Tabldot Yemek Firmaları İstanbul

Tabldot Yemek Firmaları İstanbul

Tabldot Yemek Firmaları

Tabldot yemek firmaları İstanbul ‘ da yoğunluk olmak üzere ülkenin dört bir yanında faliyet göstermektedir. Sadece iş yerlerine değil askeriye, okul, hastane ve fabrikalara hizmet veren kurumlar oldukça titiz bir çalışma sürdürmektedirler. Gıda fiyatlarının artmış olması yada enflasyon oranın ne olduğu tabldot yemek firmalarının  üretim maliyetlerini doğrudan etkilemektedirler. Ancak bu durum insanların yemek yemeyeceği anlamına gelmez yemek her koşulda insan doğasında olmazsa olmaz insanın barınma ve beslenme ihtiyacı vaz geçemeceği yaşam unsurlardan biridir.


Tabldot Yemek Hizmetleri 


Tabldot Yemek Hizmeti Klasik dört bölmeli kapların yanı sıra artık günümüzde porselen personel yemeği sunumları 2020 tabldot yemek fiyatlarının berlirleyici unsuru olmuştur. Peki bu işi ekonomik ve sağlıklı çözmenin sırrı ne ?
Avrasya Tabldot yemek firması size en uygun ve sağlıklı çözümü sunmayı taahhüt ediyor. Sizde bu firmanın bünyesine dahil olmak istediğiniz an sizin tüm yemekhane ihtiyaçlarınıza tek bir cariden hizmet alabilir ve muhasebenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Mutfağınızda her şey yolunda siz asıl olan işinize odaklanın ve işte yemek keyfinin keyfini tam olarak çıkarın.

Catering 

Catering tam bir sektör isminidir binlerce kişinin istihdamını sağlayan bu sektör harika bir gelir kapısı ve iş imkanı sağlamaktadır. Doğru prosesler ve reçeteler ile gerçekleşen üretimlerde asla memnun kalmayacağınız bir durumla karşılaşmasınız catering hizmeti veren her bir şirket size sürekli kaliteyi taahhüt edebilir. Ancak Avrasya Catering  size en iyi ve en sağlıklı yemekleri üretir ve kapınıza kadar getirir.Bulunduğunuz lokasyon her neresi ise oraya thermoline araçlarımız ile gelir. Catering demek yemek demektir ve bu ciddiyet gerektiren bir iştir. Gıda güvenliğini sağlamak catering firmalarında yüksek gıda mühendislerinin işidir. Devlet tarafından zorunlu istihdam olarak sağlanan gıda mühendisleri noterden yapılan sözleşme eşliğinde istihdam ettirildiğini biliyor muydunuz ?
Bu mühendis arkadaşlar üretimin kalite güvence müdürleridir ve üretimden çıkan her bir yemek prosesi onlardan sorumludur. Kırmızı ve beyaz etin karışmaması aynı zamanda doğrama bıçaklarındaki hijyen ve senitasyon çalışmaları personel temizlik ve bakım işlemleri araç temizlikleri hepsi catering üretimi yapan firmalarda bu yönetici arkadaşlarımızın kontrolündedir.

Tabldot Yemek Listesi Şubat Ayı 

YAYLA ÇORBA

İZMİR KÖFTE
BULGUR PİLAVI
TATLI
4 Şubat 2020 Salı
MERCİMEK ÇORBA
KURU FASÜLYE
PİRİNÇ PİLAVI
CACIK
5 Şubat 2020 Çarşamba
ŞEHRİYE ÇORBA
FIRIN TAVUK
BUGUR PİLAVI
MEVSİM SALATA
6 Şubat 2020 Perşembe
MERCİMEK ÇORBA
KIYMALI PIRASA
MAKARNA
YOĞURT
7 Şubat 2020 Cuma
TAVUKSUYU ÇORBA
KEBAPÇA IZGARA
PİRİNÇ PİLAVI
KOLA
8 Şubat 2020 Cumartesi
MANTI ÇORBA
PATATES MUSAKKA 
MAKARNA
YOĞURT

Teklif Talep Formu