlarından, yüzlerce çalışanı bulunan üretim tesislerinde ve kamu kurumlarına kadar her alanda günlük yemek tedariki yapabilmektedir. Bunun yanında herhangi bir davet veya organizasyonu için özel menüler üretebilmekte ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz.

Hijyenik ortamlarda üretilmiş, lezzetli ve zengin menülere dilediğin zaman erişebilirsiniz. Profesyoneller tarafından sizin için üretilecek yemekler; operasyonel fayda sağlamasını yanı sıra, bilimsel metotlarla üretilen sağlıklı gıdalara erişmenizi de sağlayacaktır. Firmamız catering firmaları içerisinde önemli bir konuma sahip olup, yukarıda bahsettiğimiz her koşulda size hizmet verebilmektedir. Kaliteli ve problemsiz hizmet alabileceğiniz yemek firmaları arayışı içerisinde iseniz, bize şimdi ulaşıp hizmet talebinde bulunabilirsiniz.


Catering Firmaları Hastane Hizmetleri 


istanbulda gelişen nufüs sayısı ile birlikte bir çok farklı sektörün müşteri portföyü paralel olarak artmaktadır. Bu monopol istanbul piyasasında iyi işler çıkaran catering firması avrasya size zamanında ve bünyenize uygun yemek hizmetleri sağlamaktadır. 


Hastanelerde Catering 

İstanbul’da gelişen nufüs devlet hastanelerinin yetersiz kalması sonucu özel hastaneler oldukça hızlı çoğalmıştır. Bu serüvende catering firmaları diyetisyen proseslerine uygun işler yapmaya hazırdır.

Gıda mühendisleri ve diyetisyenler bu projelerde ortak çalışmaktadır. Peki menü 1 menü 2 menü 3 gibi tabir edilen menülerin içeriğini avrasya lezzet ustaları nasıl anlıyor. Bu sorunun cevabı size mutfağımızda doğayen şeflerimiz tarafından iç proses dediğimiz menü planlamalarında mevcut ancak geldiğiinizde bahçelievler’deki merkez mutfağımızda görebilirsiniz.


Tabldot Yemek 


Sanayi gelişmesiyle yenilikler ortaya çıkmıştır sefer tasında tabldot yemek hizmetini ortaya çıkaran yemek firası avrasya catering Türkiye genelinde yerinde üretim hizmetleri ile hizmetler vermektedir. Taşıma yemek hizmetlerini ise istanbul avrupa yakası ve istanbul anadolu yakasında vermektedir. Aynı zamanda ankara, izmir ve bursada taşıma yemek hizmetleri verebilen avrasya catering kaliteli yemek üretim bilinci ile sektörlerdeki lider fabrikaların iş yemeğini sağlamaktadır. Yemek firması denince ilk akla gelen şirket avrasya yemek ‘dir. 


Tabldot Yemek Listesi


Örnek olarak mercimek çorba , İzmir köfte, pirinç pilavı ve baklava bir tabldot yemek listesinin vaz geçilmezidir. Siz Türkiyenin neresinde olursanız olun Avrasya doğayen şefleri ister yerinde üretim’ de mutfağınızda leziz kokular yaysın ister merkez mutfaklarda üretilen o harika yemekler ile leziz kokular yaysın Nasıl bir iş emri vermek isterseniz. Yönetim ve hizmetli kadromuz buna hazırdır. 


Çorbalar 

 • mercimek
 • tavuksuyu 
 • ezogelin
 • tarhana
 • sebze
 • mantar
 • asya 
 • şefin özeli
 • yuvalama
 • balık 
 • brokoli
 • mısırlı
 • sütlü mercimek